reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

W ciąży z córkami ( 2 ciąże) nie miałam kompletnie żadnych objawów. Na końcówce ciąży dokuczała mi zgaga. Jedyne na co miałam ochotę to mizeria i pomidory z cebula i śmietana, ale to tez dopiero w 3cim trymestrze.

Teraz, trzecia ciąża zupełnie inna od początku. Bardzo złe się czułam, miałam okropne mdłości, samopoczucie... nie mogłam pic nic oprócz wody. Wiele produktów mi śmierdziało, a nawet mój pies!! I czułam ze to będzie syn i się potwierdziło.
 
reklama
A który masz tydzień? Moja kolezanka czuła 2 tygodnie już ale myslala że jej się w brzuchu przelewa. To takie bąbelki słodkie na początku 😋
17 tydzień 🙈 Czasem czuje takie bąbelki,ale już sama nie wiem czy to się tam przelewa czy to mała tam szarżuje😆 Chyba przestanę się tak nakręcać, bo na pewno te nerwy dobrze nie wpływają. Poczekam grzecznie na wizytę do 23 i zobaczymy co tam u malutkiej 👍🏻🙂
 
17 tydzień [emoji85] Czasem czuje takie bąbelki,ale już sama nie wiem czy to się tam przelewa czy to mała tam szarżuje[emoji38] Chyba przestanę się tak nakręcać, bo na pewno te nerwy dobrze nie wpływają. Poczekam grzecznie na wizytę do 23 i zobaczymy co tam u malutkiej [emoji1303][emoji846]
Ja również 17 i póki co nic nie czuję nawet jak bardzo się skupię i wycisze
[emoji23]
 
Ja również 17 i póki co nic nie czuję nawet jak bardzo się skupię i wycisze
[emoji23]
Może za dużo panikuję 😆🙈 Jeszcze wczoraj wymyśliłam, że mam za mały brzuch, bo zaczęłam się porównywać do innych 😆 A dopiero dzisiaj sobie uświadomiłam, że jak mogę mieć duży, skoro z natury jestem chudzielec 🤷🏻‍♀️ I tak robię "postępy" bo z moich magicznych 41 kg (tak geny, żadne odchudzanie) zrobiło się 44 🤪
 
Może za dużo panikuję [emoji38][emoji85] Jeszcze wczoraj wymyśliłam, że mam za mały brzuch, bo zaczęłam się porównywać do innych [emoji38] A dopiero dzisiaj sobie uświadomiłam, że jak mogę mieć duży, skoro z natury jestem chudzielec [emoji2370] I tak robię "postępy" bo z moich magicznych 41 kg (tak geny, żadne odchudzanie) zrobiło się 44 [emoji2957]
My kobiety
[emoji85][emoji85][emoji85]
 
L
Może za dużo panikuję 😆🙈 Jeszcze wczoraj wymyśliłam, że mam za mały brzuch, bo zaczęłam się porównywać do innych 😆 A dopiero dzisiaj sobie uświadomiłam, że jak mogę mieć duży, skoro z natury jestem chudzielec 🤷🏻‍♀️ I tak robię "postępy" bo z moich magicznych 41 kg (tak geny, żadne odchudzanie) zrobiło się 44 🤪
O jej to malutko 😁 A myślałam że ja chudzielec. Start z waga 53 A teraz 55 kg 😁
 
Ja albo nie czuję ruchów albo nie potrafię tego rozpoznać, to moja pierwsza ciąża, więc może dlatego? Zaczynam się martwić jak piszecie, że czujecie parę razy dziennie. Jeszcze te nieszczęsne przeziębienie... Kurcze 😥
Ja ew czuje takie delikatniutkie smyranie, jak leze na Lewym boku , ale nie codziennie tylko tak co 2-3 dzien właśnie, obecnie 17tc i tez moja pierwsza ciaza , głowa do góry ;)
 
Dzięki za wsparcie dziewczyny ♥️!!
A czy myślałyście już nad imionami? Bo chyba nie każda się pochwaliła albo mi umknęło. My już mamy wybrane i tak z ciekawości czytam w internecie przykładowe imiona 😂
 
Dzięki za wsparcie dziewczyny ♥!!
A czy myślałyście już nad imionami? Bo chyba nie każda się pochwaliła albo mi umknęło. My już mamy wybrane i tak z ciekawości czytam w internecie przykładowe imiona 😂
W 13 tc mieliśmy genetyczne badania i lekarz stwierdził że będzie to chłopczyk, natomiast w srode bylam na kontroli bo mam ciśnienie raz wysokie raz niskie wiec jestem pod stałą kontrola i częściej muszę być, tym razem nam powiedział że nie potwierdza raz jeszcze czy to chłopczyk.. wiec nie wiem teraz tak na 200% Natomiast jesli bedzie chłopczyk- Antoś a jeśli byłaby dziewczynka- Oliwia :) nie mam jeszcze nic kupionego i chyba dobrze,dopoki nie bedzie pewności jaka płeć, a zdrowie ważniejsze :)
 
reklama
Może za dużo panikuję 😆🙈 Jeszcze wczoraj wymyśliłam, że mam za mały brzuch, bo zaczęłam się porównywać do innych 😆 A dopiero dzisiaj sobie uświadomiłam, że jak mogę mieć duży, skoro z natury jestem chudzielec 🤷🏻‍♀️ I tak robię "postępy" bo z moich magicznych 41 kg (tak geny, żadne odchudzanie) zrobiło się 44 🤪
Ja też panikowalam że mam za mały brzuch a byłam nastawiona na ogromny bo mama w 3 ciazach już w 6 msc myla naczynia bokiem. Dopiero teraz zaczyna mi rosnac(20tc) 🤭 chociaż jak w pracy nosze polar firmowy to nic jeszcze za bardzo nie widać. A to malutka jesteś 😋🥰 a wzrostu ile masz? Ja też jakoś dopiero 3,4 kg na plusie. To chyba malo
 
Do góry