reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Licze na to i modle sie ze juz niedlugo i u nich powitamy maleństwo!!!!! Musi byc dobrze!!

A tak z innej beczki dowiedzialam sie wczoraj ze zmienili ordynatora u nas. Juz starego gbura nie ma. Polozna moja mowila ze mam prawo do cc po cc. Moge nie wyrazic zgody na naturalny nawet jak sie zacznie ( oczywiście jak nie bedzie w toku wszystko szybko).podobno duzo tak dziewczyn teraz wybiera i nie zmuszaja ich. Nowy ordynator, nowe rządy. Kumpel mojego gina z gabinetu.
Eh moze uda mi sie miec cc😁
Sorki bo już nie pamiętam czy pisałaś, ale czemu tak ci zależy na cc? Kurczę jakoś pamięć mi się pogorszyła w ciazy 😀

Dziewczyny czy wasze piersi już przygotowują się do powitania Dzidziusia? Leci wam siara? 😀
 
reklama
Mystic jak zmiany to oby tylko na dobre! Może to już te nasze czary zaczynają działać 😜✌️😜

Lipka jeszcze nie. Ale ja dopiero 30 tydzień więc mają czas... W pierwszej ciąży w ogóle dopiero w ostatnich 2 tygodniach się pojawiła. Z kolei w drugiej leciała prawie całą ciążę mam wrażenie 😂 widocznie piersi przygotowywały się na obsługę niezwykle żarłocznego głodomora 😂 bo młodszą córkę to ciężko było odessać od wodopoju 😂

Mój mąż od środy już budzi się z pytaniem: na którą do tego lekarza? 🤦🏼‍♀️ Że stoickim spokojem odpowiadam, że mamy trochę czasu bo to w poniedziałek.... Ale wydaje mi się że nie tylko ja nie mogę się doczekać 😁
 
Sorki bo już nie pamiętam czy pisałaś, ale czemu tak ci zależy na cc? Kurczę jakoś pamięć mi się pogorszyła w ciazy 😀

Dziewczyny czy wasze piersi już przygotowują się do powitania Dzidziusia? Leci wam siara? 😀
Nic a nic nie leci. Brodawki tylko się powiększyły i ściemniały. W poprzednich ciążach jakoś na sam koniec troszkę poleciało, ale jednorazowo. Natomiast po porodzie fontanna! Nie wiem co to problem z rozkręceniem laktacji 😅
 
Sorki bo już nie pamiętam czy pisałaś, ale czemu tak ci zależy na cc? Kurczę jakoś pamięć mi się pogorszyła w ciazy 😀

Dziewczyny czy wasze piersi już przygotowują się do powitania Dzidziusia? Leci wam siara? 😀
Bo przyznam ze boje sie naturalnego. Pierwszy zaczelam naturalnie i mialam oxy, masaze, przebijania pecherza bo sie dluzylo i calosc przwszlo 12h męki z czego 8h co 2 minuty a jakby jeden ciągły skurcz. Na konc u cc bo maly sie nie wstawial. Cc jak wybawienie. A obok dziewczyna proznociagiem miala dziecko wyciagane i tak krzyczala ze ja wszystko slyszalam mimo sciany i boje sie.Nie tych skurczy choc az ciemno przed oczami mi sie robilo, co podduszen, rozerwan,szyc, zlamanych barkow, duzej wagi malego a zapowiada sie wiekszy niz poprzedni itd
 
To ja też tyle że 8h ciągłych skurczy. Leżałam sama na łóżku i czekałam..
Zawsze też mówiłam że się postaram O cc. Ale tego tez się boję.
 
To ja też tyle że 8h ciągłych skurczy. Leżałam sama na łóżku i czekałam..
Zawsze też mówiłam że się postaram O cc. Ale tego tez się boję.
I to i to ma swoje zalety i wady.
Co bedzie czas pokaże oby dzieci byly zdrowe a my szybko pozbyły sie bolesci😉
Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! 👩‍👦‍👦
 
Ja to się boje, ze karzą mi rodzin SN i nie dam rady. Jeszcze nie mam potwierdzenia cesarki. Za tydzień się dowiem mam nadzieje, a jak nie to będę prosić o cc. Mam mięśniaka przy ujściu szyjki, nie wiem jak dużego na dzień dzisiejszy ale ostatnio urósł 3cm w 4 tygodnie i miał 7cm. Do tego mam nisko łożysko- zaraz obok mięśniaka. Polska ginekolog powiedziała, ze to jest wskazanie do cesarki, ale koleżanka mnie nastraszyła, ze tutaj w UK nie koniecznie tak może być. Dobrze, ze mam prawo żądać cc i mam do tego niejako podstawy. Wcześniej rodziłam 2 razy SN ale ciąże bez komplikacji. Tym razem jest inaczej... byle do 11.06
 
reklama
Ja to się boje, ze karzą mi rodzin SN i nie dam rady. Jeszcze nie mam potwierdzenia cesarki. Za tydzień się dowiem mam nadzieje, a jak nie to będę prosić o cc. Mam mięśniaka przy ujściu szyjki, nie wiem jak dużego na dzień dzisiejszy ale ostatnio urósł 3cm w 4 tygodnie i miał 7cm. Do tego mam nisko łożysko- zaraz obok mięśniaka. Polska ginekolog powiedziała, ze to jest wskazanie do cesarki, ale koleżanka mnie nastraszyła, ze tutaj w UK nie koniecznie tak może być. Dobrze, ze mam prawo żądać cc i mam do tego niejako podstawy. Wcześniej rodziłam 2 razy SN ale ciąże bez komplikacji. Tym razem jest inaczej... byle do 11.06
Fakt ze w Pl cc by bylo na 100%. Ale pewnie i tam.ci sie uda zalatwic bo przeciez tam chyba tez " ludzie " pracuja a nie same znieczuleńce
 
Do góry