reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Cos tam zaczyna byc widoczne, ciekawe jakie brzuszki będziemy miec do końca. Ja z synkiem przy wielowodziu AFI 38 mialam taki w 34 tyg pare dni przed 4 cc. A taki po cc jak wrocilam. Z reszta ja mam szerokie biodra to ciaze u mnie widac gdzies w 7 mc dopiero. Zobacz załącznik 1062965Zobacz załącznik 1062966

Bardzo zgrabny ten brzuszek jak na 34tc. Każda z nas jest inna. W pierwszej ciąży było u mnie widać dopiero ok 6 miesiaca, w drugiej już bardzo szybko więc teraz będzie jeszcze szybciej. Mąż się śmieje że może będą bliźniaki A to jest możliwe bo u niego w rodzinie są bliźniaczki.

Ja w drugiej ciąży. Pierwsze zdjęcie 23tc i kolejne 35tc
20200101_140101.jpeg
20200101_140133.jpeg
 
reklama
Piękna dzidzia. Ale patrząc na to zdjęcie mam coraz więcej wątpliwości że u mnie jest ok. @13 listopada cykle 28 dniowe a wczoraj na usg tylko pęcherzyk i jakiś malutki paseczek. Buuuuu. I to 4 ciąża a ja swiruje.

Nie ma co panikować! Różnie to wychodzi z zagnieżdżaniem, z owulacja i dlatego tak rozbieżne są te nasze wyniki z pomiarów. Dużo tez zależy od sprzętu.
 
Dziękuję Kochana, rzeczywiście chyba tylko czas zaleczy tę ranę... Po pierwszym poronieniu jakoś się trzymałam, bo mówiłam sobie, że tak się zdarza... Teraz w mojej głowie jest tylko myśl, że ewidentnie coś jest nie tak... Choć niby przypadki i 2 razy się zdarzają... Trzymam kciuki za nas obie żeby i do nas szczęście się uśmiechnęło w Nowym Roku 😘😘

Mimi Kochana, musimy być dobrej myśli i absolutnie nie wolno nam się poddawać, choćby było nie wiadomo jak ciężko! W końcu silne babki z nas, prawda? 😘
 
Sierpnióweczki, chciałam Wam bardzo podziękować za wsparcie i każde miłe słowo 😘 😘 😘
Życzę każdej z Was bezstresowej, pełnej radości ciąży i ślicznych, zdrowych bobasków w sierpniu 🥰
Mój mąż powiedział, że za rok w Sylwestra pojedziemy sobie w jakieś fajne miejsce. Ja muna to, że za rok - w grudniu to ja będę rodzić 😁 Trzymajcie kciuki Kochane! 🙂
 
@Otoona, ale piękne zdjęcie! Jak z jakiegoś katalogu! [emoji7] Prześlicznie, byłaś na jakiejś sesji czy to Twoja suknia ślubna? ;)
Dziękuję bardzo :). Byłam na sesji zdjęciowej ciazowej :). Fotograf u której byłam ma duży wybór sukienek do sesji ciazowej. Teraz już też po cichu planuje zapisać się do innej fotograf, która robi piękne zdjęcia bo później już nie będzie wolnych miejsc jak zgłoszę się za późno [emoji14][emoji14][emoji14]. Moja suknia ślubna całkiem inaczej wyglądała, była w literke A I miała dużo zdobień na górze.
 
reklama
Do góry