reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
A wiesz, że ja dziś mam to samo... Rano czułam się jakbym miała zaraz pasc może pogoda tak na mas działa? [emoji848] Muszę zaraz jechać po pieluch młodemu bo nie mam ani jednej już w domu [emoji23] biedne dziecko [emoji16]
Dziewczyny, ja też ledwo żyję, energii za grosz nie mam. Byłam na zakupach i teraz wszystko mi się w środku trzęsie, czuję jakieś ogólne osłabienie. Z psem rano poszłam na dłuższy spacer, wróciłam spocona jak prosiak, mięśnie mi się telepały. Nie wiem czy to ciąża czy wiek [emoji38]
 
Heh coś za coś [emoji23] nie ma ideałów [emoji6]
Tak sobie czytam i myślę..
Ja to mam farta z moim ginekolog
Nie dość że usg robi na każdej wizycie zwykle i 3d (ostatnio w 3d dostałam zdjęcie macicy a coo, mam nadzieję że dziś też)
Cetologia średnio co pół roku
Pranetarne u niego bez płacenia bez wcześniejszych zapisów odbywa się na wizycie (siostra do tego samego chodzi ;) i jest już po ( wsumie nawet dziś jakoś się złożyło że mamy wizyty jedna po drugiej))
Jest na tel wrazie pytań mimo NFZ
No szok..
Minus... Kuzwa brzydki jak noc [emoji2356][emoji2368][emoji1787]
 
Cześć mamusie, dołączam do was, chociaż nie wiem do końca czy termin będzie na sierpień czy może już wrzesień. Byłam dziś na USG i zarodek wygląda na 5 tygodni. To dziwne, bo w poniedziałek robiłam Betę i wyszła 15800 (według podanych norm 6 tydzień). Lekarza mam dopiero za tydzień, a nurtuje mnie pytanie dlaczego taka różnica w tygodniach? Co to oznacza? Miałyście może podobnie wysoka betę na początku? Dodam, że zarodek z echem serca, więc wszystko w porządku. W poprzedniej ciąży wszytko się zgadzało.
 
Nie pyskuj 😛😛 a będzie dane Ci być z nami 🤣🤭😘😘

Nic z tego, pyskowanie to moja natura! :angry::angry:
:biggrin2:

A wiesz, że ja dziś mam to samo... Rano czułam się jakbym miała zaraz pasc może pogoda tak na mas działa? [emoji848] Muszę zaraz jechać po pieluch młodemu bo nie mam ani jednej już w domu [emoji23] biedne dziecko [emoji16]
Nocnik masz? 😉
 
Cześć mamusie, dołączam do was, chociaż nie wiem do końca czy termin będzie na sierpień czy może już wrzesień. Byłam dziś na USG i zarodek wygląda na 5 tygodni. To dziwne, bo w poniedziałek robiłam Betę i wyszła 15800 (według podanych norm 6 tydzień). Lekarza mam dopiero za tydzień, a nurtuje mnie pytanie dlaczego taka różnica w tygodniach? Co to oznacza? Miałyście może podobnie wysoka betę na początku? Dodam, że zarodek z echem serca, więc wszystko w porządku. W poprzedniej ciąży wszytko się zgadzało.
Witaj, czym Ty sie martwisz skoro sam lekarz mowi, ze jest ok? Ciesz sie ile wlezie, wszystko jest dobrze ☺ kiedy mialas ostatnią @ ?
 
Dziewczyny dostałam dostęp do zamkniętego.
Mam napisać do administratorki żeby mnie usunęła czy Wy to potraficie zrobić??

edit. Zaraz sprawdzę czy sama mogę opuścić.
 
Ostatnia miałam 20 listopada, więc wychodzi też 6 tydzień.. no właśnie zapomnialam z tego stresu zapytać lekarza skąd taka wysoka beta. Moja ginekolog mam za tydzień dopiero..
Rozbieżność z tygodniami może być od przesunięcia się owu, na przykład. [emoji4]
Warto też pamiętać, że dla lekarza 6 tydzień to 6+0 w zwyz a w aplikacjach najczęściej przy 5+1 zaczyna się 6 tydzień [emoji4]
Generalnie tydzień rozstrzalu to nie tak źle.
Nigdy nie robiłam bety, ale kiedyś coś widziałam, że określanie tyg na podstawie bety nie jest do końca miarodajne, ale nie jestem w stanie Ci dokładnie powiedzieć czemu.
 
reklama
Siemaneczko laski!
ja od rana probuje post napisac.. bylqm na kursie do 13, eksplozja mozgu normalnie😂😂 wrocilam, zjadlam obiad i polozylam sie na godzinna drzemke. Teraz walczylam z corka zeby zjadla chociaz suche ziemniaki🤦🏼‍♀️😂
Spalismy dzisiaj w trojke bo corka rozlozona wiec mialam 20cm do dyspozycji. Jestem tak spiaca ze az czytanie mnie meczy 😂
Trzymqm kciuki za wizyte, ja golilam nogi ostatnio i mi sie nie spieszy 😂 sexy byly w nowy rok wiec znowu 3 tyg spokoju 😅
 
Do góry