reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja kolejna 8 stycznia i wg Om będzie 10t6d, a wg ostatnie usg 10t3d 😉
Aktualnie uzupełniam swój nabytek 😉 widziałam, że niektóre z Was też mają 😁
Ale teraz ładne wypuścili, ja mam poprzednia wersję i może karty dokupie, niewiele tam pisalam, tylko wkładałam badania w odpowiednie przegródki, więc będzie ok, tylko blondynka już nie jestem 😁 ale pamiętam ta.radosc jak przyszedł! Kupiłam go "w nagrodę" po wizycie serduszkowej.
 
Ja mam kolejną wizytę 10.01 i będzie to 8t. Zaczynam być przerażona ze coś bedzie nie tak. Do pierwszej wizyty podchodzilam na luzie z myślą że co ma być to będzie ale po tym jak już widziałam i słyszałam serduszko zaczynam się bać. Niestety ze względu na to że moja mama jest położna która wiekszosc kariery pracowała na patologii ciąży to histori co może pójść nie tak nasluchalam się przez całe życie sporo. Z drugiej strony mam o tyle łatwiej że jak tylko mnie coś zaniepokoi to do niej dzwonie i mnie uspokaja. Ehhhh mętlik w głowie.....
 
Ale teraz ładne wypuścili, ja mam poprzednia wersję i może karty dokupie, niewiele tam pisalam, tylko wkładałam badania w odpowiednie przegródki, więc będzie ok, tylko blondynka już nie jestem 😁 ale pamiętam ta.radosc jak przyszedł! Kupiłam go "w nagrodę" po wizycie serduszkowej.
Fajne właśnie jest to, że można z nim obskoczyć kilka ciąż dokupując jedynie nowe karty 😁
 
reklama
Ja teraz mam 7 stycznia, to będzie 10+2.
To będzie druga wizyta bo na pierwszej byłam 10 grudnia i było już serduszko 6+2.
Też się denerwuje, ale skupiam się na córce i to pomaga. Ma rok i 2 miesiące więc jest co przy niej robić :)

20 stycznia mam prenatalne u innego lekarza A potem 4lutego kolejne u mojej lekarki :)
 
Do góry