reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

W sumie nie, ale przed ciąża też wiele kosmetyków mnie uczulało i chyba już mi żal wydawać pieniędzy na wszystko żeby próbować czy sobie skórę zdrapię z ciała czy nie. :) Już wolę przeżyć te kilka rozstępów niż się wnerwiać na kosmetyki.
Olej z migdałów jest też super do smarowania dzidziusia. Można nim olejować włosy i wogole jest ekstra. Jak kiedyś gdzieś złapiesz to wypróbuj. Oleje nie uczulają raczej. Ja mam problem z kremami do twarzy, po większości robią mi się czerwone plamy i mogę tylko kilku dermatologicznych używać :/
 
reklama
Olej z migdałów jest też super do smarowania dzidziusia. Można nim olejować włosy i wogole jest ekstra. Jak kiedyś gdzieś złapiesz to wypróbuj. Oleje nie uczulają raczej. Ja mam problem z kremami do twarzy, po większości robią mi się czerwone plamy i mogę tylko kilku dermatologicznych używać :/
Ooo to może nawet poszukam i kupię. Mam z kremami podobnie, tylko u mnie od razu krosty na twarzy wyskakują. Także z kosmetykami się nie lubimy niestety. :p
 
Ooo to może nawet poszukam i kupię. Mam z kremami podobnie, tylko u mnie od razu krosty na twarzy wyskakują. Także z kosmetykami się nie lubimy niestety. :p
Ja mam takie ohydne plamy, czerwone i swędzą. W końcu znalazłam kilka kosmetyków, które są ok i się ich trzymam. O dziwo z kolorówką nie mam problemów. Ani podkłady, ani pudry nic. Tylko ta pielęgnacja. Niestety ja kocham kosmetyki :p
 
Ja smaruuje i pojawiły mi się rozstępy na piersiach pod sutkami, także nie będzie widać, chociaż jestem zdziwiona bo biust miałam zawsze spory, a w ciąży stanik zmieniłam tylko na odrobinę większy...

Na brzuchu też już widzę, że mi się pojawią... także no... smuteczek trochę ale no nic nie zrobię, będę smarowała dalej licząc, że może troszkę będą mniejsze niż by były...

Dla mnie ten okres ciąży to zdecydowanie koszmar... wiem, że akurat no przytrafiło mi się pare rzeczy, które się nie trafiają zawsze... więc po prostu takie moje szczęście, wszechświat chyba chciał, żebym doświadczyła tego "błogosławionego" stanu w peeeeeeełni...

Tak więc prawdopodobnie to moja pierwsza i ostatnia ciąża ;-)

Liczę tylko na to, że jak ciąża ciężka to z Dzieckiem będzie mniej problemów... nie będzie chorować i kolkować i w ogóle... :-D
Tak mnie wszyscy pocieszają :-D

Dzisiaj idę wyznaczyć termin cesarki, mam nadzieję, że będzie to jakoś szybciej może :p

Ale znając moje szczęście to pewnie i tak na kiedy nie będę miała wyznaczone, to i tak będę dzień wcześniej jechała na sygnale bo się samo zacznie...
 
Co do rozstępów... To podobno kwestia genetyczna i jak mają być, to żadne, nawet najdroższe kremy nie pomogą :) Co nie zmienia faktu, że sama też regularnie się smaruję, wierząc, że robię wszystko, by im zapobiec ;)
 
No niby tak, ale moja mama nie miała, więc myślałam, że ja też. Poki co są niewielkie, więc oby nie było tak źle. :)
@anecka, ja się pocieszam tam samo! Że jak ciąża do d... To poród to będzie pestka, a dziecko anioł!
 
Ja również się smarowałam a mimo to 3 tyg temu mi się pojawiły na biodrach i pośladkach :(
Dziewczyny robiłyście teraz badania ? Jakie macie wynik D-dimer ? Ja zrobiłam wczoraj dziś sprawdziłam wyniki i byłam w szoku bo mam 2200, w 15 tygodniu robiłam również i był wynik 600, moja lekarka mi odpisała odrazu że wynik jest w porządku jak na ten tydzień ciąży ale i tak mam wątpliwość hehe, a jak jest u Was?
 
Ja również się smarowałam a mimo to 3 tyg temu mi się pojawiły na biodrach i pośladkach :(
Dziewczyny robiłyście teraz badania ? Jakie macie wynik D-dimer ? Ja zrobiłam wczoraj dziś sprawdziłam wyniki i byłam w szoku bo mam 2200, w 15 tygodniu robiłam również i był wynik 600, moja lekarka mi odpisała odrazu że wynik jest w porządku jak na ten tydzień ciąży ale i tak mam wątpliwość hehe, a jak jest u Was?
Jejciu, nie robiłam czegoś takiego.
 
reklama
Do góry