reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ino ile herbaty można wypić? No bo to też kofeina [emoji848] ja przed ciążą uwielbiam herbatę z miodem i cytryną a teraz bardzo średnio [emoji85] ale woda też mi nie wchodzi, dzisiaj wypiłam w sumie 2,25 litra płynów i nie wleję w siebie nawet małej łyżeczki już [emoji38]
Google mówi, że bezpieczna dawka kofeiny w ciąży to 200-300 mg dziennie.
Tylko nie każ mi tego przelicza, bo mój babybrain wybuchnie [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
2 litry zaliczylas wiec nie jest zle. Ja pilam. Nałogowo zielona herbatę.... A teraz ooo dupa, nawet maz mnie pilnuje zeby pić zwykla
Ino ile herbaty można wypić? No bo to też kofeina [emoji848] ja przed ciążą uwielbiam herbatę z miodem i cytryną a teraz bardzo średnio [emoji85] ale woda też mi nie wchodzi, dzisiaj wypiłam w sumie 2,25 litra płynów i nie wleję w siebie nawet małej łyżeczki już [emoji38]
 
Nie mam pojęcia, z tego co czytam objawy mogą wystawić praktycznie z każdego poziomu w naszych ciałach, już były na forum dziewczyny które w ciąży czuły się jak przeziębione. A może faktycznie coś Cię bierze?
Na fejsie jest grupa Sierpniowe mamy 2020 🤔

W zasadzie od Wigilii nie ruszam się z domu więc nie bardzo miałam skąd coś złapać :(
 
2 litry zaliczylas wiec nie jest zle. Ja pilam. Nałogowo zielona herbatę.... A teraz ooo dupa, nawet maz mnie pilnuje zeby pić zwykla
Nie można pić zielonej herbaty? Ja piję właściwie tylko zieloną.

Dodatkowo dzisiaj przez cały dzień mam okropny ból głowy i nie wiem co to, czy za mało picia, czy po prostu tak jest. Ale głowa pęka, a boję się brać jakiekolwiek tabletki...
 
@mala.wiedzma. sama se przeliczę ale jutro bo mi galareta ciążowa już się w mózgu zrobiła 🤔🙈😆
Zielonej herbaty nie można bo zaburza wchłanianie kwasu foliowego, a ja akurat zielonej bym się napiła. Chociaż nie, teraz nie napiłabym się niczego 😶
To co tu pić 😮 herbata to jedyny neutralny w smaku napój... Woda jest dla mnie mdła,a soki za słodkie
 
reklama
Niby mozna w nie dużych ilościach, utrudnia wchłanianie kwasu foliowego tak ważnego w 1 trymestrze i zawiera kofeinę dlatego póki co nie pije
Nie można pić zielonej herbaty? Ja piję właściwie tylko zieloną.

Dodatkowo dzisiaj przez cały dzień mam okropny ból głowy i nie wiem co to, czy za mało picia, czy po prostu tak jest. Ale głowa pęka, a boję się brać jakiekolwiek tabletki...
 
Do góry