reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej dziewczyny,
Trochę już Was podczytuję, więc stwierdziłam że pójdę za ciosem i się przedstawię ;) Dzisiaj zaczęłam 18 tydz, termin na 6.08. W poniedziałek wizyta, 19.03 połówkowe i nie mogę się już doczekać! Na USG w 13 tyg powiedzieli że dziewczynka, czy nic tam nie wyrośnie to zobaczymy ;) Na razie imię wybrane - Gaja.
Witamy wśród sierpniówek [emoji170]
U mnie narazie Leon, ale jest bardzo dużo osób przeciw. Najważniejsze, że nam się podoba :)

Piękne imię!! Jest na mojej liście [emoji170] szkoda ze nie na męża [emoji24]
 
reklama
WiktoriaCH - cześć sierpnióweczko 😊 gratulacje!

My dla chłopca mamy Piotr, w każdej sytuacji można zdrobnić 😃 a dla dziewczynki brak, bezimienna 😀
 
Ja juz jako mala dziewczynka wiedzialam ze moja corka bedzie Zosinkiem po babci. Do narzeczonego nie dzwonie juz ja tylko- Zośka. Ale on ciagle myli z Zuzia wiec ni3 wiem jak to będzie haha🥰🤩 od wczoraj w sumie nie czuje ruchow i zaczynam sie stresowac. Przegielam tez z dzwiganiem zakupow wczoraj bo myslalam ze kilka rzeczy doniose na lajcie ale juz w polowie drogi zaczelam zalowac. A dla chlopca to ciezko imie wybrać. Podoba mi sie Iwo Bruno i Kamil
 
Ja juz jako mala dziewczynka wiedzialam ze moja corka bedzie Zosinkiem po babci. Do narzeczonego nie dzwonie juz ja tylko- Zośka. Ale on ciagle myli z Zuzia wiec ni3 wiem jak to będzie haha🥰🤩 od wczoraj w sumie nie czuje ruchow i zaczynam sie stresowac. Przegielam tez z dzwiganiem zakupow wczoraj bo myslalam ze kilka rzeczy doniose na lajcie ale juz w polowie drogi zaczelam zalowac. A dla chlopca to ciezko imie wybrać. Podoba mi sie Iwo Bruno i Kamil

To ja zauważyłam że mój mały rozpycha się mocniej i kopie jak jestem właśnie wykończona, czy przy tych wirusach i wymiotach kopał ile może. W ogóle jak byłam tydzień temu na wizycie to wcześniej z półtorej dnia prawie go nie czułam a od czwartku tak się obudził że już codziennie czy leżę czy chodzę wierci się 😂
 
To ja zauważyłam że mój mały rozpycha się mocniej i kopie jak jestem właśnie wykończona, czy przy tych wirusach i wymiotach kopał ile może. W ogóle jak byłam tydzień temu na wizycie to wcześniej z półtorej dnia prawie go nie czułam a od czwartku tak się obudził że już codziennie czy leżę czy chodzę wierci się 😂
Ale fajnie 🤩 specjalnie nawet jadlam batonika bo ktos mowil ze po slodkim dziecko szaleje.a tu dupa😁
 
Fajnie, zazdroszczę Wam że czujecie ruchy, ja nadal nie tak wyraźnie jak bym chciała. Czasami nawet wydaje mi się że coś czuję, ale nie mam pewności, nie jest to też jakieś mocne.
A i jeszcze chciałam dodać co do wózków - my zamówiliśmy bo w sklepie okazało się że są takie problemy z dostawami z Chin, że dostawa za 2 miesiące...
 
Fajnie, zazdroszczę Wam że czujecie ruchy, ja nadal nie tak wyraźnie jak bym chciała. Czasami nawet wydaje mi się że coś czuję, ale nie mam pewności, nie jest to też jakieś mocne.
A i jeszcze chciałam dodać co do wózków - my zamówiliśmy bo w sklepie okazało się że są takie problemy z dostawami z Chin, że dostawa za 2 miesiące...
Nie sądziłam ze to bedzie az taka epidemia.. Oczywiście w naszym miescie zatrzymywal sie ten slwany sindbad i juz kilka osób w szpitalu. Jeszcze miesiac temu smialam sie z tych maseczek i zapasow zywnosci a dzis? Sama nie wiem co myslec.
 
reklama
Ja nie czuję jeszcze ruchów lub nie potrafię tego rozpoznać. Ale czekam cierpliwie, nie mam jakiegoś parcia, wszystko w swoim czasie. Jutro jedziemy na małą podróż do Wrocławia pociągiem 😉 Wózki też oglądam. Czy nie będzie problemu jak wkleję tu link Allegro żebyście mogły zobaczyć i ocenic czy to dobry wybór? 😊 Moja wizyta dopiero 23 marca, juz nie mogę się doczekać,a jeszcze tyle czasu... :)
 
Do góry