reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Lipka... słitaśne te buciczki😍😍😍😍 wprost dla małej księżniczki 👸

Suzie... super niespodzianka!!! Tort wyglada pysznie😋😋 zostało coś??😆😆😆😆

Mdła...ja lubie dzieci ale nie lubie być w ciąży 😂 czuje sie wtedy niegramotna i ograniczona. Daj Boże szczęśliwie urodzic zdrowego malucha i zamykamy produkcje😁 to za bardzo stresujące i męczące 😂
 
reklama
Dzisiaj spałam do 11:00 😂 potrzebowałam odpoczynku po tylu atrakcjach 😅 rano znów miałam mdłości i ból żołądka :/ ale przeszło jak tylko wmusiłam w siebie delikatne śniadanie. Pewnie teraz kiedy wiem, że mam klocuszka w brzuchu to będzie coraz gorzej, bo strasznie mnie lubi kopać po żołądku lub żebrach z jednej strony tylko 🤦🏻‍♀️ Ale czego człowiek nie wytrzyma dla tego małego cudu ! W końcu już niedługo !
 
Dzisiaj spałam do 11:00 😂 potrzebowałam odpoczynku po tylu atrakcjach 😅 rano znów miałam mdłości i ból żołądka :/ ale przeszło jak tylko wmusiłam w siebie delikatne śniadanie. Pewnie teraz kiedy wiem, że mam klocuszka w brzuchu to będzie coraz gorzej, bo strasznie mnie lubi kopać po żołądku lub żebrach z jednej strony tylko 🤦🏻‍♀️ Ale czego człowiek nie wytrzyma dla tego małego cudu ! W końcu już niedługo !
Też parę dni temu czułam się gorzej. Właśnie takie lekkie mdłości, ucisk na żołądek. Ale przeszło na szczęście. Teraz też czasami ciężko się robi, wszystko zależy jak mała się ułoży. :)
 
A ja chyba przechodzę kryzys 😂 zaczyna do mnie dochodzić, że już nie bardzo mogę się zachowywać jak gdyby nigdy nic 😂 nadaktywny dzień pełen wrażeń kończy się... pytaniem męża czy chcę jechać do szpitala 🤦🏼‍♀️

Także...oby do środy a później będę się zastanawiać jak sobie umilić życie 😂 i na tym postaram się skupić 👍😆👍

Miłego dnia wszystkim życzę 🌈☀️🌈
 
Witajcie 💙
Wzięłam się w końcu za pranie 🙈 ostatnia pralka nastawiona. Kocyki i rzeczy delikatne oddychają na ogrodzie a reszta siedzi w suszarce. Jutro prasowanie i pakowanie walizki. Dziś już nic nie robie, nie mam już tyle siły co wcześniej.
Dzwonilam dziś do położnej, nie odebrała wiec czekam aż oddzwoni i będzie rozmowa o porodzie.
Milego dnia 💕
 
@Mdła jak ja dobrze Cię rozumiem !

Dzisiaj mam znów lekko kiepski dzień, synuś nie chce zmienić pozycji i cały czas kopie po żebrze..boli bardzo 😖
Ani leżeć ani siedzieć ani stac 🤷🏻‍♀️ Ja zaczynam prac od przyszłego tygodnia 🤭
 
A jakby sie juz zaczelo to takie dzieci faktycznie sa " samodzielne" ???? Ma któraś z was dzieciątko urodzone przed czasem???
 
reklama
"Prawidłowo poród powinien się odbyć od 2 tygodni przed wyznaczoną datą do 2 tygodni po niej, czyli między 38. a 42. tygodniem ciąży."
Ja już spakowana. 😀 wystarczy czekać.
 
Do góry