reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

U nas właśnie w gondoli Franek już zaczynał płakać bo był praktycznie na styk. Trochę teraz śmiesznie bo w gondoli już za zakrętem spał, a teraz to na poczatku oczy mu chodzą jak szalone😁 Ale koniec końców zasypia😴
 

Załączniki

  • received_3748970441825057.jpeg
    received_3748970441825057.jpeg
    185,1 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Po pierwszym wypadzie jestem zadowolona. Lekko się prowadzi, jest skrętny. Także pomiędzy półkami, wieszakami sklepowymi się świetnie prowadzi. Po złożeniu jest minimalistyczny, spokojnie się wmieści nawet do środka auta za przednie siedzenie. Może jakiś super lekki nie jest. Ale posiada kółka do ciągnięcia jak walizkę. Spacerówka od gondoli zajmuje mi cały bagażnik na długości i jest ciężki. Jednym kliknięciem się składa, jest zabezpieczenie przed samoczynnym rozłożeniem. Aby rozłożyć należy tylko zwolnic blokadę i już rozłożony. 😊 Jedyne zauważyłam to troszkę mały kosz.
Po za tym pierwsze wrażenie Super. 👍

Wczoraj skończyliśmy 8 miesięcy. 🎉 Już tak fajnie nie idzie zrobić zdjęć Leo. Ucieka po całym domu. Mały rojber się robi. 😍

IMG_20210330_182054_508.jpg IMG_20210330_200941.jpg IMG_20210329_162553.jpg IMG_20210330_202208.jpg
 
Po pierwszym wypadzie jestem zadowolona. Lekko się prowadzi, jest skrętny. Także pomiędzy półkami, wieszakami sklepowymi się świetnie prowadzi.
W jak myślisz, takie małe kolka dadzą radę w parku gdzie jest trochę kamyczków i innych badyli? Bo właśnie boję się że wózek z takimi kółkami będzie mi stawał a my mamy blisko park i codziennie chodzimy 😉
Dużego chłopaka już masz 🤩 Mój już też zaczyna pełzać, narazie ogarnął przesuwanie się po podłodze na różne sposoby jak foczka. Ale już powoli aktywizuje kolana czyli zaraz już go w ogóle nie złapie 🤦‍♀️
 
W jak myślisz, takie małe kolka dadzą radę w parku gdzie jest trochę kamyczków i innych badyli? Bo właśnie boję się że wózek z takimi kółkami będzie mi stawał a my mamy blisko park i codziennie chodzimy 😉
Dużego chłopaka już masz 🤩 Mój już też zaczyna pełzać, narazie ogarnął przesuwanie się po podłodze na różne sposoby jak foczka. Ale już powoli aktywizuje kolana czyli zaraz już go w ogóle nie złapie 🤦‍♀️
No właśnie dlatego ze mieszkam za miastem to zostawiam spacerowke tą co mam. Ciagle trasa las. Ale na miasto, zakupki cos małego się przyda :D
 
u ns już rozszerzamy powoli, podaje warzywa (marchew gotowana, ogórek, owoce (jabłko, gruszka, banan), do tego kaszki (np.Helpa - ulubiona to kaszka owsiana) i np robię taką kaszkę
My też miałyśmy ostatnio bilans i pediatra badal główkę, ale nie wiem czy wtedy też już tak było🤷‍♀️ Też nie mogę się skupić na niczym innym jak mam bałagan 🙈🙉 więc Cię rozumiem . U nas też ząbkow nie widać, A rączki czasem wpycha i od razu płacze 😐 jest tutaj jeszcze ktoś kto karmi tylko piersią ? Dopajacie dzieci wodą? I co myślicie o rozszerzaniu dzieciom diety metodą BLW?
u nas już rozszerzamy powoli staram nie bln ale różnie to bywa, wszystko uciapane, wszędzie jedzenie hahah, i podaje często to co my jemy - jakieś obiady, ale też warzywa (marchew gotowana, ogórek) owoce (jabłko, gruszka, banan), do tego kaszki (np.Helpa - ulubiona to kaszka owsiana) i np robię taką kaszkę Helpy z np owocami zmiksowanymi lub nie, i jak miksuję to dodaję np od nich Różdzkę Smaku -szpinak, lub burak, żeby mu dać więcej warzyw :D i one kolorują fajnie posiłek więc on zadowolony ja tez, oczywiście czasem pociapie trochę i nie zje, to ja z przyjemnością jadam te kaszki haha tylko daję dodatkowo orzechy czy daktyle
 
W jak myślisz, takie małe kolka dadzą radę w parku gdzie jest trochę kamyczków i innych badyli? Bo właśnie boję się że wózek z takimi kółkami będzie mi stawał a my mamy blisko park i codziennie chodzimy 😉
Dużego chłopaka już masz 🤩 Mój już też zaczyna pełzać, narazie ogarnął przesuwanie się po podłodze na różne sposoby jak foczka. Ale już powoli aktywizuje kolana czyli zaraz już go w ogóle nie złapie 🤦‍♀️
Da radę jechać bo jechaliśmy po kamienistej drodze. Ale zdecydowanie najbardziej się nadaje na miasto i piaszczysta utwardzona drogę.

Ja do lasu też zostawiłam ta spacerówkę od gondoli. Bo mieszkamy 2 kroki od lasu także na spacery tak troszkę szkoda mi jej i po większych dziurach czy gałęziach wygodniej tą z dużymi kółkami.

No młody już tak zasuwa po domu, że ja nie jestem nic wstanie zrobić bo wszędzie za nim biegam. A jak idzie spać to max 40min to ledwo zdążę ogarnąć siebie. Teraz mu idą górne zęby i 1 i 2. Także cztery zęby na raz.

IMG_20210402_105207.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj ile już ząbków.
U nas gorsze dni. Synek dopiero co zdrowieje. To teraz ja, mała. Zatoki mnie tak bolą ze az mi słabo. Mala ma kaszel i tez idą jej ząbki wszystko na raz. A do tego wszystkiego ktoś przejechał nam kotka. Jestem tak załamana.
 
Do góry