reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

My tez z ciemieniucha walczyliśmy, ale pediatra poleciła krem i szampon z Musteli na ciemieniuche. Nie trzeba wyczesywać :) i jesteśmy bardzo zadowoleni bo w ciągu 1,5 tygodnia wszystko się unormowalo 😊 Leon wskakuje już powoli w 74 🙀 tak samo zaraz nie będę mogła używać gondoli 🤦🏻‍♀️ Tak mi dziecko rośnie jak na drożdżach 🤭 pokupilam śliniaki bo mały tak się ślini ze co chwile musiałam ubranie mu zmieniać 😅 ale raczej to nie żeby tylko ślinianki się uruchomiły. Dzisiaj o dziwo była dobra noc :D najpierw 3,5 godziny a potem co 3 wstawanie :D
 
reklama
@Suzie_suzanna Jakaś masakra! Jak mogli do tego dopuścić ....
Ja ubranka też co 2 tygodnie mam do przeglądu , lekarz mnie tak straszył w ciąży, że malutka i ze słabo rośnie , ale teraz ... Nie nadążam zamawiać, ma już 68 i to takie 68 jest na styk.. chociaż wiadomo, różnie z rozmiarowkami sklepowymi jest ...
 
My tez z ciemieniucha walczyliśmy, ale pediatra poleciła krem i szampon z Musteli na ciemieniuche. Nie trzeba wyczesywać :) i jesteśmy bardzo zadowoleni bo w ciągu 1,5 tygodnia wszystko się unormowalo 😊 Leon wskakuje już powoli w 74 🙀 tak samo zaraz nie będę mogła używać gondoli 🤦🏻‍♀️ Tak mi dziecko rośnie jak na drożdżach 🤭 pokupilam śliniaki bo mały tak się ślini ze co chwile musiałam ubranie mu zmieniać 😅 ale raczej to nie żeby tylko ślinianki się uruchomiły. Dzisiaj o dziwo była dobra noc :D najpierw 3,5 godziny a potem co 3 wstawanie :D
To jaki duży się urodził?
Moja Julia też rośnie. Co widać i czuć :D.
U nas nic taka nawet. Obudziła się o 1 bo z mężem dopiero się kladlismy spać i ją obudzilismy. Wypiła mleczko i zasnęła i tak do 7.30. Potem mleko i dalej sen do 10, a teraz w drogę na bioderka.

Polecacie jakieś filmy na netflixie?
 
@Lipka on jak się urodził to miał 60 cm i ważył 4,750 a teraz już prawie 6,5 😅 strasznie długi jest w tym momencie 😂
Wspaniałe śpi ta twoja mała 🙀 normalnie zazdrość mnie zżera 😅
@misiaaa95 dokladnie ! Masakra ! Jeszcze w produktach dla dzieci ! Gdzie powinni zwracać szczególna uwagę !
 
@Lipka on jak się urodził to miał 60 cm i ważył 4,750 a teraz już prawie 6,5 😅 strasznie długi jest w tym momencie 😂
Wspaniałe śpi ta twoja mała 🙀 normalnie zazdrość mnie zżera 😅
@misiaaa95 dokladnie ! Masakra ! Jeszcze w produktach dla dzieci ! Gdzie powinni zwracać szczególna uwagę !
Ja byłam pewna że będzie mi kiepsko spala bo synek jak miał 2 miesiace to już spał całe noce i tak myślałam że teraz drugie da popalić. Ale widać mają w genach spanie 🤣🤣.
Wczoraj to zasnęła O 20. A obudziła się o 8.40 to dopiero szok.
Wracam z bioderek wszystko ok.
No to twój miał 60cm tak jak mój synek i 3820g i też szybko ciuszki wymienialam, A niektóre nowe były już za małe. A moja Kruszyna miała 53cm I 2900g i teraz jak porównuje ze znajoma która urodziła 2 dni wcześniej z podobna wagą to moja trochę mniejsza. Może przez to ulewanie tak nie przybiera 🤔
 
Mój wiercipiętek to się zawsze o 3 w nocy budzi na jedzonko no i rano pobudka ok. 7. Chciałabym żeby tak ładnie przesypial całe noce ale z drugiej strony to te mojej cycki tak produkują ze ja i tak pewnie obudziłabym się w środku nocy całą mokra albo na odciąganie.
My ubranka mamy na 68 ale to już tak na styk i zaraz będzie 74 tylko pewnie z podwiniętymi rękawami 😁 Jak ostatnio wpadłam do pepco to tyle fajnych ciuszków nakupowałam ze troszku brakło miejsca na młodego półce w szafie😜
 
Mój wiercipiętek to się zawsze o 3 w nocy budzi na jedzonko no i rano pobudka ok. 7. Chciałabym żeby tak ładnie przesypial całe noce ale z drugiej strony to te mojej cycki tak produkują ze ja i tak pewnie obudziłabym się w środku nocy całą mokra albo na odciąganie.
My ubranka mamy na 68 ale to już tak na styk i zaraz będzie 74 tylko pewnie z podwiniętymi rękawami 😁 Jak ostatnio wpadłam do pepco to tyle fajnych ciuszków nakupowałam ze troszku brakło miejsca na młodego półce w szafie😜
O tak to inna bajka. Jak ja jeszcze karmilam synka A spał całą noc to wstawalam z cycuchami twardymi jak kamień i ogromnymi.. dziś też wpadlam do pepco na chwilę. Cuda mają
 
Hej dziewczyny!
Wczoraj dzwoniła do mnie kuzynka a zarazem moja Pani kierownik.
Pytała mnie jakie mam plany po macierzyńskim i czy nie myślałam o pracy na rodzicielskim. Wtedy bym miała 1/2 etatu pracy i 1/2 zasiłku rodzicielskiego. Praca byłaby 3-4godzinki dziennie. Tylko.. musiałabym na ten czas małego dać do żłobka, bo nie miałby kto się nim zająć. Moi rodzicie jak i narzeczonego jeszcze sami muszą pracowac. Zależy im żebym wróciła, bo jednej lasce się umowa kończy i nie chcą jej przedłużyć. Uważają że ja wracając na 1/2 etatu więcej jestem w stanie zrobić niż ona na całym. Też mam szansę wskoczyć na Zastępcę głównego księgowego, gdy wrócę na cały etat.

I powiem wam że sama nie wiem co robić. Z jednej strony bym chciała pójść ale nie chce małego dać do żłobka, bo jest jeszcze malutki. Będzie miał skończone zaledwie 5 miesiecy.
Ja praktycznie z nim jestem 24h non stop i ciężko mi się z nim rozstać nawet na te kilka godzin, żeby komuś go dać.
Miłość matki a ojca jednak to co innego.

Co wy byście zrobiły na moim miejscu?
 
reklama
Do góry