reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

olaaa7 - nie martw się na zapas, normalnie pewnie dostalabyś globulki (tez mialam zly wynik cytologii kiedyś) i po sprawie, a że jest Dzidzia muszą zrobic badania i wtedy dobrac leki, stąd pewnie ta kolposkopia. Gratulacje na synka 😍 💚💙


Faktycznie wysyp chłopaków mamy 😄
 
reklama
Ja znalazłam jeden co prawda używany i spodobał mi się ten model. Ale za uzywany licza Zobacz załącznik 1088162Zobacz załącznik 1088162sobie ok 2tys a nowy ponad 4 tys.

Kochana moja, ten wózeczek jest ładny... ale gwarantuję Ci, że tak mało praktyczny jak żaden inny. Gondola jest mikroskopijna i zimą już nie zmieścisz tam dzieciaka.
Do tego spacerówka kubełkowa i bardzo, bardzo mała..

Jestem po wizycie, mam zły wynik cytologii :( dostałam skierowanie na kolposkopię, jestem przerażona. Lekarka powiedziała że to dysplazja szyjki 1 stopnia :( nic mi to nie mówi i nawet nie chce czytać internetow. Boje się że to jakiś stan przednowotworowy.
Miałam nie poznawać płci ale gin chyba chciała mi poprawić humor a mnie było wszystko jedno po tej wiadomości o cytologii że powiedziała że będzie chłopiec 💙

Olutku, miałam kiedyś taki sam wynik cytologii. Strachu się najadłam co nie miara, bo zawsze miałam wszystko w normie. Człowiek już czarne scenariusze wróżny.. nie miałam kolposkopii ale kazano mi powtórzyć cytologię na 3 miesiące. Nie brałam żadnych globulek, leków, nic. Podobno te zmiany to tak jak jakbyś miała miała jakąś ranę która się musi zagoić. Później było już wszystko ok.
Wiadomo, że to nie zmniejszy Twojego stresu ale udaj się na to badanie szybko i będziesz wiedziała co dalej.

Co tam u Was z rana?
Pogoda fantastyczna, żeby zaszyć się w domu i robić jakieś głupotki...

PS. Zamawiam dzisiaj w hurtownii spodnie ciążowe (jeansy na gumeczce, z mega fajnym pasem na brzuch i super elastyczne). Gdyby któraś chciała, to podeślę zdjęcie. Cena 33zł, mam konto firmowe więc można dużo rzeczy kupić za pół ceny. Link do: Spodnie jeansowe ciążowe jasne
 
olaaa7 współczuję stresu, ale faktycznie nie ma co się martwić na zapas. Zdrówka życzę!

A kiedy dziewczyny poznałyście płeć? Bo ja na 13+6 się nie dowiedziałam i nie wiem czy dlatego, że się nie spytałam, czy nie było widać... Teraz mam kolejne, połówkowe dopiero na początku kwietnia więc liczę, że wtedy się czegoś dowiem, bo tak to mi głupio coś kupować na zaś, jak płci nie znam :p Jedyne co na razie kupiłam, to sobie większe staniki, bo stare mnie trochę masakrowały... Wam też tak urosły piersi?

PS. Zamawiam dzisiaj w hurtownii spodnie ciążowe (jeansy na gumeczce, z mega fajnym pasem na brzuch i super elastyczne). Gdyby któraś chciała, to podeślę zdjęcie. Cena 33zł, mam konto firmowe więc można dużo rzeczy kupić za pół ceny.

Fajne spodnie :) ja właśnie zaczęłam się rozglądać za dżinsami, bo moje te co najluźniejsze przed ciążą były, coraz bardziej gniotą, a na udach wiszą :p bez sensu to, strasznie nie lubię dla siebie ubrań kupować (co innego oglądanie ubranek dla maluszków, te to bym mogła oglądać i oglądać :) )
 
Hej [emoji4]
To ja czekam na zdjęcia jak przyjdą i jakbyś mogła podać później cm w biodrach bo brakuje mi takich podstawowych wymiarów i ciężko wybrać tylko na podstawie takiej rozmiarowki [emoji2960]
Kochana moja, ten wózeczek jest ładny... ale gwarantuję Ci, że tak mało praktyczny jak żaden inny. Gondola jest mikroskopijna i zimą już nie zmieścisz tam dzieciaka.
Do tego spacerówka kubełkowa i bardzo, bardzo mała..



Olutku, miałam kiedyś taki sam wynik cytologii. Strachu się najadłam co nie miara, bo zawsze miałam wszystko w normie. Człowiek już czarne scenariusze wróżny.. nie miałam kolposkopii ale kazano mi powtórzyć cytologię na 3 miesiące. Nie brałam żadnych globulek, leków, nic. Podobno te zmiany to tak jak jakbyś miała miała jakąś ranę która się musi zagoić. Później było już wszystko ok.
Wiadomo, że to nie zmniejszy Twojego stresu ale udaj się na to badanie szybko i będziesz wiedziała co dalej.

Co tam u Was z rana?
Pogoda fantastyczna, żeby zaszyć się w domu i robić jakieś głupotki...

PS. Zamawiam dzisiaj w hurtownii spodnie ciążowe (jeansy na gumeczce, z mega fajnym pasem na brzuch i super elastyczne). Gdyby któraś chciała, to podeślę zdjęcie. Cena 33zł, mam konto firmowe więc można dużo rzeczy kupić za pół ceny. Link do: Spodnie jeansowe ciążowe jasne
 
Kupiłam ostatnio takie same spodnie tylko na allegro za większą kwotę więc przepłaciłam😐 ale świetnie leżą, są elastyczne także super dopasowują się do ciała i co najważniejsze ! Nic nie sciska ! 😂😂
 
Kochana moja, ten wózeczek jest ładny... ale gwarantuję Ci, że tak mało praktyczny jak żaden inny. Gondola jest mikroskopijna i zimą już nie zmieścisz tam dzieciaka.
Do tego spacerówka kubełkowa i bardzo, bardzo mała..



Olutku, miałam kiedyś taki sam wynik cytologii. Strachu się najadłam co nie miara, bo zawsze miałam wszystko w normie. Człowiek już czarne scenariusze wróżny.. nie miałam kolposkopii ale kazano mi powtórzyć cytologię na 3 miesiące. Nie brałam żadnych globulek, leków, nic. Podobno te zmiany to tak jak jakbyś miała miała jakąś ranę która się musi zagoić. Później było już wszystko ok.
Wiadomo, że to nie zmniejszy Twojego stresu ale udaj się na to badanie szybko i będziesz wiedziała co dalej.

Co tam u Was z rana?
Pogoda fantastyczna, żeby zaszyć się w domu i robić jakieś głupotki...

PS. Zamawiam dzisiaj w hurtownii spodnie ciążowe (jeansy na gumeczce, z mega fajnym pasem na brzuch i super elastyczne). Gdyby któraś chciała, to podeślę zdjęcie. Cena 33zł, mam konto firmowe więc można dużo rzeczy kupić za pół ceny. Link do: Spodnie jeansowe ciążowe jasne
Dziękuję Ci za ciepłe słowa 😙
Za 15 min mam to badanie. Dam znać potem co i jak.
 
Muszę się pochwalić. Właśnie przyszedł : 🥰
IMG_20200306_113920.jpg
IMG_20200306_113920.jpg
 
olaaa7 współczuję stresu, ale faktycznie nie ma co się martwić na zapas. Zdrówka życzę!

A kiedy dziewczyny poznałyście płeć? Bo ja na 13+6 się nie dowiedziałam i nie wiem czy dlatego, że się nie spytałam, czy nie było widać... Teraz mam kolejne, połówkowe dopiero na początku kwietnia więc liczę, że wtedy się czegoś dowiem, bo tak to mi głupio coś kupować na zaś, jak płci nie znam :p Jedyne co na razie kupiłam, to sobie większe staniki, bo stare mnie trochę masakrowały... Wam też tak urosły piersi?



Fajne spodnie :) ja właśnie zaczęłam się rozglądać za dżinsami, bo moje te co najluźniejsze przed ciążą były, coraz bardziej gniotą, a na udach wiszą :p bez sensu to, strasznie nie lubię dla siebie ubrań kupować (co innego oglądanie ubranek dla maluszków, te to bym mogła oglądać i oglądać :) )

Ja poznałam 3 razy płeć: 2x dziewczynka i 1x chłopak :rofl2: także nie wiem nic ostatecznie.
A spodnie ciekawe, podobno są fajne. Ja już nie mam w czym chodzić..

Hej [emoji4]
To ja czekam na zdjęcia jak przyjdą i jakbyś mogła podać później cm w biodrach bo brakuje mi takich podstawowych wymiarów i ciężko wybrać tylko na podstawie takiej rozmiarowki [emoji2960]

Nie ma sprawy! :)
Kupiłam ostatnio takie same spodnie tylko na allegro za większą kwotę więc przepłaciłam😐 ale świetnie leżą, są elastyczne także super dopasowują się do ciała i co najważniejsze ! Nic nie sciska ! 😂😂
Ja kiedyś prowadziłam sklep w sieci i mam konta na wielu hurtowniach i dalej mogę zamawiać w takich cenach.. a znam już te hurtownie, więc wiem że w razie czego można zwrócić albo że na pewno nie będzie to jakieś dziadostwo.
Dziękuję Ci za ciepłe słowa 😙
Za 15 min mam to badanie. Dam znać potem co i jak.

Koniecznie! Czekam jak na szpilkach.

A ja właśnie wróciłam z lumpka... bo... bo... BO DZISIAJ NOWY TOWAR:rofl2:
Z racji, że nie wiem jaka płeć.. a nastawiam się jednak na tego chłopca.. to chciałam neturalnie, ale wyszło troszkę chłopięco.. Chociaż chyba i tak pasowałoby też dla dziewczynki.
ciuszki.jpg

Za całość zapłaciłam 36 zł :unsure:

A co zrobiłam wczoraj :unsure::unsure::unsure::unsure: poszłam na basen... i miałam już ubrany strój. Okazało się, że zapomniałam majtek.. no to mówię "pierdziele, taki kawałek bez majtek to wrócę"... no i zakładam te ciążowe spodnie na te źle wytarte ciało.. wciskam, ugniatam, ciągnę.. i jeb. Cały ten pas ciążowy urwał się z tyłu i te spodnie mi tak spadały z tyłka. A że ciążowe mają spodnie nisko pod pasem, to pół dłupy było mi widać.. jeszcze krótka kurtka była ukoronowaniem sytuacji.. Szłam jak paralityk, żeby tylko nie było widać..
 
reklama
Do góry