reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej dziewczyny. U nas też wszystko w jak najlepszym porządku. Mały jest taki wariat, przekręca się na brzuch, nogi do buzi pcha także skarpetki już ściąga 😂, uśmiech też cały czas na twarzy tak jak wasze maluszki. Ząbek już coraz bardziej widać ale ręce nadal pcha do buzi. Dom już też ustrojony, wigilię spędzamy w domu. Są to pierwsze święta małego i też pierwsze święta w naszym nowo wybudowanym domu także zostajemy u nas. 🎄😊
IMG_20201220_114854.jpgIMG_20201220_113139.jpgIMG_20201212_184059.jpgIMG_20201217_221753_189.jpg
 
reklama
Super , że mamy wszystkie takie rozanielone , szczęśliwe dzieciaczki😊😇 u nas też okey , zaczyna się ból związany z ząbkami, chociaż i tak córcia nie płacze, tylko zwyczajnie czasem jest bardziej marudna , A mamy dodatkowy problem z cerą, często jej sie coś robi jakaś kaszka , czasami czerwone wykwity , na lokietkach suche plamki, pediatra przepisał krem na egzemę. Mialyscie może coś podobnego ?
Pozdrawiamy 😊
 

Załączniki

  • 20201221_180102.jpg
    20201221_180102.jpg
    235,1 KB · Wyświetleń: 81
Śliczne maluchy! 🥰
Mój Synek tez każdego dni budzi się z uśmiechem na ustach, gada coś do siebie i budzi nas :) Od jakiegoś czasu śpi z nami w łóżku, bo tak my się lepiej wysypiamy. Mały potrafi wtedy pospać 4/5h, a w swoim łóżeczku wstaje co 2h 😖 Z Nami to w sumie nie wybudza się tylko ja się budzę i daje mu cycka ;)
Druga dawka szczepień przed Nami, brzuchowe sensacje minęły i odstawiliśmy kropelki. Tez jesteśmy na etapie wkładania wszystkiego do buzi i mega wielkiego ślinienia 😅 ale rozpulchnionych dziąseł i zębów nie widać 🤨
Ostatnio byliśmy na wizycie u laryngologa, bo laktacyjna zasugerowała problem z wędzidełkiem i stąd moje zastoje.. No ale laryngolog nie widzi tego problemu 😅 a dodatkowo obejrzał uszy, nos, gardło 👍🏻 My na szczęście nie mamy problemów z cerą, odpukać. Nawet jak się zapoci to nie ma potówek.
A z rzeczy dziwnych to dwa tygodnie temu pokazał nam się odczyn po szczepionce tej jeszcze robionej w szpitalu :/ No albo dokładnie w tym miejscu powstał syf 😂 bo to ta szczepionka na gruźlicę co lubi się tak babrać. Wasze maluchy miały coś ? Po wyjściu ze szpitala/ później? 🧐
 
U nas się nie pokazali nic pozniej😉
Nie jestem z tego dumna ale córcia zawsze śpi z nami. Raz że wygoda dla mnie bo wgl się nie wybudza, kiedy jest głodna, dwa że jesteśmy spokojniejsi jak śpi z nami, zwyczajnie też lubimy spać z nią . Pięknie śpi całe noce , tfu tfu odpukac😊
 
Zazdroszczę wam tego spania :D mój Leon chociaż od początku śpi z nami to co 2 h pobudka na cyca 🤦🏻‍♀️ Leje jak szalony przez to wiec i pampersy muszę zmieniać, bo jaśnie pan nie może mieć pełnego pampersa i wystarcza dwa sikania żeby już nie pasowało 😅
@MegBor ja tez co chwile mam zastoje. Owszem Leon miał wędzidełko za krótkie i podcielismy ale zmiany nie ma 🤷🏻‍♀️ Jak zastoje były tak są. A doradca laktacyjna rozkłada ręce bo mały super przyłożony, ładnie ssa wiec o co chodzi 🤔🤷🏻‍♀️ Stwierdziła tylko ze może to być przez budowę piersi, ze tkanka jest grubsza i są duże to mały nie dociąga z tych górnych partii. Ale kto tam wie jak to jest. Już nie mam nadziei ze nie będę ich miała, mam tylko nadzieje ze nie aż tak często jak zawsze 🤦🏻‍♀️
 
Nasza kładziemy do jej łóżeczka. Ale jak się zaczyna kręcić to bierzemy ją do nas. No i to się dzieje codziennie :D. Tylko parę razy spala całą noc u siebie. A tak to kręci się biorę ją do nas i łapie mnie co chwilę za palec i tak śpi całą noc 🤣
I nowe zajęcie oglądanie książeczek :D Polish_20201222_160938073.jpg
 
To nasz mały od początku śpi w łóżeczku i tak jest do dzisiaj. Ewentualnie go wezmę już o 7-8 rano jak się obudzi a mamie się chce jeszcze spać 😂
Bo u siebie już nie zaśnie, najlepiej ubrać się i bawić a jak jest u nas w łóżku to jeszcze pośpi do 10. 😁

Wesołego pierwszego i drugiego dnia Świąt 🎄🎅
IMG_20201224_171740.jpgIMG_20201224_173839.jpgIMG_20201224_174055.jpgIMG_20201224_175615_2.jpg
 
reklama
Do góry