Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Myślałam, ze spędzanie czasu w karczmie z książka i czekanie na Starego będzie fajne
A jak patrzę jak oni wszyscy jeżdżą i wpadają na grzane piwko albo winko... Łezka się w oku trochę kręci z zazdrości![]()
Witaj . Ja mam termin na 27 sierpnia A Ty? Kojarzę Cię z wątku o staraczkach. Gratulacje i zapraszamyCześć.
Wczoraj robiłam test i pokazały się 2 kreski. Inetnety obliczaja termin na koniec sierpnia, więc dopisze się do Was [emoji4]
Chyba jestem jedyna tak późno, co?
Trzymam ino wiem że wszystko będzie gitarraDziewczyny, udało mi się umowic dzis na 17:00. Trzymajcie proszę kciuki bo juz mam biegunkę z nerwów i cycki mnie przestaly bolec z wrazenia!
Trzymamy kciukiDziewczyny, udało mi się umowic dzis na 17:00. Trzymajcie proszę kciuki bo juz mam biegunkę z nerwów i cycki mnie przestaly bolec z wrazenia!
Ja 28 [emoji16]Witaj . Ja mam termin na 27 sierpnia A Ty? Kojarzę Cię z wątku o staraczkach. Gratulacje i zapraszamy.
Trzymam mocno kciuki!!!Dziewczyny, udało mi się umowic dzis na 17:00. Trzymajcie proszę kciuki bo juz mam biegunkę z nerwów i cycki mnie przestaly bolec z wrazenia!
Właśnie ja byłam na staraczkach 2017 do lutego 2018 bo wtedy zobaczyłam dwie kreski. U mnie teraz to też wpadka. Jeszcze nie byłam u lekarza. Mój gin miał dopiero wolne miejsce na 3.01. I tak siedzę sobie jak na szpilkach I czekam. Bete robiłam 3 razy i pięknie przyrastala, mam nadzieję że nadal tak jest... znam to uczucie kiedy chcesz zobaczyć małego kropka już i teraz.Ja 28 [emoji16]
O kurcze, że staraczek to chyba jeszcze te z 2017 jak się o pierwszą ciążę staraliśmy.
Ale fajnie! Tym razem nigdzie na staraczkach mnie nie było, bo i ciąża to wpadka roku, więc nie sądziłam, że ktoś będzie mnie kojarzyć [emoji16]
Byłaś już na wizycie?
Moja lekarka ma urlop do 6.01 i dopiero wtedy będę się dobijac do niej. A i nawet jeśli by była, to ona wyznaje zasade, że do 6 tyg nie ma co robić USG bo tam i tak nic nie widać, chociaż muszę sama siebie powstrzymywać żeby nie obdzwaniac każdego lekarza, żeby mnie ktoś przyjął już [emoji23]