reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Biegunka czasem tuż przed porodem występuje. Takie naturalne oczyszczanie organizmu. Dzis pełnia wiec moze moze ;)
Przedwczoraj na usg nie była jeszcze w kanale. Nie wiem czy to konieczne, żeby był poród, czy nie może wchodzić dopiero w trakcie skurczy. Nie miałabym nic przeciwko jakby to miało być dzisiaj :p
 
reklama
Przedwczoraj na usg nie była jeszcze w kanale. Nie wiem czy to konieczne, żeby był poród, czy nie może wchodzić dopiero w trakcie skurczy. Nie miałabym nic przeciwko jakby to miało być dzisiaj :p
No wstawienie się w kanał mega pomaga przy akcji, bo wiadomo, że już się raczej nie cofnie (chyba).
 
My wczoraj mieliśmy wizytę,mamy 36+4 tc lekarka kazała odstawić progesteron i przestawić się z trybu leżącego na tryb aktywny.. wód mamy niewiele bo afi 9 więc powiedziała że do terminu nie ma co czekać, mały jest bardzo nisko główką, jak robiła pomiary główki to dosłownie miała sondę tak jak się zaczynają włoski łonowe, zaczynam odczuwać stres kiedy to się zacznie.. od 1,5 tygodnia mam pobolewania jak na miesiączke :(
 
My wczoraj mieliśmy wizytę,mamy 36+4 tc lekarka kazała odstawić progesteron i przestawić się z trybu leżącego na tryb aktywny.. wód mamy niewiele bo afi 9 więc powiedziała że do terminu nie ma co czekać, mały jest bardzo nisko główką, jak robiła pomiary główki to dosłownie miała sondę tak jak się zaczynają włoski łonowe, zaczynam odczuwać stres kiedy to się zacznie.. od 1,5 tygodnia mam pobolewania jak na miesiączke :(
Masz jakieś skurcze? I jak wagowo Twoje maleństwo?
Nam się dziś rozpoczął 38 tc, szyjka się skróciła od ostatniej wizyty i mały już się ustawia główką przy kanale :) A waży 3329 gramów, więc masę już swoją ma ;)
 
My wczoraj mieliśmy wizytę,mamy 36+4 tc lekarka kazała odstawić progesteron i przestawić się z trybu leżącego na tryb aktywny.. wód mamy niewiele bo afi 9 więc powiedziała że do terminu nie ma co czekać, mały jest bardzo nisko główką, jak robiła pomiary główki to dosłownie miała sondę tak jak się zaczynają włoski łonowe, zaczynam odczuwać stres kiedy to się zacznie.. od 1,5 tygodnia mam pobolewania jak na miesiączke :(

Nasza mała też już bardzo nisko ma główkę a to dopiero 33+5 dziś... a ona nisko juz kilka dobrych tygodni :/ za tydzień wizyta to zapytam czy to niskie ułożenie tzn że ona już weszła w kanał czy się dopiero szykuje...
 
Masz jakieś skurcze? I jak wagowo Twoje maleństwo?
Nam się dziś rozpoczął 38 tc, szyjka się skróciła od ostatniej wizyty i mały już się ustawia główką przy kanale :) A waży 3329 gramów, więc masę już swoją ma ;)

Właśnie skurczy nie mam, tylko ból jak na miesiączke i czasem brzuch twardnieje ale nie boli, no właśnie usg nie złapało wagi główki tak nisko jest, że wyliczyło jej tylko masę ciała 2580g plus powiedziała że główka ok 400g przy czym powiedziała że usg orientacyjnie podaje te wagi, a wszystkie wymiary są w normie.
Nasz maluszek już od 30t jest nisko główką, ale wczoraj stwierdziła że już jest naprawdę bardzo nisko, mam szyjke 2,6cm i lekarka powiedziała że szyjka na opuszek palca jest.. wiecie czego się najbardziej boję ? czy będę wiedziała że się zaczęło i żeby dojechać do szpitala, mamy 45 min jazdy ;)
 
reklama
Zazdroszczę, moja nie chce się opuszczać. W sobote mamy kolejne usg, może coś się zmieni. Skakanie na piłce może pomóc? Ponoć ma jeszcze kawaleczek do wchodzenia w kanał, ale jest dobrze ustawiona. Wagowo 3050g.
 
Do góry