reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzięki za wsparcie dziewczyny [emoji813]️!!
A czy myślałyście już nad imionami? Bo chyba nie każda się pochwaliła albo mi umknęło. My już mamy wybrane i tak z ciekawości czytam w internecie przykładowe imiona [emoji23]

Niestety nie mamy jeszcze wybranego imienia i nie możemy się dogadać w tej kwestii [emoji85]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też panikowalam że mam za mały brzuch a byłam nastawiona na ogromny bo mama w 3 ciazach już w 6 msc myla naczynia bokiem. Dopiero teraz zaczyna mi rosnac(20tc) 🤭 chociaż jak w pracy nosze polar firmowy to nic jeszcze za bardzo nie widać. A to malutka jesteś 😋🥰 a wzrostu ile masz? Ja też jakoś dopiero 3,4 kg na plusie. To chyba malo
Wzrostu mam 163cm 😉 Moja mama mówi że jak się urodziłam to taka malutka kruszynka byłam 😂 może moja też taka malusia będzie po mnie po prostu 🙈
Niestety nie mamy jeszcze wybranego imienia i nie możemy się domagać w tej kwestii [emoji85]
Jeszcze macie trochę czasu, więc na pewno się dogadacie 😀 Mój to w sumie postawił na mój pomysł i tak już zostało ♥️👍🏻
 
W 13 tc mieliśmy genetyczne badania i lekarz stwierdził że będzie to chłopczyk, natomiast w srode bylam na kontroli bo mam ciśnienie raz wysokie raz niskie wiec jestem pod stałą kontrola i częściej muszę być, tym razem nam powiedział że nie potwierdza raz jeszcze czy to chłopczyk.. wiec nie wiem teraz tak na 200% Natomiast jesli bedzie chłopczyk- Antoś a jeśli byłaby dziewczynka- Oliwia :) nie mam jeszcze nic kupionego i chyba dobrze,dopoki nie bedzie pewności jaka płeć, a zdrowie ważniejsze :)
Czyli wszystko się jeszcze okaże i masz rację - płeć jest najmniej ważna, ważne jest zdrowie😊 Piękne imiona ♥️ ja tez nic nie kupuję, bo różnie to bywa 😉 choć oglądam się za wózkami już u szukam tego odpowiedniego 😀
 
Czyli wszystko się jeszcze okaże i masz rację - płeć jest najmniej ważna, ważne jest zdrowie😊 Piękne imiona ♥ ja tez nic nie kupuję, bo różnie to bywa 😉 choć oglądam się za wózkami już u szukam tego odpowiedniego 😀
Tez oglądam na roznych stronach co i jak czy pytam rodzinki. Ale najlepiej chyba stacjonarnie podjechac do sklepu i zobaczyc na zywo. To moje zdanie :) Aczkolwiek teraz panuje ten wirus,wiec pozostaje zostac w domku. Hehe dziękujemy, nie moglismy sie dogadac co do imion ale w koncu nam sie udało ;d także po wszystkim myślę,że na spokojnie wszystko sie ogarnie i zacznę kupować :) A tak wgl jak sie czujesz ?
 
Tez oglądam na roznych stronach co i jak czy pytam rodzinki. Ale najlepiej chyba stacjonarnie podjechac do sklepu i zobaczyc na zywo. To moje zdanie :) Aczkolwiek teraz panuje ten wirus,wiec pozostaje zostac w domku. Hehe dziękujemy, nie moglismy sie dogadac co do imion ale w koncu nam sie udało ;d także po wszystkim myślę,że na spokojnie wszystko sie ogarnie i zacznę kupować :) A tak wgl jak sie czujesz ?
Też chyba jestem tego zdania, w internecie to zawsze wszystko pięknie, ładnie, więc najlepiej podjechać i zobaczyć na żywo 😀 Ja w sumie dobrze, przeziębienie minęło na szczęście. W poniedziałek idę zrobić badania, odczyn coombsa 🤔 A Ty jak się czujesz? 😉
 
Też chyba jestem tego zdania, w internecie to zawsze wszystko pięknie, ładnie, więc najlepiej podjechać i zobaczyć na żywo 😀 Ja w sumie dobrze, przeziębienie minęło na szczęście. W poniedziałek idę zrobić badania, odczyn coombsa 🤔 A Ty jak się czujesz? 😉
Dokladnie, racja :d
Wszystko Oki , podbrzusze mnie ciągnie tylko , czuje sie pełna wrecz haha
 
Ja się właśnie obudziłam. W nocy złapał mnie okropny skurcz w stopie że az sie skrzywilam i nie mogłam wytrzymać i pierwsza myśl "jak porodowe też tak bolą to ja dziękuję". 😁 Teraz czas na kawkę a potem to chyba do lasu pojde się przejść bo najbezpieczniej. Zawsze lubilam sobie pojechać na molo w Sopocie albo do Gdańska ale już lepiej unikać skupisk. Ale okropny okres nastał. Mam nadzieję że szybko minie. 😒
 
reklama
U nas jeśli chłopiec to ADAŚ[emoji170] A jeśli dziewczynka to MARYSIA[emoji171]
Pięknie ♥️
My będziemy mieć dziewczynkę, więc wybraliśmy imię tylko dla niej. Będzie ładnie jak dziewczynka się okaże chłopcem i będzie trzeba myśleć 😂
A tak poza tym witam Was z rana ♥️ u Was też taka piękna pogoda? Na pewno wybiorę się tak jak wczoraj na spacerek 😊A tymczasem trzeba zmykać na rosołek do teściowej 🤭
Screenshot_20200314_184248.jpg
 
Do góry