reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja w pierwszej ciąży smarowalam się od czasu do czasu jakimś tanim kremem z rossmana, chyba lirene. Ale nie mam żadnych rozstępów, chociaż miałam gigantyczny brzuch. Za to cellulit mi się nasilil na udach i pośladkach, żeby nie było za idealnie i żylak mi się zrobił po ciąży. Ale stwierdziłam po dopplerze że go usunę po tej ciąży dopiero, mogą się pojawić nowe, chcę zrobić klejenie zylaka a to niemało kosztuje.
 
reklama
Hej! Mi też wszystkie znaki na niebie i nie tylko ;)podpowiadają ze w sierpniu zostanę mamą. A dokładnie 9 sierpień. To moja pierwsza ciąża. Masa obaw i mdłości okropne! A jak tam u Was??
Witamy, u mnie różnie bywa raz lepiej raz gorzej, mamy termin na 10sierpnia 😉😉 byłaś już na wizycie ?
 
Ja sie smarowalam od 3mca i i tak w ostatni tydzien mi sie pelno rozstepow porobilo w dole brzucha.. takze takie zycie 😂
 
Ale mam dzisiaj dzień. Masakra.
Na szczęście za chwile się skończy.
Beczeć mi się chce, niedobrze mi, pije jakbym kaca miała, wszystko mnie wkurza. Mam dość.
Chyba stres przed piatkiem daje znać o sobie?!
 
Ja dziś miałam ciężki dzień, wymiotowalam [emoji849]brzuch mi się tak spinał, że później przez następne 3h mnie bolał....jutro mam wizytę u mojego gina i tak się boję...
 
reklama
Do góry