reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Z innej beczki. Powiem wam jaka jest kultura osób w stosunku do ciężarnych.
Byłam w Poznaniu na Polnej ( kto z poznania to wie 🤪) na tym szkoleniu odnośnie diety cukrzycowej. Wchodzę na sale ( bardzo małą sale ) oczywiście na moje szczęście a raczej jego brak wszystkie miejsca zajęte . Rozglądam się po sali , po mału zdejmuje kurtkę i patrzę , że oprócz kobiet w ciąży są z niektórymi ich partnerzy ( na moje oko z 15 ciężarnych które tam siedziało było z 7 mężczyzn ) w tym ja stojąca . No i przebieram z nogi na nogę w oczekiwaniu aż jakiś prawdziwy mężczyzna z kultura osobista ustąpił mi swoje krzesło żebym mogłam usiąść. Dodam ze brzuszek już mam i nie wyglądałam jak osoba przypadkowa . Czekam czekam czekam i nic . W końcu usiadłam na ziemie ( aż taką damulką nie jestem wiec mi to nie przeszkadzało ) a że były otwarte drzwi to po 5 minutach ( jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia ) ktoś z oddziału ( bo to szpital ) mnie zauważył jak tak sobie siedziałam na tej ziemi i przyniósł mi krzesło. Po prostu znieczulica totalna .
Kobietki ale tak na chłopski rozum ja rozumiem ze faceci maja czasem zawieche ale aż taką. A co najlepsze to jak ja bym poszła tam z mężem i widziałabym ze kobieta w ciąży stoi to bym go szturchała i powiedział ze ma ustąpić ( chociaż wiem ze mój mąż by tak zrobił od razu ) . Czyli wynika z tego ze kobiety są czasem gorsze od chłopa . Mi by było wstyd za takiego partnera . Po drugie co oni w ogóle tam robili skoro to szkolenie dla ciężarnych. Zajmowali tylko miejsca i wykazali się brakiem kultury - chyba tylko tak można sobie odpowiedzieć na te pytanie.
Te dziewczyny pewnie dumnie jak paw były ze swoich mężów ,że z nimi przyszlu ale tak naprawdę to żal mi ich ze maja takich partnerów.

A jakby ktoś nie ustąpił miejsca ich partnerkom to by była jazda [emoji35] u nas tak jest na prenatalnych też przychodzą z mężami kobietki i potem Ci dumni panowie z dupami siedzą a ciężarne stoją bo niema gdzie usiąść
 
reklama
Ja też nisko czuję maleństwa, na badaniach USG również nisko jeżdżą tą gałą ale nic nie mówią na ten temat.
Ja przez ostatnie kilka dni mam przestój i nie czuję ruchów, a tak wyczekuje na mocniejsze kopniaki, żeby i mąż się cieszył bo nie może się doczekać [emoji21]. W sumie to już pora na coś mocniejszego niż bulgotki [emoji20]
Ja mialam przestoj kilka dni i tez juz wyczekiwalam 🥰 jeszcze z 3,4 tygodnie i beda szalaly po całym brzuchu 🥰
 
A jakby ktoś nie ustąpił miejsca ich partnerkom to by była jazda [emoji35] u nas tak jest na prenatalnych też przychodzą z mężami kobietki i potem Ci dumni panowie z dupami siedzą a ciężarne stoją bo niema gdzie usiąść
Wstyd mi za nich. Ja zawsze komentuje na glos takie sytuacje. Albo sama do siebie jak szalona albo do narzeczonego. Mama kiedys powiedziala żebym uwazala z tym komentowaniem bo w nie wiadomo na kogo trafie i zebym z podbitym okiem do domu nie wrocila😂
 
Dzień dobry [emoji170]

Walczę z przeziębieniem [emoji51] nos zapchany ale dużo ciepłych napojów pomaga i da się oczyścić nos. Planuje dziś dużo leżeć. Na szczęście nigdzie nie muszę jechać. Pogoda niestety nie sprzyja powrotowi do zdrowia. Gardło na szczęście nie boli, raczej go czuje przez oddychanie buzia cała noc, wiec nie ma tragedii.

Jak się dziś macie?
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy w wyborze wózka, może któryś z tych dwóch znacie i możecie doradzić? Pierwszy icandy peach a drugi kiddy evostar 1.
1.png
2.png
3.png
 
Dzień dobry [emoji170]

Walczę z przeziębieniem [emoji51] nos zapchany ale dużo ciepłych napojów pomaga i da się oczyścić nos. Planuje dziś dużo leżeć. Na szczęście nigdzie nie muszę jechać. Pogoda niestety nie sprzyja powrotowi do zdrowia. Gardło na szczęście nie boli, raczej go czuje przez oddychanie buzia cała noc, wiec nie ma tragedii.

Jak się dziś macie?

Dzień dobry 😉
Ja zbieram pomału dzieciaki do przedszkola, potem mam wizytę u dentysty, która bardzo długo odciagałam gdyż poprostu jestem z tych bojących 😐 ale wiem że po synku żeby mi się popsuły i pasuje zadbać żeby teraz je podleczyć także pewnie wrócę padnięta bo mam kawałek samochodem.

Kuruj się i odpoczywaj 🙂
 
Podobne do siebie i ładne, ja
Dziewczyny potrzebuje pomocy w wyborze wózka, może któryś z tych dwóch znacie i możecie doradzić? Pierwszy icandy peach a dru
Dziewczyny potrzebuje pomocy w wyborze wózka, może któryś z tych dwóch znacie i możecie doradzić? Pierwszy icandy peach a drugi kiddy evostar 1.
Zobacz załącznik 1089681Zobacz załącznik 1089682Zobacz załącznik 1089683

Oby dwa ładne i podobne do siebie, ja osobiście nie znam tych marek ale wyglądają dobrze, poczytaj opinie i porównaj wagę tak żeby Tobie odpowiadał 😉
 
Dzień dobry [emoji170]

Walczę z przeziębieniem [emoji51] nos zapchany ale dużo ciepłych napojów pomaga i da się oczyścić nos. Planuje dziś dużo leżeć. Na szczęście nigdzie nie muszę jechać. Pogoda niestety nie sprzyja powrotowi do zdrowia. Gardło na szczęście nie boli, raczej go czuje przez oddychanie buzia cała noc, wiec nie ma tragedii.

Jak się dziś macie?

Ja tak samo, walczę z przeziębieniem... Myślałam, że w ciąży uda mi się uniknąć, ale jednak nie 😑 Ten uciążliwy katar i kłujący ból gardła mnie wykończą, spać nie mogę w nocy z bólu 😔
 
reklama
Do góry