reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
No to jednak różnica praca biurowa A fizyczna. Kurczę zaczyna mnie przerażać to znikanie produktów spożywczych ze sklepów.. teraz jak pozamykali, szkoły, przedszkola itp to myślę, że będzie jeszcze gorzej.
Mnie tak samo. Koleżanka wysłała mi zdjęcia z Kauflandu.. Pustki! W całej Anglii też niby kończy się papier toaletowy. Po co im papier?????? :D w obliczu wirusa raczej nie pomoże? Ja mam w szufladzie 2 mąki, 2 makarony, ryż i co mam więcej kupić? Na co to komu? A sklepów i tak nie zamkną
 
Dzień dobry 🙂 dziś z rana byłam w sklepie i jedyne czego brakowało, to makaronu 😁
Na szczęście chyba zaczynam trochę zdrowieć, wczoraj dzwoniłam do mojej Pani Ginekolog, bo zmartwiły mnie kłujące bóle brzucha. Okazało się, że może to wynikać z "wysiłku" od kaszlenia, kichania i smarkania 🤒 Dostałam syrop z mniszka lekarskiego własnej roboty i to chyba on mnie postawił na nogi 😁
Miłego dnia kochane ♥️
 
Co myślicie o wózku xlander xpulse ?
Ja mam x landera xmove spacerówkę chyba jako jeden z najszerszych na rynku. Co mogę powiedzieć- bardzo dobrze się prowadzi , duża osłona ( można rozpiąć zamek ) , co do koloru to jak postoi dłużej na słońcu to kolor blaknie i to mocno , duży kosz , szelki mogły by być lepsze ( zacinają się i nie mogę czasem odpiąć ) , koła są duże przez co wszędzie tym wózkiem wjadę , amortyzatory tez spoko. Generalnie polecam ten model - innych nie znam z xlandera . Dla mnie najwazniejszebw wózku jest to żeby dziecko głęboko siedziało i wygodnie no i oczywiście komfort prowadzenia a to moim zdaniem akurat w tym modelu jest spełnione.
 
Mnie tak samo. Koleżanka wysłała mi zdjęcia z Kauflandu.. Pustki! W całej Anglii też niby kończy się papier toaletowy. Po co im papier?????? :D w obliczu wirusa raczej nie pomoże? Ja mam w szufladzie 2 mąki, 2 makarony, ryż i co mam więcej kupić? Na co to komu? A sklepów i tak nie zamkną

U mnie już nie ma papieru ale udało kinaie z samego rana kupić 2 paczki- będzie na wymianę towaru w razie kwarantanny i większych braków.
Większe sklepy mogą być zamknięte.

Osobiście wole mieć więcej i nie koniecznie chodzić w razie epidemii do sklepu. Czym mniejszy kontakt z innymi tym bezpieczniejsi będziemy. Ja mam w domu córkę która jest w grupie ludzi wysokiego ryzyka zachorowań i nie mogę ryzykować. Narazie zabroniłam jej chodzić do szkoły, ale myśle ze Borys dziś lub jutro zamknie wszystkie szkoły tak czy siak.
 
Hejo, dziewczyny, jednak poszłam na L4 do 22.03.....kurcze od 7 lat nie byłam na L4...i nie umiem sobie miejsca znaleźć...czlowiek taki mniej zorganizowany niż jak się do pracy chodzi...
Chciałam się was zapytać, wiem że na 92% będę mieć dziewczynkę, jestem w 19 tyg, rozumiem, że mogę kupować już jakieś ciuszki, rzeczy etc...jak to u Was jest? A może jest wśród Was kobietka z Krakowa z terminem na lipiec/sierpień? Pozdrowionka
 
Hejo, dziewczyny, jednak poszłam na L4 do 22.03.....kurcze od 7 lat nie byłam na L4...i nie umiem sobie miejsca znaleźć...czlowiek taki mniej zorganizowany niż jak się do pracy chodzi...
Chciałam się was zapytać, wiem że na 92% będę mieć dziewczynkę, jestem w 19 tyg, rozumiem, że mogę kupować już jakieś ciuszki, rzeczy etc...jak to u Was jest? A może jest wśród Was kobietka z Krakowa z terminem na lipiec/sierpień? Pozdrowionka
O a jak załatwiłas sobie zwolnienie? Poprostu powiedziałaś że chcesz iść? Ja od pon też chyba pojde. Wszyscy mówią lepiej dmuchać na zimne :(
 
Hejo, dziewczyny, jednak poszłam na L4 do 22.03.....kurcze od 7 lat nie byłam na L4...i nie umiem sobie miejsca znaleźć...czlowiek taki mniej zorganizowany niż jak się do pracy chodzi...
Chciałam się was zapytać, wiem że na 92% będę mieć dziewczynkę, jestem w 19 tyg, rozumiem, że mogę kupować już jakieś ciuszki, rzeczy etc...jak to u Was jest? A może jest wśród Was kobietka z Krakowa z terminem na lipiec/sierpień? Pozdrowionka
Niby możesz, ale z lekka doza ostrożności [emoji16] u mojej koleżanki na 95% miała być dziewczynka i w 7 msc się okazała być chlopcem. Więc na typowo dziewczęce rzeczy chyba poczekałabym do połówkowych chociażby [emoji16]
 
reklama
Do góry