reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej, chciałam się dołączyć do dyskusji :) mam termin na 17 sierpnia. To będzie moje 3 dziecko i nieplanowane... Ale już je kocham. Dziś byłam się zapisać do ginekologa, ale terminy na wrzesień 2020... W piątek muszę iść do swojej lekarki i poprosić o skierowanie do gin. "Z podejrzeniem ciąży" , wtedy mnie zapiszą jeszcze w tym roku. Jestem dużo spokojniejsza niż w poprzednich ciążach bo wiem czego mogę się spodziewać, jako że pracuje w warunkach nie sprzyjających ciąży na L4 mam zamiar iść po 7 stycznia czyli ok 9 tygodnia ciąży.
Witaj. Powodzenia i zdrówka życzę [emoji3526]
 
reklama
Dodam jeszcze że walczę z mocnym zapaleniem gardła "naturalnymi środkami" choć 1 gripex już zaliczyłam (nie wiedziałam że jestem w ciąży). Po pracy kładę się do wyra, a mąż ogarnia dzieciaki i dom. Jestem strasznie śpiąca. Organizm domaga się odpoczynku.
Witaj Kochana! Akurat o senności mogę pogadać, spałabym całą dobę, a najchętniej w sumie nie ruszyłabym się z łóżka 😐 i to nawet bez przeziębienia. Życzę spokojnej, nudnej ciąży bez zbędnych nerwów 💪
 
Kochana, jeśli mogę wiedzieć - który to dokładnie tydzień od OM?
Gratuluję maleństwa, bardzo się cieszę :)
Kochana ostatnia miesiączka 25 październik, ale mam dosyć długi cykl i lekarz powiedział, że nie wiadomo czy termin będzie na koniec lipca czy początek sierpnia (nie mam pojęcia kiedy miałam dni płodne 🤭). Także kochane narazie zostaję z Wami, bo z miesiączki wychodzi mi 3/4 sierpnia 😉
 
Kochana ostatnia miesiączka 25 październik, ale mam dosyć długi cykl i lekarz powiedział, że nie wiadomo czy termin będzie na koniec lipca czy początek sierpnia (nie mam pojęcia kiedy miałam dni płodne 🤭). Także kochane narazie zostaję z Wami, bo z miesiączki wychodzi mi 3/4 sierpnia 😉
Ja mam taki sam ostatni dzień miesiączki co Ty . Tylko ze regularne cykle, i mi lekarz mnie więcej na 1 sierpnia podał termin, jak wszystko będzie ok, ostatnio sam pęcherzyk był :)
 
Kochana ostatnia miesiączka 25 październik, ale mam dosyć długi cykl i lekarz powiedział, że nie wiadomo czy termin będzie na koniec lipca czy początek sierpnia (nie mam pojęcia kiedy miałam dni płodne 🤭). Także kochane narazie zostaję z Wami, bo z miesiączki wychodzi mi 3/4 sierpnia 😉
Ja też 25 październik tylko cykle krótkie jak diabli i termin na 28 lipca 🤔
 
Ja mam taki sam ostatni dzień miesiączki co Ty . Tylko ze regularne cykle, i mi lekarz mnie więcej na 1 sierpnia podał termin, jak wszystko będzie ok, ostatnio sam pęcherzyk był :)
Będzie dobrze 😉 ja mam następna wizytę na 13go stycznia, już na 100% będzie widać "człowieka" i bijące serduszko 💛 💛 💛 oby wszystko tylko przebiegało pomyślnie, mam nadzieję, że torbiel mi się wchłonie w ciągu kilku tygodni 😉
 
Ja mam średnio 30 dni, ale dwa ostatnie cykle miałam 35 dni i nie wiem z której strony do tego podejść, tym bardziej, że miesiączkowałam regularnie od 12 r. ż. 😂 Także przed samym zajściem 2 dziwne cykle i człowiek się gubi 😉
Też się galancie pogubiłam, cykle wyregulowane ale krótkie, 23 dni, a dwa przez zajściem w trzy światy, ostatni 17 dni, przedostatni 28. Jak to w cokolwiek wierzyć 🧐
 
reklama
Też się galancie pogubiłam, cykle wyregulowane ale krótkie, 23 dni, a dwa przez zajściem w trzy światy, ostatni 17 dni, przedostatni 28. Jak to w cokolwiek wierzyć 🧐

Myśmy zaczęli się na luźno starać od lipcja i od tego czasu jak w pysk całe cykle o kant stołu. Jeden 19dni, drugi 35, potem znowu ok 20... A wcześniej wszystko jak w zegarku. Badałam w ostatnim cyklu poziom progesteronu i w 20 dniu wyszedł mi bliski 0. Mialam sie udać do ginki po tabsy, ale jakoś nie miałam czasu. Mając wyniki jak kobita przy menopauzie zupełnie odpuścilismy. I raz jeden zaszalelismy.. I bęc. Także to chyba taki los!
 
Do góry