reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A u mnie mój mi przed chwilą oświadczył, że powiedział swojej mamie. A ona, że mamy się tak nie cieszyć, bo różnie bywa i czekać.
No niby rozumiem.. ale tak mi sie przykro zrobiło. Nic więcej nie powiedziała.. ani, że gratuluje ani, że sie cieszy... strzeliłam focha. On mi to jeszcze powiedział tak zupełnie normalnie i skomentował: Miałem rację. Nie możemy się tak cieszyć!
Normalnie ucinam każdy temat dot. ciąży i w ogóle nie będę z nim o tym rozmawiać. Sama będę się cieszyc.
A u mnie jest odwrotnie mój cieszy sie jak ja ale jest W tym spokojniejszy bo wie, że wszystko może się wydarzyć.
 
A u mnie maly cud.
Wczoraj na usg w Lux Med pusty pecherzyk 20 mm! Zestresowalam sie tylko.
Dzisiaj na innym usg piekny zarodek z bijacym seduszkiem! Wszystko ok:) tak sie martwilam!

Gratuluję Kochana! Bardzo się cieszę. Na takie wiadomości czekamy :)

U mnie bol piersi juz się uspokoił zostały tylko te wrażliwe sutki 😁😁
Mnie piersi tak bolą, że to jest jakaś masakra. Nawet jak chodzę. Żaden stanik już nie pasuje..

Dzień doberek dziewczyny,
U mnie ten piękny grudniowy poranek przywitałam tulaskami z muszlą klozetową. Próbowałam to powstrzymać ale się nie da, nie ma szans.
Dzisiaj kolejny dzień w domu... Ale już o wiele więcej pracy. Miłego dnia Wszystkim :)
 
Ja się melduję po wczorajszej wizycie :) 6+2 serduszko bije 120 uderzeń/minutę. Termin zgodny z OM na 3 sierpnia. Na ból głowy wyłącznie paracetamol. Pod
Dpytywalam o zwolnienie. Jeśli nic się nie dzieje t.j ciąża nie zagrożona to dopiero od 20 tyg. Jakaś masakra. Ledwo dojeżdżam do pracy. Codziennie proszę, żeby ktoś mi ustapila miejsca w busie. Nie ma opcji ze bede sie tak meczyla do 5 msc. Jesli ona nie da to pojde dp innego lekarza.
 
reklama
Hej Kochane!

Ja dziś gorszy dzień, kompletnie nie mogę myśleć o jedzeniu bo jest mi nie dobrze.. szczególnie o tym zdrowym jedzeniu...jeżeli chodzi o słodycze czy fast - fooda zjem już bardziej, a kurczaka z kasza to już mnie odrzuca;(
Nie mam apetytu, ogólnie jedzenie mogłoby dla mnie nie istnieć, nie wiem jak wytrzymam dziś w pracy;(
Do tego chce mi się spać:(

A jak u Was?

@Avisia Gratulacje! Czułam,że będzie dobrze, dajesz tez innym nadzieje, że sprzęt często zawodzi;)
 
Do góry