reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Powiem Ci że w Łodzi też średnio, mieszkam na obrzeżach, pełno tu domków jednorodzinnych (ale rożnie z mieszkańcami), palą czym się da, kiedy tylko robi się zimno powietrze tak śmierdzi że nie mogę okna otworzyć. Koszmar jakiś 😞
Dokładnie, dlatego jak wszystko będzie dobrze mam zamiar pracować tylko do stycznia po pare godzin aby być w domu już ok południa. Śmieszne jest to gdyż w poniedziałek skończyło mi się l4 które miałam od czerwca bo nie potrafiłam się pozbierać po poronieniu nastawiam się na urlop do końca listopada i od 2 grudnia do pracy a tu Bang 💪
 
reklama
Dokładnie, dlatego jak wszystko będzie dobrze mam zamiar pracować tylko do stycznia po pare godzin aby być w domu już ok południa. Śmieszne jest to gdyż w poniedziałek skończyło mi się l4 które miałam od czerwca bo nie potrafiłam się pozbierać po poronieniu nastawiam się na urlop do końca listopada i od 2 grudnia do pracy a tu Bang 💪
O kurczę, to faktycznie, napracujesz się 😉 ale dobrze, grudzień będzie fajny i krótki, święta mi zawsze w robocie plany psują, bo za mało dni się robi i nie nadążam ze wszystkim 😆 będę pracować dopóki nic się nie będzie działo, tak przynajmniej teraz myślę 🤔
 
Heeeej😘 jak się czujesz? Jakieś wczesne objawy ciąży? Kiedy planowany lekarz?
Na razie fatalnie. Przez dwa dni zbijałam gorączkę paracetamolem, cała w strachu, ale było 39,5 w nocy. Teraz już lepiej jest. Ale strasznie boli mnie gardło. Mdli mnie trochę, nie mam apetytu, i nie mogę znieść zapachów gotowania. No to się wyżaliłam ehh.

Dzisiaj się nie dodzwoniłam do rejestracji. Jutro będę próbować. Na nfz w tym roku nie ma szans u mnie w mieście. Mam nadzieję, że uda się prywatnie. Chciałabym wizytę 17 grudnia, wtedy byłby już mocny 6 tydzień, tak przynajmniej policzyłam.
 
Hejka czy da się w tytule zmienić nazwę i dodać 2020 bo nie mogłam znaleźć wątku sierpniowki 2020 i założyłam 😂😂😂 ale już mi właśnie koleżanka pisze ze jest ten wątek i fajnie by było gdyby nas troszkę więcej było a szczerze szukałam takiego wątku i nie wpadłam na to żeby wpisać tylko sierpniowe mamy i innym tez może to utrudnić przyłączenie się 🤩🤩🤪🤪
 
reklama
Do góry