reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

nic nie mam, nic mi się nie chce, a córka daje mi do wiwatu ale chyba wezmę ja zaraz na zakupy, w sumie same jeszcze nie byłyśmy na większych zakupach
niekompetentna babka, sama wywołuje plamienie i dupka daje, bez sensu, i jeszcze ten brak rzetelnych informacji, ale fajnie że serduszko jest!
rozumiem Twój niepokój, teraz dalej czekam na zarodek, Święta będą stresujące
biedna, współczuję!
super gratuluje!
także gratulacje [emoji3590]
nie zakładaj najgorszego, trzymam kciuki!
super!
mnie pomagał magnez, jadłam go sporo na skurcze i on trochę przeczyszcza, ale mnie tylko unormował sytuacje
Musimy być dobrej myśli wiara czyni cuda mam nadzieję że u nas tak właśnie będzie [emoji4]
 
reklama
O rany znam to bo my mieliśmy w sierpniu przeprowadzkę i nadal kupa roboty, a tu jeszcze święta więc podwójnie ciężko [emoji849]
Tragedia.... przeprowadziliśmy się do domu 2 listopada i wiadomo ile jest roboty bo to nie do końca wykończone, a ja nie mam siły [emoji22]

Tez bym chciała tyle wytrzymać i nie mówić rodzinie.
Ale pracuje z mama, która narazie nic nie wie. Ciężko jest ja oszukiwać. Tym bardziej, ze dzisiaj przyszły meble, a ja musiałam udawać ze nie dam rady tego podnieść [emoji85]

Kupiłam dla syna ta sama koszulkę! [emoji7]
 
Ja odpukac czuje się dobrze 🙂 Czasem nachodzi mnie głupia myśl zeby ten mój brak objawów nie zwiastował niczego złego..a tu do wizyty ponad tydzień..ja dziś się wzięłam za pranie i prasowanie , tak przedświąteczne 🤣
 
reklama
To nawet nie myśl negatywnie tylko korzystaj z tego dobrego samopoczucia [emoji16][emoji106]
Ja odpukac czuje się dobrze [emoji846] Czasem nachodzi mnie głupia myśl zeby ten mój brak objawów nie zwiastował niczego złego..a tu do wizyty ponad tydzień..ja dziś się wzięłam za pranie i prasowanie , tak przedświąteczne [emoji1787]
 
Do góry