reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

@Carinea w pierwszych tygodniach po porodzie pytalam się położnej i lekarza o mm (chciałam kupić mm, żeby mieć awaryjnie w razie gdybym nie mogła wykarmic 😅 ) to powiedziały ze najlepiej zacząć od tańszych np Bebiko. Jedna z nich kupiła mm z wyższej półki, a dziecko i tak nie chciało pić..przeszli przez kilkanaście różnych, zanim dziecku zasmakowało i została z masą ponaczynanych puszek ;) i Bebiko chyba ma też jakiś wariant hipoalergiczny ;)
 
reklama
Ja czekam aż skończy 6 miesięcy, bo karmię piersią... Ale przy mm można podobno znacznie szybciej zacząć rozszerzać dietę ;)
Apropo...jak chcecie zaczynać, dziewczyny? Najpierw papki, później kawałki?
Ja bym chętnie wprowadziła kawałki ale skoro mały nie siedzi i raczej do końca 6 miesiąca nie siądze to na razie papki, bo kawałków przy pozycji półleżącej sobie jakoś nie wyobrażam..
 
A muszę sprostować- jak się dobrze przejrzałam to Misio z pleców na brzuch płynnie się obraca ale na plecy to raczej przypadkowo. Jak kolanka podciągnie pod brzuszek albo rączki wyprostuje to się przeważa i jest obrót:p
 
Hej Mamusie, mam nietypowe pytanie. Jest tu może ktoś z Krakowa? Od porodu w sierpniu cały czas trochę popuszczam… Jest to WNM pierwszego stopnia ale jednak mnie to męczy… Chcę się udać do sprawdzonej kliniki. Dużo czytałam o Intima Clinic i doktorze Baście. Jest tu ktoś kto tam był?
Ja leczyłam wysiłkowe nietrzymanie moczu u doktora Tomasza Basty w Intima Clinic. Po diagnozie przedstawił mi dostępne opcje leczenia i wybraliśmy razem metodę lasera HIFU. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Najlepiej jak pójdziesz na konsultacje do zaufanego ginekologa i tam dowiesz się wszystkiego :)
 
reklama
Hej, hej kobitki :) Co tam u Was słychać? Co u Waszych Maleństw? Moja Milenka w czwartek kończy 7 miesięcy i ma juz dwa ząbki :)
Jeszcze nie umie siadać ani nie raczkuje, ale za to bardzo ładnie je, dużo się śmieje, mówi "baba" i "mama" i jest coraz to silniejsza i mądrzejsza :)
Ogólnie jest bardzo pogodnym dzieckiem.
 
Do góry