reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja poznałam 3 razy płeć: 2x dziewczynka i 1x chłopak :rofl2: także nie wiem nic ostatecznie.
A spodnie ciekawe, podobno są fajne. Ja już nie mam w czym chodzić..



Nie ma sprawy! :)

Ja kiedyś prowadziłam sklep w sieci i mam konta na wielu hurtowniach i dalej mogę zamawiać w takich cenach.. a znam już te hurtownie, więc wiem że w razie czego można zwrócić albo że na pewno nie będzie to jakieś dziadostwo.


Koniecznie! Czekam jak na szpilkach.

A ja właśnie wróciłam z lumpka... bo... bo... BO DZISIAJ NOWY TOWAR:rofl2:
Z racji, że nie wiem jaka płeć.. a nastawiam się jednak na tego chłopca.. to chciałam neturalnie, ale wyszło troszkę chłopięco.. Chociaż chyba i tak pasowałoby też dla dziewczynki.
Zobacz załącznik 1088363
Za całość zapłaciłam 36 zł :unsure:

A co zrobiłam wczoraj :unsure::unsure::unsure::unsure: poszłam na basen... i miałam już ubrany strój. Okazało się, że zapomniałam majtek.. no to mówię "pierdziele, taki kawałek bez majtek to wrócę"... no i zakładam te ciążowe spodnie na te źle wytarte ciało.. wciskam, ugniatam, ciągnę.. i jeb. Cały ten pas ciążowy urwał się z tyłu i te spodnie mi tak spadały z tyłka. A że ciążowe mają spodnie nisko pod pasem, to pół dłupy było mi widać.. jeszcze krótka kurtka była ukoronowaniem sytuacji.. Szłam jak paralityk, żeby tylko nie było widać..
To miałaś przygodę 😬
Super łowy. U mnie niestety daremne lumpki, nic w nich nie ma.
 
reklama
My też już wybraliśmy imię dla naszej dziewczynki [emoji4] będzie mała Iga [emoji846]
Bardzo ładnie[emoji7]Pewnie bym rozważała gdyby była dziewuszka[emoji6]Wczoraj zapytałam mojego jak podoba mu się Hubert, to powiedział tylko „daj spokój, żadnego Bercika”🤨Więc będziemy go wołać „ej chłopczyku!”[emoji6]
Dlatego cieszę się, że mi trafiła się (raczej) dziewczynka. Chociaż w sumie wiadomo, że najważniejsze żeby było zdrowe. No ale synka już mam i miło że mogę poznać jak to jest mieć córkę. [emoji173] jutro wizyta, czekam na kolejne potwierdzenie płci. [emoji6]
Ja mam już parkę i niby było mi obojętne, ale trochę bardziej liczyłam na dziewczynkę - może ze względu na te ubranka i dlatego że córka baaardzo chciała, ale chłopcy też są super[emoji6]I w końcu mogę połowę rzeczy po starszej wywalić[emoji6]

olaaa7 współczuję stresu, ale faktycznie nie ma co się martwić na zapas. Zdrówka życzę!

A kiedy dziewczyny poznałyście płeć? Bo ja na 13+6 się nie dowiedziałam i nie wiem czy dlatego, że się nie spytałam, czy nie było widać... Teraz mam kolejne, połówkowe dopiero na początku kwietnia więc liczę, że wtedy się czegoś dowiem, bo tak to mi głupio coś kupować na zaś, jak płci nie znam :p Jedyne co na razie kupiłam, to sobie większe staniki, bo stare mnie trochę masakrowały... Wam też tak urosły piersi?



Fajne spodnie :) ja właśnie zaczęłam się rozglądać za dżinsami, bo moje te co najluźniejsze przed ciążą były, coraz bardziej gniotą, a na udach wiszą :p bez sensu to, strasznie nie lubię dla siebie ubrań kupować (co innego oglądanie ubranek dla maluszków, te to bym mogła oglądać i oglądać :) )

Ja dowiedziałam się że będzie synek równo w 14 tc. Chyba ogólnie łatwiej chłopaka tak szybko rozpoznać[emoji6]
Mi piersi urosły o może pół rozmiaru, więc tyle co nic[emoji6]Jedynie jak miałam nawał pokarmu widziałam że są większe, a potem szybko wróciły do mojego mini rozmiaru[emoji12]

Jak o spodnie chodzi to kupiłam ostatnio lidlowe z ich strony internetowej i jeszcze ich nie nosze, ale super są. Fajny materiał i świetnie leżą, wiec powinny być wygodne[emoji6]


Bardzo ładny! Ja chyba kupię segregator od mamy ginekolog bo mam tyle tych wszystkich papierków że moja mini teczka już tego nie mieści[emoji6]
 
Bardzo ładnie[emoji7]Pewnie bym rozważała gdyby była dziewuszka[emoji6]Wczoraj zapytałam mojego jak podoba mu się Hubert, to powiedział tylko „daj spokój, żadnego Bercika”🤨Więc będziemy go wołać „ej chłopczyku!”[emoji6]
Ja mam już parkę i niby było mi obojętne, ale trochę bardziej liczyłam na dziewczynkę - może ze względu na te ubranka i dlatego że córka baaardzo chciała, ale chłopcy też są super[emoji6]I w końcu mogę połowę rzeczy po starszej wywalić[emoji6]



Ja dowiedziałam się że będzie synek równo w 14 tc. Chyba ogólnie łatwiej chłopaka tak szybko rozpoznać[emoji6]
Mi piersi urosły o może pół rozmiaru, więc tyle co nic[emoji6]Jedynie jak miałam nawał pokarmu widziałam że są większe, a potem szybko wróciły do mojego mini rozmiaru[emoji12]

Jak o spodnie chodzi to kupiłam ostatnio lidlowe z ich strony internetowej i jeszcze ich nie nosze, ale super są. Fajny materiał i świetnie leżą, wiec powinny być wygodne[emoji6]



Bardzo ładny! Ja chyba kupię segregator od mamy ginekolog bo mam tyle tych wszystkich papierków że moja mini teczka już tego nie mieści[emoji6]


Ja zakupiłam segregator od mamyginekolog jakiś czas temu i jestem mega zadowolona. Wszystko ma swoje miejsce i znalezienie konkretnego papierka zajmuje sekundę. :)
 
Jestem po, wszystko dobrze! Jaka ulga! Powiedziała mi że są jakieś drobne nieliczne zmiany wirusowe i żeby do kontroli przyjść po porodzie. Pytała czy miałam robione badanie HPV ale ze ona nic groźnego nie widzi to nawet nie jest to konieczne, no ale nie miałam, gin chce mi zrobić na następnej wizycie, więc chyba dla świętego spokoju wydam te 200zl bo to jakieś genetyczne i zrobię.
 
Ja poznałam 3 razy płeć: 2x dziewczynka i 1x chłopak :rofl2: także nie wiem nic ostatecznie.
A spodnie ciekawe, podobno są fajne. Ja już nie mam w czym chodzić..



Nie ma sprawy! :)

Ja kiedyś prowadziłam sklep w sieci i mam konta na wielu hurtowniach i dalej mogę zamawiać w takich cenach.. a znam już te hurtownie, więc wiem że w razie czego można zwrócić albo że na pewno nie będzie to jakieś dziadostwo.


Koniecznie! Czekam jak na szpilkach.

A ja właśnie wróciłam z lumpka... bo... bo... BO DZISIAJ NOWY TOWAR:rofl2:
Z racji, że nie wiem jaka płeć.. a nastawiam się jednak na tego chłopca.. to chciałam neturalnie, ale wyszło troszkę chłopięco.. Chociaż chyba i tak pasowałoby też dla dziewczynki.
Zobacz załącznik 1088363
Za całość zapłaciłam 36 zł :unsure:

A co zrobiłam wczoraj :unsure::unsure::unsure::unsure: poszłam na basen... i miałam już ubrany strój. Okazało się, że zapomniałam majtek.. no to mówię "pierdziele, taki kawałek bez majtek to wrócę"... no i zakładam te ciążowe spodnie na te źle wytarte ciało.. wciskam, ugniatam, ciągnę.. i jeb. Cały ten pas ciążowy urwał się z tyłu i te spodnie mi tak spadały z tyłka. A że ciążowe mają spodnie nisko pod pasem, to pół dłupy było mi widać.. jeszcze krótka kurtka była ukoronowaniem sytuacji.. Szłam jak paralityk, żeby tylko nie było widać..

Jaki pech [emoji85] ja ciagle majtek zapominam, ale na basen zawsze w legginsach śmigam to nic mi się nie urwie [emoji13]

Jestem po, wszystko dobrze! Jaka ulga! Powiedziała mi że są jakieś drobne nieliczne zmiany wirusowe i żeby do kontroli przyjść po porodzie. Pytała czy miałam robione badanie HPV ale ze ona nic groźnego nie widzi to nawet nie jest to konieczne, no ale nie miałam, gin chce mi zrobić na następnej wizycie, więc chyba dla świętego spokoju wydam te 200zl bo to jakieś genetyczne i zrobię.

Wspaniała wiadomość!! Teraz możesz na spokojnie odetchnąć [emoji177][emoji170]
 
reklama
Do góry