reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

To moja 3 ciaza więc wiem co to ruchy dziecka i jestem w 16tc i czasem je czuje. Ale chyba zaczęłam się nad tym ardziej skupiać czekac i o tym myśleć i fiksuje bo raz są A raz mam wrażenie że kilka dni nic. I już mam czarne wizje i myśli....ehhhh
 
reklama
A ja jestem właśnie po długieeeej wizycie. Będzie na 100% dziewczynka :) żadnego siusiaka nigdzie nie ma. :D
Gratuluje córki.

A tak na marginesie Z ciekawosci ta ciaza czujesz inaczej inne zachcianki, może inny kształt brzucha jak to mówią bardziej "rozlany" na dziewczynkę lub inne? Czułaś że to dziewczynka w jakiś sposób?
 
Dzięki dziewczyny [emoji8]
Dziś obudziłam się w lepszym humorze, śniło mi się, że zobaczyłam moje panny w 3D i wyglądały tak pięknie, pyzate [emoji3059]. Śmiałam się, że noski i uszy mają zupełnie jak u tatusia [emoji7]. Do tej pory mam uśmiech na twarzy.
Trochę zaniepokojona jednak jestem tym, że noworodek z Wielkiej Brytanii ma koronawirusa [emoji33]
 
Dzięki dziewczyny [emoji8]
Dziś obudziłam się w lepszym humorze, śniło mi się, że zobaczyłam moje panny w 3D i wyglądały tak pięknie, pyzate [emoji3059]. Śmiałam się, że noski i uszy mają zupełnie jak u tatusia [emoji7]. Do tej pory mam uśmiech na twarzy.
Trochę zaniepokojona jednak jestem tym, że noworodek z Wielkiej Brytanii ma koronawirusa [emoji33]
I tak trzymać nie możemy się zamartwiac i zdradzać sprawami na które ostatecznie wpływu nie mamy.

O nie słyszałam o tym noworodku[emoji17][emoji17][emoji17]
 
Dzięki dziewczyny [emoji8]
Dziś obudziłam się w lepszym humorze, śniło mi się, że zobaczyłam moje panny w 3D i wyglądały tak pięknie, pyzate [emoji3059]. Śmiałam się, że noski i uszy mają zupełnie jak u tatusia [emoji7]. Do tej pory mam uśmiech na twarzy.
Trochę zaniepokojona jednak jestem tym, że noworodek z Wielkiej Brytanii ma koronawirusa [emoji33]

Tak, jest jeden przypadek ale ma się dobrze, mama tez i niech tak zostanie [emoji177]
 
Gratuluje córki.

A tak na marginesie Z ciekawosci ta ciaza czujesz inaczej inne zachcianki, może inny kształt brzucha jak to mówią bardziej "rozlany" na dziewczynkę lub inne? Czułaś że to dziewczynka w jakiś sposób?
Ja w pierwszej ciąży (synek) czułam się kapkę lepiej. Teraz ma być córka i od początku strasznie odrzucało mnie od słodyczy. Herbata słodzone tyle co zawsze okazała się za słodka, każdy sok za słodki, dla mnie nawet woda była słodka... teraz już troszkę lepiej bo zajadam slodkosci. Ale np w 1 ciąży ratowałam się cola na mdłości i później co jakiś czas miałam mega smaka na colę. A teraz jest dla mnie okropna.
 
Gratuluje córki.

A tak na marginesie Z ciekawosci ta ciaza czujesz inaczej inne zachcianki, może inny kształt brzucha jak to mówią bardziej "rozlany" na dziewczynkę lub inne? Czułaś że to dziewczynka w jakiś sposób?
U mnie ta ciąża cała wskazuje na dziewczynkę w nawiązaniu do tych wszystkich przesądów. Ciągnie mnie na slodkie, brzuch mam coraz bardziej rozlany na boczki (czego wcześniej nie miałam), mam cerę jak nastolatka i przez pierwsze miesiace rzygałam non stop, czego też w ogóle nie miałam wcześniej :) dlatego jak mi powiedzieli raz ze3 to chyba chłopak, to zaczęłam myśleć że te zabobony są guzik warte.. Ale teraz :)
 
U mnie ta ciąża cała wskazuje na dziewczynkę w nawiązaniu do tych wszystkich przesądów. Ciągnie mnie na slodkie, brzuch mam coraz bardziej rozlany na boczki (czego wcześniej nie miałam), mam cerę jak nastolatka i przez pierwsze miesiace rzygałam non stop, czego też w ogóle nie miałam wcześniej :) dlatego jak mi powiedzieli raz ze3 to chyba chłopak, to zaczęłam myśleć że te zabobony są guzik warte.. Ale teraz :)
No własności bardzo ciekawe. Ja w tej ciazy zwracać nie zwracałam ale tak mnie mulilo i na wieczór nadal mnie męczy gdzie w poprzednich azctak chyba nie mialam.Na słodkie mnie ciągnie chce mi sie zadnych fadtfoodow itp ale brzuch w sumie nie wiem trudno powiedzieć czy rozłamu ciężko mi to ocenić. Dlatego ciekawa jestem jak to się wszystko ma do plci[emoji6]
U niektórych nie będzie w ogóle żadnego powiązania ale niektóre ciaza pod tym kątem są ksiazkowe
 
Ja zaś przy córce miałam mega apetyt na wszystko, od samego początku, ale też do końca 3 miesiąca wymiotowałam jak kot. Zaś w 2 ciąży na początku odrzuciło mi od słodyczy na miesiąc może 2 ale tak że jak widziałam to mi nie dobrze było, mówiłam mężowi że będzie chłopak, czułam to i był chłopczyk 😁 teraz też synek ale ta ciąża jest jeszcze inna, jadłam wszystko tylko od śledzi które uwielbiałam mnie odrzuciło na chwilę i tyle.
 
reklama
Ja nie wierzę w zabobony dotyczące płci. U mnie wszystko na odwrót. No i w 7,8 tyg mama powiedziała że jestem coraz ladniejsza to musi być chłopiec bo dziewczynka zabiera urode🧐 do słodyczy mnie nie ciągnie, kształt brzucha na chłopca a tam Zosinek🤭😁
 
Do góry