reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja czytam literaturę faktu, zgłębiam temat obozów koncentracyjnych i osoby Hitlera, lubię też thrillery medyczne, kryminały.



Jeśli lubisz kryminały to polecam (choć pewnie znasz) książki Remigiusza Mroza? Lekko się go czyta :)
A teraz akurat czytam klasykę "Nędzników" Victora Hugo ;)



Szacun, z pewnością było to dla Ciebie spore wyzwanie! Ile Twoja córka ma lat? Jak radzi sobie z niemożnością podjadania niektórych słodyczy? Powiem Ci, że ja też analizuję składy bo teraz to lepiej wiedzieć co się zjada (wszędzie sama chemia)....
no właśnie mróz to mi w ogóle nie podchodzi, w sumie nie wiem czemu,.ale jak czytam to się nudzę 🤷‍♀️ piękna literaturę czytasz 😊
Polecam watahe, nie ma się nad czym zastanawiać. W ogóle polskie kryminały mi siedzą. Mamy ten problem, że obejrzeliśmy już chyba wszystkie dobre seriale, także dziś na dobranoc cd. książki. Cejrowskiego lubię jako podróżnika właśnie. W poprzedniej ciąży też czytałam książki podróżnicze i jak ktoś lubi takie tematy to plecam książkę Mikołaja Golachowskiego czochralem antarktycznego słonia. Dużo wiedzy i dużo śmiesznych historii. Książka napisana z niesamowitym poczuciem humoru. Czy ktoś mi poleci
jakiś dobry serial? Siedzę w temacie np. Kruki, szepty które słychać nocą, wataha, dom z papieru, wiedźmin, gra o tron, belfer...
a stranger things? Fajny serial i trochę straszny. Golachowskiego sprawdzę, lubię podróżników z jajem. Nie oglądam praktycznie obyczajowki, ale bardzo.mi się podobało Małe Wielkie Kłamstewka bo jest i wątek kryminalny.
 
Ja ostatnio zaczęłam oglądać serial "Pełne morze" i polecam [emoji854] Mój ulubiony to "Ty" ale ma tylko 2 sezony, więc musiałam znaleźć jakiś inny [emoji847]
 
Ja to seriale lecę jeden za drugim, uwielbiam hiszpańskie, Dom z Papieru, Uwięzione, Narcos, Szkoła dla Elity (taka troche jak dla nastolatkow ale w sumie spoko), Pelne Morze. Polecam tez bardzo wlasnie Stranger Things, Dark, Ruchome Piaski, Ósma Ofiara, Dom w Górach, Ty, Dom Kwiatow (choc troche specyficzny, klimat troche telenoweli troche czarnej komedii, ale wciaga), The end of the fucking world, Juz nie żyjesz, After Life, Niewiarygodne.

Chociaz chyba Dark w ostatnim czasie najlepiej mi wyszło, porabane jak nie wiem w dodatku niemieckie (nie znosze tego jezyka), ale tak mnie wciagnelo, ze nie moglam o tym nie myśleć.
 
Mniam zrobię może w weekend [emoji16] dzięki za przepis [emoji847] a śmietanę 30?
na forme 24cm uzulam 2 opakowania ciastek petitki, 500g nutella, 600ml smietany +2 lyzki cukru (mizba dodać żelatynę lub fix lub nascarpone) Na gore 2 galatetki pomarańczowe (lub wiśniowe) rozpuszczone w 700 ml wody.
Herbatniki pokrusz i potem wymieszaj z nutella. Wyłóż na forme 24cm (tortownica) I wstaw do zamrazarki na 20min w tym czasie ubij smietane Z cukrem. Gotowa wylej na spod. Galaretke wlewamy na smietane gdy ta bedzie juz gęstniała (inaczej wypłynie). Owoce opcjonalnie xx
 
Dziewczyny dla mnie dzisiaj najgorszy dzien.. nerwy, klotnie z mezem i z bratem, z mama... No myslalam, ze wszysykich rozsniose:/
Jeszcze na koniec dnia bylismy u znajomych i strasznie rozbolal mnie brzuch, ale tak, ze nie moglam kaszleć nawet. A moj mąz w d... to ma siedzi i gada. Ja juz wstalam ubrana on sie na mnie drze , ze ZARAZ.. W koncu sie zabralismy. No i sie poplakalam w domu, potem pierwszy raz prawie rzygałam z tego placzu tak mi sie unosilo... Ogolnie masakra, nikt mnie nie rozumie, ja jestem czepialska i poirytowana :/ a ten małż moj taki lamus...
 
reklama
Do góry