reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Do mnie ost fast food przemawia sajgonki i kebab. Ewentualnie cos z mc. Wczoraj frytki. Fakt zjem trochę i pełna jestem ja to chyba oczami sie najadam.
Już go budziłam... Pewnie powiecie ,że nie mam serca, chłop śpi 4 godzinę... I mu mówię :" Bo my głodni jesteśmy. Długo jeszcze będziesz spał?" [emoji16][emoji16][emoji2960] Jak nie wstanie zaraz to sama idę ! Ziemniory i jaja mnie przyzywają!!!
 
reklama
Mnie troszke mulilo moze ze dwa razy przytulalam kibelek. Raczej bardziej mulilo od zapachów, masakra byl wtedy. Teraz juz spokojnie ale napchac sie nie mogę. Malo jem. Kebab maly to tylko polowa na sniadanie dwie kanapki. Waga stoi w miejscu. Jedynie bol piersi uświadamia mnie ze w ciazy jestem.
A jak u Was dziewczyny z objawami ciążowymi? Czy któraś jeszcze zmaga się z okropnymi mdłościami? Ja od dwóch tygodni mam lepsze i gorsze dni. Śmiejemy się że maluszek ściska mnie za żołądek. Jak sobie radzicie z mdłościami?
U mnie zero apetytu, chociaż z drugiej strony jak zjem to jest troszkę lepiej, ale po czasie znowu wraca.
 
Ja się zabieram w końcu za te ziemniory i jajca 🤩
Miałam się Was pytać dziewczyny. Czy któraś z Was ma psa? Bo mój pies był moim pierwszym testem ciążowym 😁 chodził za mną, piszczał i cały czas chciał być jak najbliżej mnie... Zawsze na powitanie skakał a teraz nie skacze ( waży 30 kg bo to Golden Retriever ) jakby zdawał sobie sprawę ,że jestem w ciąży 🥰
 
reklama
A jak u Was dziewczyny z objawami ciążowymi? Czy któraś jeszcze zmaga się z okropnymi mdłościami? Ja od dwóch tygodni mam lepsze i gorsze dni. Śmiejemy się że maluszek ściska mnie za żołądek. Jak sobie radzicie z mdłościami?
U mnie zero apetytu, chociaż z drugiej strony jak zjem to jest troszkę lepiej, ale po czasie znowu wraca.

Tez sobie nie radzę. -2kg na wadze mimo, ze brzuszek juz odstający. W pracy piłam wode z imbirem, ktory rzekomo dziala lagodząco na mdlosci , ale zwracalam tą wodę chyba 4razy wczoraj 🤢
 
Do góry