reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Mnie tylko w podbrzuszu boli/ciągnie i to praktycznie codziennie. Chyba wszystko się rozciąga [emoji51] Jak kicham lub kaszle to tragedia więzadła dają o sobie znac
 
Cześć dziewczyny ! My po wizycie u gin z samymi dobrymi wiadomościami 🙏🏻 Powiedziała ze nie ma żadnych zastrzeżeń ale dzisiaj wyliczyła nam ciąże jednak na 14 tydzień, aplikacja pokazywała 13t4d😊
Zastanawiałam się tez czy powie mi płeć ale stwierdziła ze to jeszcze za wcześnie bo często zdążają się pomyłki po czym po chwili badania dzidziuś się tak ułożył ze nie miała żadnych wątpliwości. Pogratulowała i powiedziała ze będziemy powiększać piłkarka drużynę 💗
Synek bardzo chciał mieć brata i jak mu dzisiaj Pokazałam zdjęcie to stwierdził ze jest z siebie dumny bo jak powiedział tak się stało 😉
 
Cześć dziewczyny ! My po wizycie u gin z samymi dobrymi wiadomościami [emoji1317] Powiedziała ze nie ma żadnych zastrzeżeń ale dzisiaj wyliczyła nam ciąże jednak na 14 tydzień, aplikacja pokazywała 13t4d[emoji4]
Zastanawiałam się tez czy powie mi płeć ale stwierdziła ze to jeszcze za wcześnie bo często zdążają się pomyłki po czym po chwili badania dzidziuś się tak ułożył ze nie miała żadnych wątpliwości. Pogratulowała i powiedziała ze będziemy powiększać piłkarka drużynę [emoji175]
Synek bardzo chciał mieć brata i jak mu dzisiaj Pokazałam zdjęcie to stwierdził ze jest z siebie dumny bo jak powiedział tak się stało [emoji6]

Gratki [emoji177] tez marzy mi się syn 🥰
 
A mocno? Ja mam podobne bóle do tych co na dni płodne. Takie klucie w boku i dyskomfort nawet przy podnoszeniu nogi.. Jak rozchodze to mija
Raz mi się zdarzył bardzo podobny ból o którym Ty piszesz. Samo przeszło i do tej pory się nie wydarzyło. Pocieszające jest trochę to, że wszystkie mamy podobne problemy.
 
A wiecie co jeszcze mi się zdarza. Jak zrobię siku to muszę powoli wstawać i sie prostowac bo...... Czuje skurcze jakby w żołądku????? Hehehe śmieje się sama do siebie jak to pisze ale naprawdę mam taki bol:/
 
reklama
Do góry