reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

A ja mam wrażenie że to nie będzie kwestia kilku tygodniu, a miesięcy. Damy radę 🙂 nasze babcie bez badań też rodziły zdrowe dzieci 😉 ale mimo wszystko lampka z tyłu głowy się świeci i obawy są co to dalej będzie.
A tymczasem u mnie dziś słonecznie więc miłego dnia dziewczyny 🙂🤩
 
reklama
Dziewczyny a co z badaniami prenatalnymi?
Ja mam zaplanowane na początek przyszłego tygodnia, ale mam bardzo mieszane uczucia..

Witam się i ja, poniedziałkowo...
U nas słonecznie, zdążyłam wstać przed wszystkimi, żeby w spokoju posprzątać. I od 9 zaczynam pracę z domu od jakichś spotkań online..
Nie wiem jak u Was, ale odkąd wszyscy moi chłopacy są w domu, szlag mnie trafia bo tylko chodzę i za nimi sprzątam :eek::eek: mam wrażenie, że gdzie się nie ruszą to robią jakiś armagedon. :baffled::confused:
Dziwne to wszystko, nie sądziłam że za mojego życia pojawi się taka epidemia.
Ostatnio moja mama była u lekarza, który powiedział jej że prawdziwa masakra nadejdzie dopiero w okolicy połowy kwietnia.. strach się bać :growl:

Nasza Hania od rana szaleje. Kopie mnie tak mocno, że przez chwilę zastanawiałam się czy nie chce mi czegoś powiedzieć:unsure:
 
Ja mam połówkowe 24 marca u innego lekarza, na które miałam pójść z mężem bo moja gin nietoleruje tatusiów przy badaniu i jak na razie jest informacja, że wizyty bez osób towarzyszących... Jest mi przykro bo czekaliśmy żeby razem posłuchać serduszka i zobaczyć co u dzidzi i nici... :-( ale mam nadzieję, że połówkowych mi nie odwoła.
 
Dziewczyny a co z badaniami prenatalnymi?
Ja mam zaplanowane na początek przyszłego tygodnia, ale mam bardzo mieszane uczucia..

Sama się zastanawiam, ja mam zaplanowane na 2 kwietnia i mam obawy... 😕

I też Was witam z rana 🙃 Ja swój dzień zaczynam od badań krwi, lecę póki otwarte, skoro mówicie, że u Was pozamykali 😉
 
Może da się nagrać na płytę badania? Ja mam jutro połówkowe i za 80zl mogę właśnie taką opcję kupić, bo męża też nie będzie na badaniach [emoji20]
Ja mam połówkowe 24 marca u innego lekarza, na które miałam pójść z mężem bo moja gin nietoleruje tatusiów przy badaniu i jak na razie jest informacja, że wizyty bez osób towarzyszących... Jest mi przykro bo czekaliśmy żeby razem posłuchać serduszka i zobaczyć co u dzidzi i nici... :-( ale mam nadzieję, że połówkowych mi nie odwoła.
 
Dziewczyny odwołali mi wizytę 😤😤😭😭😭.
Dzień dobry. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wizyty dr Mellera w tym tygodniu są odwołane. za powstałe utrudnienia przepraszamy. Pozdrawiamy, Centrum Medyczne Ułańska.

Ale przecież będzie coraz gorzej 😱😱😱😱😱
 
reklama
Do góry