reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Czy duphaston pogarsza objawy ciąży? Kurka fa nie idzie dziś wytrzymać z zapachami [emoji33]
Duphaston niestety nasila objawy ciąży. Przynajmniej zauważyłam to u siebie lecz czytając inne Panie oraz internety, też można spotkać się z taką opinią.
Brałam go, bo miałam plamienie ale od kiedy skończyło się, pożegnałam się póki co z tym lekiem i jest dużo lepiej. Co prawda nadal występują u mnie te niechciane objawy jak wymioty, ale nie codziennie i nie przez całe dnie. [emoji4]
 
To juz nie lenistwo to zagnieżdżane korzeni na stałe w kierunkach kuchnia łazienka łóżko
A chlop.. Chlop się śmieje "a zawsze mówiłaś że ciaza to nie choroba 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ale kurde ze starszakiem ja nie wiedziałam o dolegliwościach, na zajęcia normalnie chodziłam
Szok albo dziewucha będzie albo starzeje się
Widzę że facetów mamy podobnych stały tekst mojego, bo mu mówiłam że ciąża to nie choroba 😁😁
 
Czy duphaston pogarsza objawy ciąży? Kurka fa nie idzie dziś wytrzymać z zapachami [emoji33]

Ja biorę duphaston od samego początku tej ciąży, niewiedząc nawet, ze w niej jestem. Miałam zalecenie od gina, żeby brać od połowy cyklu i jak zajdę to kontynuować. Ale żadnych objawów nie mam, wiec chyba nie ma co mi się nasilić.
Ja czytałam natomiast gdzieś kiedyś jakiś artykuł, ze mdłości, zawroty głowy, wymioty są spowodowane betą... ale nie dam ręki sobie uciąć czy to prawda.
 
Żegnaj urlopie, witaj praco... [emoji17][emoji17][emoji17]
IMG_2572.JPG
 
Jak dobrze liczę to 20 grudnia był 5t1d. Ja tez miałam wizytę 20 grudnia ale był tylko pęcherzyk
:( a wtedy to wg OM był 6t5d ale owu była później i 5t6d by wtedy wychodziło. a serduszko już było?
Ja to kurcze kompletnie zielona w tym temacie i w sumie sugeruje się aplikacja w telefonie... Muszę o tym bardziej poczytać [emoji14]

Nie było serduszka, ale mówiła, że wszystko jest w porządku. Jutro powinno być, tak mi się wydaje i mam nadzieję, że je zobaczę [emoji1317] Jestem w takim (niepotrzebnym zresztą) stresie [emoji55]
 
Ja biorę duphaston od samego początku tej ciąży, niewiedząc nawet, ze w niej jestem. Miałam zalecenie od gina, żeby brać od połowy cyklu i jak zajdę to kontynuować. Ale żadnych objawów nie mam, wiec chyba nie ma co mi się nasilić.
Ja czytałam natomiast gdzieś kiedyś jakiś artykuł, ze mdłości, zawroty głowy, wymioty są spowodowane betą... ale nie dam ręki sobie uciąć czy to prawda.

Ja brałam w poprzedniej ciąży i objawy były lżejsze niż teraz gdzie duphastonu nie biorę. Masz racje, mdłości się nasilają jak szaleje w beta hcg, wczoraj na jak narzekałam na mdłości to lekarz powiedział właśnie ze z jednej strony to dobrze :)
 
Ja jak byłam na wizycie 13.12.19r 5t5d serduszka jeszcze nie było, był pęcherzyk żółtkowy i zarodek. Teraz wizytę będę miała w piątek lub wtorek jutro się dokładnie dowiem i mam nadzieję, że będzie już piękne 💓
 
reklama
Ja to kurcze kompletnie zielona w tym temacie i w sumie sugeruje się aplikacja w telefonie... Muszę o tym bardziej poczytać [emoji14]

Nie było serduszka, ale mówiła, że wszystko jest w porządku. Jutro powinno być, tak mi się wydaje i mam nadzieję, że je zobaczę [emoji1317] Jestem w takim (niepotrzebnym zresztą) stresie [emoji55]
Rozumiem. Przepraszam za pytania ale ciekawi mnie co u mnie będzie w piątek. Bo ja tylko pęcherzyk miałam i wydaje mi się, ze za mało jak na ten wiek. Ale różne cuda się dzieją podobno , nawet w 8tc dopiero serduszko. Już się nakręcam, co ma być to będzie. Jestem po przejściach wiec liczę się ze wszystkim.
 
Do góry