reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja 17 stycznia i to bedzie 9+6 wiec woz albo przewoz. Bo miniemy ten cholerny 8tc gdzie serduszko sie zatrzymalo..
 
reklama
Ja kolejna 8 stycznia i wg Om będzie 10t6d, a wg ostatnie usg 10t3d 😉
Aktualnie uzupełniam swój nabytek 😉 widziałam, że niektóre z Was też mają 😁
 

Załączniki

  • IMG_20200103_203338.jpg
    IMG_20200103_203338.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 81
Ja kolejna 8 stycznia i wg Om będzie 10t6d, a wg ostatnie usg 10t3d [emoji6]
Aktualnie uzupełniam swój nabytek [emoji6] widziałam, że niektóre z Was też mają [emoji16]
A co to takiego? Jeśli taka "teczka" co się dostaje od ginekologa to zazdroszczę [emoji16][emoji16] ja mam taką z reklamą tabletek Pregna Plus [emoji23]
 
Cześć dziewczyny [emoji1309]
Trochę mnie nie było przez te Święta i Nowy Rok, ale bardzo dużo stron nadrobiłam[emoji106] niestety nie wszystko, bo tyle naskrobałyście że Hoho [emoji85][emoji846] ale do brzegu [emoji846]
Ogólnie złe się czułam w tym czasie, dobrze że przyjechałam na Święta do rodziców to troszke pomogli przy starszaku [emoji4] Zostajemy tu jeszcze praktycznie do końca stycznia, wiec się cieszę [emoji4]
Dolegliwości przeszły mi jak ręką odjął w sylwestra. Tak dobrze się czułam, że wrocilam po 5 do domu [emoji85][emoji4] Teraz tez jest wszystko okej i mam nadzieje, że tak zostanie. Dziś miałam wizytę USG tu u mamy w mieście (lekarz masakra, sprzęt chyba jakiś zabytkowy) i na szczescie wszystko dobrze [emoji4] Fasolinka już ponad 2 cm [emoji1320] Wkleję zdjęcie. A i umówiłam już badanie prenatalne na 28 stycznia [emoji4]
A jeszcze o mnie: lat 32 (jutro[emoji33]), na stanie narzeczony, syn 2,5 l oraz pająk [emoji38] lat 8.
Pozdrawiam Was i życzę dużo siły i wiary, że będzie dobrze. Musimy dać rade dziewczyny, co by nie było [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Adjustments.JPG
 
Ja się właśnie idę wykąpać i ubolewam normalnie, bo uwielbiam się kąpać w bardzo gorącej wodzie [emoji23] a czytałam, że to niewskazane, więc teraz tylko letnia wchodzi w rachubę [emoji23]
 
reklama
Do góry