reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

A to moj dzisiejszy brzuszek :)
20200521_135505.jpg
 
reklama
Bosz... Mystick Dzięki 😁 się zaczerwienieniłam chyba z wrażenia. Ale nie ma tak pięknie! Mordę mam jak żul spod budki z piwem. A włosy, które całe moje życie się przetłuszczały- nagle postanowiły się wysuszać! Hormony nikomu nie przepuszczą 😜 no... może tylko celebrytkom na insta... 😂😂😂 Ale na żywo pewnie też niekoniecznie 😜

Lipka jaki ładny!
 
Bosz... Mystick Dzięki 😁 się zaczerwienieniłam chyba z wrażenia. Ale nie ma tak pięknie! Mordę mam jak żul spod budki z piwem. A włosy, które całe moje życie się przetłuszczały- nagle postanowiły się wysuszać! Hormony nikomu nie przepuszczą 😜 no... może tylko celebrytkom na insta... 😂😂😂 Ale na żywo pewnie też niekoniecznie 😜

Lipka jaki ładny!
A co to ta morda jak żul??? Bo jak nos jak kalafior (szczególnie kiedy upały) to ja ze sklepu obok😂😂😂😂
A pochwalilam bo akurat zauwazylam jak dodalas. Wszystkie brzuszki tu macie eleganckie!!!
Wlasnie taki plus jest z tej epidemii ze np do mnie nikt tu nie przylazi (szczególnie nietaktowna ciotka) i nie komentuje ze ojej ales spuchla, ale masz krosty posmaruj se czyms, ale to czy tamto. Święty spokój 😂😂😂dlatego ja wychodze z zalozenia ze nawet w tym stanie wyjatkowym trzeba zawsze kogos chwalic zeby poczul sie lepiej bo wewnetrznie w duchu wiekszosc swoje wie (ojoj wygladam jak Fiona) ale choc na chwile poczuje sie lepiej😂😂😂
A i dystans jest ważny i sie pośmiać potrzeba.
Zdrowie dziecka na pierwszym miejscu jest zawsze ale nie oszukujmy sie ze gdzies dalej jestesmy my.
Jak juz sie rozpakujemy to znow bedziemy na pierwszych stronach gazet z dzidziolami u boku😂😂😂😂😂
 
A co to ta morda jak żul??? Bo jak nos jak kalafior (szczególnie kiedy upały) to ja ze sklepu obok😂😂😂😂
A pochwalilam bo akurat zauwazylam jak dodalas. Wszystkie brzuszki tu macie eleganckie!!!
Wlasnie taki plus jest z tej epidemii ze np do mnie nikt tu nie przylazi (szczególnie nietaktowna ciotka) i nie komentuje ze ojej ales spuchla, ale masz krosty posmaruj se czyms, ale to czy tamto. Święty spokój 😂😂😂dlatego ja wychodze z zalozenia ze nawet w tym stanie wyjatkowym trzeba zawsze kogos chwalic zeby poczul sie lepiej bo wewnetrznie w duchu wiekszosc swoje wie (ojoj wygladam jak Fiona) ale choc na chwile poczuje sie lepiej😂😂😂
A i dystans jest ważny i sie pośmiać potrzeba.
Zdrowie dziecka na pierwszym miejscu jest zawsze ale nie oszukujmy sie ze gdzies dalej jestesmy my.
Jak juz sie rozpakujemy to znow bedziemy na pierwszych stronach gazet z dzidziolami u boku😂😂😂😂😂

Otóż morda żula jest czerwona, opuchnięta i z wypryskami 🍅 ale nie ma co panikować- szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla...i można wyjść do ludzi 😂
Zgadzam się w pełnej rozciągłości: dystans i poczucie humoru pozwolą nam przetrwać. A po ciąży oczywiście jeszcze sesja okładkowa 😂😂😂 wszystkie brzuchy są piękne! A najpiękniejsze i najbardziej tajemnicze jest ich wnętrze 🤩

Joanulka zazdraszczam Ci plaży i morza 💚 jak syrenka 🤩 i zdjęcie dobre- wygląda jakbyś korzystała z uroków plaży
 
reklama
A ja wam powiem, że mi się cera poprawiła, włosy i paznokcie też. Aż się dziwię bo mówili że córka zabiera urodę.. :D ale póki co dobrze się ze sobą czuje. A brzuszek dodaje uroku każdej z nas.
A zobaczcie jaka ładne sukienki mają w biedrze🥰
Polish_20200521_184916892.jpg
 
Do góry