reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny! I Ja się pomału witam.Poroniłam pierwszą ciąże w tym roku w -kwietniu.Wczoraj zrobiłam test i okazał się pozytywny :), wczorajsza beta pokazała 3 341.Wiec myśle ,że sie uda ;).Martwi mnie tylko to ,że ta beta tak wysoko wyszła,, a to dopiero 34dc.
Może bliźniaki ? :) :D
Witamy 😄
 
reklama
Heeeej. Ja dzisiaj 4t6d a aplikacja pokazuje termin na 31 lipca. W poniedziałek miałam betę 1566, a dzisiaj idę do lekarza w nadziei że już coś będzie widać 😳
Z tymi kalkulatorami to jest dziwnie;) teraz wiekszosc mi pokazuje termin na 4 sierpnia i to po wynikach bety by sie zgadzalo ze moja jest kilka dni mlodsza od Twojej ciazy
 
Cześć dziewczyny! I Ja się pomału witam.Poroniłam pierwszą ciąże w tym roku w -kwietniu.Wczoraj zrobiłam test i okazał się pozytywny :), wczorajsza beta pokazała 3 341.Wiec myśle ,że sie uda ;).Martwi mnie tylko to ,że ta beta tak wysoko wyszła,, a to dopiero 34dc.
Może bliźniaki ? :) :D
No beta faktycznie duza:) kto wie kto wie;)
Wiem co czujesz ja tez mialam poronienie we wrzesniu ale jak widac szybko zobaczylam znowu dwie krechy:) oby tym razem bylo wszystko u Nas ok!
 
Cześć dziewczyny! I Ja się pomału witam.Poroniłam pierwszą ciąże w tym roku w -kwietniu.Wczoraj zrobiłam test i okazał się pozytywny :), wczorajsza beta pokazała 3 341.Wiec myśle ,że sie uda ;).Martwi mnie tylko to ,że ta beta tak wysoko wyszła,, a to dopiero 34dc.
Może bliźniaki ? :) :D
Heeej Kamyczkowa❤️ Beta wysoka? Ja dzisiaj w 34dc, betę ostatnią robiłam w 31dc i wynosiła 1566, to jeśli rośnie z moim standardowym przyrostem to już powinna być dobrze powyżej 3 tysięcy 🤔 trzymam mocno kciuki, a chciałabyś bliźniaki? 🥳
 
No to mam wizytę na 17 grudnia. 2 stówki będzie mnie ta przyjemność kosztować :-( :( Chyba zapiszę się jeszcze do kogokolwiek na nfz, żeby chociaż za badania dodatkowo nie płacić. A jak wy robicie ?
 
reklama
No to mam wizytę na 17 grudnia. 2 stówki będzie mnie ta przyjemność kosztować :-( :( Chyba zapiszę się jeszcze do kogokolwiek na nfz, żeby chociaż za badania dodatkowo nie płacić. A jak wy robicie ?
Ja od stycznia tego roku ciążę prowadziła na NFZ ale poza darmowymi badaniami żadnych innych profitów. Teraz prywatnie prenatalne i tak będą darmowe bo wiek także zobaczę ☺️
 
Do góry