reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Mdłości mi przeszły w 9tc a uczucie ciężkości i niesmak w buzi po jedzeniu dopiero pare dni temu a mam 12+6 (13+5 według ostatniego usg).
Okropnie boli mnie dziś głowa :( nic nie pomaga... chyba zażyje pierwsza tabletkę [emoji22]
 
reklama
Nie miałam w ogóle mdłości. Senność jest już zdecydowanie mniejsza.
Mam jednak wroga - polip doczesnowy. Wciąż krwawienia, plamoenia :(
 
Hej, ja 12+4 i nie czuję żadnej różnicy, słabość, mdłości no i ten nieszczęsny ból głowy. Myślałam, że już teraz będą wracały mi siły.
 
Mdłości mi przeszły w 9tc a uczucie ciężkości i niesmak w buzi po jedzeniu dopiero pare dni temu a mam 12+6 (13+5 według ostatniego usg).
Okropnie boli mnie dziś głowa :( nic nie pomaga... chyba zażyje pierwsza tabletkę [emoji22]
Ja też na tabletkach ale niezbyt pomagały, niedawno troche odpuściło wiec mam nadzieję, ze i Tobie juz minęło
 
Ja też na tabletkach ale niezbyt pomagały, niedawno troche odpuściło wiec mam nadzieję, ze i Tobie juz minęło

Pół dnia się męczyłam i dopiero paracetamol załatwił sprawę. Czyje się dziś słabo- chyba to wina pogody bo jest fatalnie i wieje znowu sakramencko. Oby to jednorazowe [emoji1364][emoji1364]
 
Witam, również mam termin na sierpień. Wrzucam zdjęcie z badań prenatalnych. I moje pytanie czy na zdjęciu widać wyrostek płciowy, I czy wróży to chłopca czy dziewczynkę?
 

Załączniki

  • 20200216_161414.jpg
    20200216_161414.jpg
    974,7 KB · Wyświetleń: 104
  • 20200216_162017.jpg
    20200216_162017.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 103
reklama
A myślałam, że tylko ja mam coś z głowa. Tzn z bólem głowy :D. Czasami boli mnie kilka dni pod rząd. I jak już naprawdę nie daje rady to paracetamol mnie ratuje. Czekam, aż w końcu będzie piękna pogoda, że będzie się chciało wyjść na długi spacer i się porządnie dotlenic.
 
Do góry