reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywno艣ci, czyli Farma 艢wie偶o艣ci!

Jeste艣 rodzicem wspieraj膮cym dziecko w rozwoju? I bardzo pi臋knie. Przez najblizsze 10 tygodni wesprzemy ci臋 w twoich dzia艂aniach. Wskakuj na Farme 艢wie偶o艣ci i sprawd藕 propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, 偶e wskakuj臋.

Nie zapomnijcie wzi膮膰 udzia艂 w konkursie Natto: Zdob膮d藕 nagrody!

Koniecznie wy艣lij dziecko na bezp艂atn膮 lekcj臋 gotowania online. 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:30 - Gotowanie z dzie膰mi - Katia Roman Trzaska Little Chef Mo偶ecie obejrze膰 na 偶ywo lub odtworzy膰 p贸藕niej: Id臋 gotowa膰!

Bardzo wa偶ny webinar dla rodzic贸w dzieci 0-10 lat o 27 kwietnia 2021 r. godz. 9:30 - webinar - Jak jedzenie wp艂ywa na prawid艂owe m贸wienie? z logopedk膮 Agnieszk膮 Stefaniak - So艂yg膮 (wiem, 偶e niekt贸re z was j膮 uwielbiaj膮 tak jak ja) Porozmawiamy np. o nadwra偶liwo艣ciach sensorycznych, wybredno艣ci, kszta艂towaniu mowy. Mo偶ecie obejrze膰 na 偶ywo lub odtworzy膰 p贸藕niej: W艂膮czam sobie powiadomienie!

Pozdrawiam Anna 艢lusarczyk
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Adunia91

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
19 Maj 2020
Post贸w
244
Tyle z膮bkow na raz.... Wspolczuje馃槝 Nam id膮 g贸rne jedynki i te偶 mlozy ma drzemki max godzinne, jak nie 艣pi to popiernicza na czworaka ze tez nie mam czasu na nic. Chyba 偶e go usadze w krzese艂ku ale on ma pieprz w gacia i d艂ugo tak nie usiedzi
@Lipka Wsp贸艂czuj臋....tyle na raz si臋 zwalilo to nie dziwi臋 si臋 偶e za艂amka, ale zawsze po burzy wychodzi s艂o艅ce 馃槈 Ja z kolei mam jeszcze sraczke psa bo pinda wyjad艂a kotu mokre a jest uczulona na dr贸b i nie wyrabia, zanim poprosi ju偶 si臋 zesra na pod艂og臋 馃う鈥嶁檧锔 Happy Easter 馃コ

reklama

Mystic87

Do艂膮czy艂(a)
12 Grudzie艅 2019
Post贸w
354
Hej dziewczyny!!
Spotkalyscie sie moze z taka wysypka???
Drobne krosteczki, bezbolesne, nieswedzace, symetrycznie na dolnych bokach policzkow i od przedramion po nadgarstki. Raz sa bladawe a jak skora sie zagrzeje to zarozawiaja sie. Nie zjadl nic nowego, proszki te same, k膮piele bez zmian. Zero gor膮czki. Zero dolegliwosci brzuszka. Tak sie pojawila z nienacka. Nie jest swiecaca , szklista, w dotyku raczej sa suche. Ale reszta ciala ok. Ide do lekarza ale jestem ciekawa czy wy macie jakies do艣wiadczenia.
My艣la艂am ze moze potowki ? Chyba nie Alergia? Od z臋b贸w chyba nie mo偶liwe
Eh鈽

Za艂膮czniki

• Screenshot_20210403-143123_Gallery.jpg
    Screenshot_20210403-143123_Gallery.jpg
    189,3 KB · Wy艣wietle艅: 33
  • Screenshot_20210403-143116_Gallery.jpg
    Screenshot_20210403-143116_Gallery.jpg
    203,7 KB · Wy艣wietle艅: 33
  • Screenshot_20210403-143045_Gallery.jpg
    Screenshot_20210403-143045_Gallery.jpg
    93 KB · Wy艣wietle艅: 31

Patrycja1995

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
14 Maj 2020
Post贸w
101
M贸j mia艂 co艣 podobnego ostatnio.
Pt, sb dosta艂 temp 37,7 w sobot臋 mi wymiotowa艂 z 3 razy ale tak porz膮dnie, normalnie fontanna a w nd si臋 pojawi艂y na brzuchu takie plamki a w pn ju偶 mia艂 bu藕k臋, plecki, brzuszek. By艂 strasznie marudny. Ale za to temp mia艂 normalna 36,6 i apetyt jak zawsze. Te偶 nic nie zmienia艂am, p艂yn do prania, pampersy, jedzonko wszystko to co zawsze.
Troszk臋 si臋 przerazi艂am bo mia艂 kontakt z dzieckiem z ospa. Wi臋c dzwoni臋 do dr w poniedzia艂ek a tam nie odp, we wtorek si臋 wkoncu uda艂o. Pani dr oczywi艣cie teleporada, ale po rozmowie tel zaraz kaza艂a przyjecha膰. I si臋 okaza艂o 偶e to tzw. "3 dni贸wka". Jaki艣 wirus si臋 wdar艂. I je偶eli nie ma podwy偶szonej temperatury to nic si臋 nie podaje tylko obserwowa膰. No i w czwartek ju偶 nie mia艂 nic.

Lipka

Do艂膮czy艂(a)
13 Luty 2020
Post贸w
506
Moja tez co jaki艣 czas sma goraczke ok 37.5.. kaszel, katar. Jak zakaszle to zaraz placze. Robie jej inhalacje, mam syrop, 偶el do smarowania klatki. Oby by艂o lepiej. Dzisiejsza noc by艂a okropna. Mialam bol g艂owy jak nigdy az bylam blada..do tego mala co kaszlniecie budzi艂a si臋 i plakala. W g艂owie moj biedny kotek... chodz臋 zaryczana. Ja tak kocham zwierz臋ta, wszystkie.. No a moje to szczeg贸lnie. Jest mi tak 藕le. Nie mam ochoty na nic. Swieta w domu bo wszyscy chorzy. Wszystko takie do d...

Adunia91

Do艂膮czy艂(a)
19 Maj 2020
Post贸w
244
M贸j Franek mia艂 te偶 klasyczna trzydni贸wke ale z wysok膮 gor膮czka bo podchodzi艂o pod 39. Krostki dosta艂 na 3-4 dzie艅, najpierw na brzuchu potem buzia i g艂owa ale nie byly tak wypuk艂e. Jak dla mnie to wygl膮da na alergie kontaktowa bo ja mam takie co艣 na niekt贸re ro艣liny ale lekarzem nie jestem i to mo偶e by膰 wszystko 馃し鈥嶁檧锔

Patrycja1995

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
14 Maj 2020
Post贸w
101
@Lipka m贸j w lutym mia艂 zapchany nos i troszk臋 pokas艂ywa艂. Mieli艣my do inhalacji ectodose 2 razy dziennie i do noska Rhinoargent 3 razy dziennie. 3-4dni i by艂o dobrze.
Ja akurat kotk贸w nie lubi臋 ale pieski bardzo. Wiem co czujesz. 馃槥

@Adunia91 u nas te偶 nie by艂y wypuk艂e.

Weso艂ych 艢wi膮t Kochane 馃馃悿馃惏馃悜

Ostatnia edycja:

Mystic87

Do艂膮czy艂(a)
12 Grudzie艅 2019
Post贸w
354
O matko dziewczyny co za wirus chodzi po dzieciach!!!
Bardzo wam wsp贸艂czuj臋.
Zycze wszystkim zdrowia i spokoju w te swieta!
A jak jest takie uczulenie kontaktowe albo pokarmowe czy cos to te krostki zmieniaja kolor w zaleznosci od tego czy dziecku goraco ???
Bo te jego to sa ledwo widoczne kiedy jest blady ( wyczuwalne podczas dotyku , suchawe i jakby mniej ich. Reszta ciala mi臋ciutka, delikatna i nawilzona)
A jak sie rozgrzeje to je widac wtedy golym okiem.
Ile takie cos sie moze utrzymywac jak to.alergiczne? Ile czasu trwac jak kontakt z alergenem by znikl?
Czytalam ze alerg pokarm to czerwone krostki, plamy, sucha skora w zagieciach lokci, szkliste policzki - to chyba bez zmian na temp ciala???i sa non stop?
Chyba z biegiem czasu by sie pogarszaly skoro nie zmienilam nic a to dalej takie samo lub mniejsze i bledsze jak mlodemu " ch艂odniej "?
Nie byl chory.
Moze jest przegrzany?
Niby w domu staram sie zeby nie bylo gor膮co ale a to od gotowania, a to mieszkanie nie za duze i robi sie cieplawo pow 20 掳C. Wietrze ale po chwili znowu za ciep艂o. Chodzimy w krotkich rekawkach.
Przeciez kostnicy tez z mieszkania nie zrobie.
Moze to jednak potowki?
W sumie to bym wolala bo to najmniejszy problem.

misiaaa95

Do艂膮czy艂(a)
1 Stycze艅 2020
Post贸w
172
Hejj馃槡
@Lipka przykro mi z powodu kotka 馃槥

Nasza c贸rcia te偶 mia艂a 3dni贸wk臋. Ale wysypka to by艂y raczej plamki , A te krostki s膮 troszk臋 jakby wypuk艂e.
Nam pojawi艂y sie dwa dolne z膮bki, poprzedzi艂 je katar , katar przeszed艂, A c贸rcia nadal cherczy . Mialyscie tak mo偶e u dzieci ? Nie ca艂y czas ale cz臋sto. Mamy tez problem z kamieniem c贸rcia nie chce je艣膰 w dzie艅 potrafi 4 godziny nie pi膰 z cyca A zzawsze potrzebowa艂a co godzin臋, tak偶e du偶a r贸偶nica. Jak wasze karmienie piersi膮 ile czekalyscie po przebiciu sie dolnych jedynek na kolejne z膮bki?

Adunia91

Do艂膮czy艂(a)
19 Maj 2020
Post贸w
244
Ja tak ja kiedy艣 napisa艂am... Z momentem pojawienia si臋 pierwszych k艂贸w odstawiam gryzonia od piersi i w sumie daje mu tylko rano i wieczorem. I to tylko dlatego 偶e nie pasuje mu 偶adne modyfikowane i je zwraca. Ale u nas dieta ju偶 na maksa rozszerzona tak偶e za chwil臋 od cyckujemy si臋 na dobre... A przy wyrzynaniu u nas m艂ody te偶 nie chcia艂 je艣膰 i nie zmusza艂am go馃槈 chyba taki normalny etap 偶e jak w buzi boli to i apetytu nie ma. Cycek co godzin臋 to wydaje mi si臋 bardzo cz臋sto 馃 swoj膮 drog膮 mo偶e ju偶 po prostu tyle nie potrzebuje. U nas dolne jedynki pojawi艂y si臋 miesi膮c temu i teraz mega wolno wychodz膮 g贸rne... I w por贸wnaniu do dolnych to teraz jest jaki艣 hardcore 馃憥m艂ody si臋 wybudza z histerycznym placzem, 艂apy pcha do buzi co pot臋guje jego p艂acz...te 偶ele to teraz za przeproszeniem mo偶na sobie w dupe wsadzi膰 馃槣 marudny ca艂y czas, ale dzi膮s艂a ma wielga艣ne i czerwone wi臋c wr贸偶ka z臋buszka czai si臋 za rogiem 馃懚

reklama

Lipka

Do艂膮czy艂(a)
13 Luty 2020
Post贸w
506
Moja juz miala tyle objaw贸w z膮bkowania, a z臋b贸w jak nie bylo tak nie ma :o. Jak miala katar i kaszel to tez malo co jadla i si臋 nie dziwie. Ja jak jestem chora to tez malo co jem. I faktycznie cyc co godzin臋 to naprawd臋 du偶o :D
S艂uchajcie a ma kt贸ra艣 z was taka jazd臋, 偶e chcia艂aby kolejne dziecko? Jezu ja nie wiem co mi jest. Zawsze mowilam, 偶e w sumie jedno ok styka, pozniej chcielismy jednak drugie. I koniec. A teraz ja marz臋 o 3cim :o gdzie kiedys bym sobie dala r臋k臋 uci膮膰 ze wi臋cej dzieci to na pewno nie !. Nie wiem co si臋 dzieje nie poznaje siebie.