reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Jestem na sorze. Krwawie. Brzuch boli coraz bardziej. I to nie są tylko kropki krwi. Chyba nic z tej ciazy nie będzie. Lekarz mnie zbadał i powiedział, że nic nie widzi. Nawet pęcherzyka. A to już 5+1 jak dobrze licze. Nie mam juz nadziei. Endometrium nadal ciazowe ale trudno żeby było inaczej skoro dopiero krwawić zaczelam. Kazał leżeć ale L4 nie dał. Leków przeciwbólowych jakby się rozkręciło też nie zapisał żadnych konkretnych. Ogólnie to prawie cała wizyta polegała na tym, że namawiał mnie, żebym za 2 dni przyjechała do niego prywatnie i niby wtedy wszystko się wyjaśni. A teraz siedzę i czekam za dokumentami i nie wiem czy się doczekam w końcu.
Jakiś niepoważny... 😔 Rozumiem, że wcześniej nie byłaś na żadnym usg? Tylko test?
 
reklama
@martini31, może jeszcze nie wszystko stracone, ja byłam na usg w równym 5tyg i tez nie było pęcherzyka, dopiero był za tydzień i okazało się ze ciąża młodsza. Jedynie krwawienie jest niepokojące, lekarz beznadziejny [emoji35] może ktoś przyjmie Cię jutro prywatnie?
 
Cześć kochana !! ❤ Tak zarodeczek mial 2mm ostatnio, mam nadzieje ze 03.01 zobaczę serduszko.
a u Ciebie jak sytuacja wygląda teraz? Nie doataje powiadomien ze staraczek wiec nadrabiam ile mogę ale pewnie mi Twoje wpisy umknęly. Baaaaardzo Ci dziękuję za pamięć 😘😘
Trzymam moooocno za Ciebie kciuki i również życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt 😘😘
Nie udzielam się nigdzie więc nic Ci nie umknęło ;)
Dałam sobie czas do końca roku, po rozmowach z lekarzem i mężem podjęliśmy decyzję że może styczeń, luty i może marzec jeszcze próbujemy. Jestem 2 dni po owu. Bylam na usg 2 dni przed i był piękny pęcherzyk 2cm. Były starania i witaminka biorę... Każdy cykl nowa nadzieja.
Od wczoraj mam kremowy śluz więc owu na pewno już za mną.
Dzięki za ciepłe słowa. No w końcu musi się udać dać.
Czekam na pierwsze zdjęcia Twego Maleństwa na usg . Wesołych świąt!!!! 😍😍😍
 
Dziewczyny ja już nie wierzę, że tam się coś uchowało. Za dużo tej krwi. Do tego bóle jak przy okresie. Może to ciąża biochemiczna. Nie wiem i się pewnie nie dowiem, skoro nawet lekarz mi tego nie umiał powiedziec. Będę mieć cudowne święta. Co chwilę płacze. Łzy lecą same..
 
@martini31 , co to dzis za straszny dzień?! Niech się skonczy jak najszybciej i oby jutro bylo lepiej! Sciskam Cie Kochana mocno i mam nadzieje, ze do tego infantyla sie juz wiecej nie wybierasz? W szpitalach maja zazwyczaj dramatycznie stary sprzęt, masz jakiegos zaufanego lekarza, do ktorego moglabys sie wybrać po pomoc? Odpoczywaj duzo i staraj sie nie zamartwiac, choc wiem, ze to bedzie kosmicznie trudne zadanie 🙁
Krwawienie ustalo?
 
reklama
Jestem na sorze. Krwawie. Brzuch boli coraz bardziej. I to nie są tylko kropki krwi. Chyba nic z tej ciazy nie będzie. Lekarz mnie zbadał i powiedział, że nic nie widzi. Nawet pęcherzyka. A to już 5+1 jak dobrze licze. Nie mam juz nadziei. Endometrium nadal ciazowe ale trudno żeby było inaczej skoro dopiero krwawić zaczelam. Kazał leżeć ale L4 nie dał. Leków przeciwbólowych jakby się rozkręciło też nie zapisał żadnych konkretnych. Ogólnie to prawie cała wizyta polegała na tym, że namawiał mnie, żebym za 2 dni przyjechała do niego prywatnie i niby wtedy wszystko się wyjaśni. A teraz siedzę i czekam za dokumentami i nie wiem czy się doczekam w końcu.
Współczuję i trzymam kciuki.😘
 
Do góry