reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Różamama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2019
Postów
800
Hejka kochane ,
Zakładam ten wątek abyśmy mogły dzielić się naszymi doświadczeniami w ciąży.
Osobiście mam już 2 dzieci i chętnie podzielę się doświadczeniami.
Dziś 5 tydzień i 3 dzień mojej 4 ciąży.
 
reklama
Ale jak już przyszłam to się witam 😉

Jestem w pierwszej ciąży, aktualnie 4t5d i termin porodu na 31 lipca, więc nie wiadomo czy wyskoczy w lipcu czy w sierpniu 🤔 Nie mam jeszcze dzieci, mam za to dwa koty i psa 🤷‍♀️
 
Czyli jest już wątek na sierpień ??!! Ten co wrzuciłaś jest na rok 2020 bo założyłam ten bo nie mogłam znaleźć innego. To wydaje mi się ze nie ma sensu prowadzić dwóch wątków ?!
 
Czyli jest już wątek na sierpień ??!! Ten co wrzuciłaś jest na rok 2020 bo założyłam ten bo nie mogłam znaleźć innego. To wydaje mi się ze nie ma sensu prowadzić dwóch wątków ?!
No właśnie ten drugi nie ma roku w tytule ale jest nowy i świeżutki, i jeszcze mało uczęszczany. To możemy zrobić wątkową hybrydę i iść tam albo wszystkich zwołać tutaj 🥳
 
No właśnie ten drugi nie ma roku w tytule ale jest nowy i świeżutki, i jeszcze mało uczęszczany. To możemy zrobić wątkową hybrydę i iść tam albo wszystkich zwołać tutaj 🥳
Mogę przejść tam ale dobrze by było gdyby zmienić tamten wątek na 2020 żeby łatwiej wyszukać - da się zmienić ??
 
Różamama a 5 + 3 to nie lipcowy termin? Bo mi pokazuje 4 + 4 i termin 1 sierpnia;)

Czesc dziewczyny
 
reklama
Cześć! Ja mam termin na 9 sierpnia! To moja pierwsza ciąża. Jak tam Wasze początki ciąży? U mnie mdłości okropne:(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry