reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Moja Hania ma czkawkę kilka razy dziennie :) wtedy skacze mi cały brzuch, ale podejrzewam, że czuję to tak dobrze z powodu łożyska na tylnej ścianie :)

Wczoraj mój synuś brykał co jakiś czas przez calutki dzień. W różnych miejscach czułam i właśnie się zastanawiałam czy to już czkawka, wyczytałam ze od połowy II trymestru już tak [emoji177] ciesze się jak małe dziecko jak czuje ruchy [emoji85][emoji170]
 
reklama
Dzień dobry sierpniówki [emoji170]

Czy wszystkie już przeszły na wątek zamknięty? Cichutko tu bardzo.

Pije kakao i myśle co by tu na śniadanie zjeść. Pogoda dziś taka sobie, nie posiedzę na ogrodzie z książka... pomysłu na obiad nie mam. Na pewno będzie jakaś zupa ale jaka [emoji28] ostatnio przerobiłam już chyba wszystkie (oprócz kapuśniaku ale jakoś nie przepadam).
Jakie plany na weekend???
 
Cześć brzuchatki 🙂
Nie, chyba jeszcze nie ma dostępu, w każdym razie ja cierpliwie czekam 🙂

Ja się zabieram za wstanie z łóżka i już myślę co tu zjeśc na śniadanie 🤭 Co do obiadu w czwartek musiałam zrobić żurek z jajkiem i biała kiebaska bo miałam ślinę na niego od środy 🤭 pysznyyy. Wczoraj ogórkowa z ogórków mojej mamy mmmmniaaam 😍 mąż zadowolony z zachcianek ciążowych haha. A dziś pewnie makaron z sosem tak na szybko.

Mam nadzieję że w weekend będzie pogoda, okupujemy z mężem niedzielę lasy. Jest pięknie 💕
 
Cześć brzuchatki [emoji846]
Nie, chyba jeszcze nie ma dostępu, w każdym razie ja cierpliwie czekam [emoji846]

Ja się zabieram za wstanie z łóżka i już myślę co tu zjeśc na śniadanie 🤭 Co do obiadu w czwartek musiałam zrobić żurek z jajkiem i biała kiebaska bo miałam ślinę na niego od środy 🤭 pysznyyy. Wczoraj ogórkowa z ogórków mojej mamy mmmmniaaam [emoji7] mąż zadowolony z zachcianek ciążowych haha. A dziś pewnie makaron z sosem tak na szybko.

Mam nadzieję że w weekend będzie pogoda, okupujemy z mężem niedzielę lasy. Jest pięknie [emoji177]

Ja nie mam lasu w pobliżu a po za miasto nie ma opcji jechać bo mandat 5tys zł i 9 punktów kary [emoji51] ale bardzooo chętnie wybrałabym się z córka i psami żeby się wybiegały
 
Najważniejsze ze jest plan a pessar pięknie zatrzyma skracanie się szyjki. Dużo odpoczywaj i nie dźwigaj nic [emoji177]
Witam, mnie chyba też to czeka :( mam bardzo rozpulchniona, 32mm. Wizyta we środę. Czy przy tym pessarze tylko trzeba leżeć, czy mogę wyjść dookoła bloku z psem i do sklepu??
 
Ja nie mam lasu w pobliżu a po za miasto nie ma opcji jechać bo mandat 5tys zł i 9 punktów kary [emoji51] ale bardzooo chętnie wybrałabym się z córka i psami żeby się wybiegały
O matko aż takie kary? 😥 Katastrofa. Gdzie tak koszą? Rozumiem jak złapią kogoś na kwarantannie... No ale bez przesady... My kwarantanny nie mamy tylko się zwyczajnie izolujemy i unikamy ludzi. A mimo tego że mieszkamy na wsi i tak do lasu musimy jechać autem.
 
Witam, mnie chyba też to czeka :( mam bardzo rozpulchniona, 32mm. Wizyta we środę. Czy przy tym pessarze tylko trzeba leżeć, czy mogę wyjść dookoła bloku z psem i do sklepu??

Nie mam pojęcia, z tego co dziewczyny piszą to normalnie można funkcjonować ale nie przesadnie. Duzi odpoczywać i nie dźwigać. Sama doświadczenia nie mam.

Faktycznie masz krótka szyjkę, ale nie martw się! Pessar pomoże na pewno [emoji177]
 
O matko aż takie kary? [emoji26] Katastrofa. Gdzie tak koszą? Rozumiem jak złapią kogoś na kwarantannie... No ale bez przesady... My kwarantanny nie mamy tylko się zwyczajnie izolujemy i unikamy ludzi. A mimo tego że mieszkamy na wsi i tak do lasu musimy jechać autem.

W UK takie kary [emoji51] tak myśle ze i dobrze bo jak wprowadzono kwarantannę to wszyscy się rzucili na spacery w parkach, lądach i wędrówki górskie..
 
reklama
Dzień dobry [emoji170]
Jutro połowa ciąży [emoji13]
IMG_7060.JPG
 
Do góry