reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Też tak myślę. Zobaczę dalej jak będzie 😣
Tez myśle ze to mogło być zatrucie, jedz dzisiaj delikatnie i napewno będzie lepiej 😊
Ja tez w tej cięży muszę bardzo uważać na to co jem, już nie mówiąc o wiecznych mdlosciach. Dopiero od niedawna zaczęłam wprowadzać z powrotem warzywa do diety bo wcześniej same kanapki z jajkiem 😂
 
Tez myśle ze to mogło być zatrucie, jedz dzisiaj delikatnie i napewno będzie lepiej 😊
Ja tez w tej cięży muszę bardzo uważać na to co jem, już nie mówiąc o wiecznych mdlosciach. Dopiero od niedawna zaczęłam wprowadzać z powrotem warzywa do diety bo wcześniej same kanapki z jajkiem 😂
No tak się zastanawiam co mam zjeść 😑 narazie od wczoraj zjadłam banana i sucha mała kromkę chleba
 
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, naprawdę dawno... :) U nas wszystko dobrze. Znacie już płeć swoich maluszków? U mnie na ostatniej wizycie 24.02 okazało się, że dziewczynka. Jestem taka szczęśliwa. W załączniku przesyłam moją damę trzymająca się za kolanko :D
IMG_20200227_112555.jpg
 
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, naprawdę dawno... :) U nas wszystko dobrze. Znacie już płeć swoich maluszków? U mnie na ostatniej wizycie 24.02 okazało się, że dziewczynka. Jestem taka szczęśliwa. W załączniku przesyłam moją damę trzymająca się za kolanko :DZobacz załącznik 1085445
Super. U nas też będzie raczej dziewczynka :).

Dziewczyny mówicie, że na zakupach macie zadyszkę itp. A ja dwa dni temu miałam tyle energii że meble w sypialni sama przenosilam tzn przesuwałam. Takie male przemeblowanie... wiem ze głupotą, z mojej strony. Mąż już nakrzyczał na mnie 😁. Miałam takie natchnienie.. I od tego czasu mam takie zakwasy że ledwo chodzę. ( chociaż dzisiaj na zakupach mąż znowu się czepiał że pędzę jak szalona. ) więc u mnie jest dużo energii ale nie znam chyba umiaru bo później narzekam, ze wszystko boli. Już postanowiłam wyluzować.
 
reklama
I ja już po wizycie, uwielbiam ten moment jak widzę synusia 😁😁 Malutki zdrowy, waży 176g, tyle że zapomniałam zapytam o cm ale waga ważniejsza 🙂 Przepisał mi jeszcze magnez na te skurcze, pytałam o kwas foliowy bo ja mam w zelazie i witaminach ale mówił że ponoć "dawka już nie ma znaczenia", i że dalej mam brać. W załączniku przesyłam zdj naszego Marcelka 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20200227_132133_1.jpg
    IMG_20200227_132133_1.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 81
Do góry