reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Najważniejsze że się udało ja termin na zeszły piątek
A jaki wychodzi Ci wiek ciąży? U mnie młodziutko, 4t5d, jutro idę do lekarza ale to chyba stanowczo za wcześnie. Idę po skierowanie na badania, muszę zrobić TSH i inne cuda bo miałam bardzo wysokie i udało się obniżyć do 1,6. Ale kontrolować muszę 😐
 
A jaki wychodzi Ci wiek ciąży? U mnie młodziutko, 4t5d, jutro idę do lekarza ale to chyba stanowczo za wcześnie. Idę po skierowanie na badania, muszę zrobić TSH i inne cuda bo miałam bardzo wysokie i udało się obniżyć do 1,6. Ale kontrolować muszę 😐
4t6d czyli łeb w łeb mi kazał przyjść w przyszły czwartek, wczoraj zrobiłam sobie właśnie tsh bo dziś endokrynolog i znów mi wyszło 3.2 czyli musi mi dawkę podnieść a jakie miałaś startowe tsh? Ja wvsierpniev3. 66 potem w październiku 3.88 a teraz 3.2 czyli bez szalu
 
reklama
Do góry