reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
U nas maluszek będzie z nami w sypialni, a jak podrośnie to u brata w pokoju. A jak synek będzie starszy to może się zrobi remont na poddaszu i tam bedzie jego baza. 😁 dziś troszkę posiedzielismy w ogrodzie korzystając z pogody. Żeby polepszyć wit D :).
20200317_112819.jpg
 
Cześć kochane 😁 Dziś Was witam o takiej nietypowej porze, nie mogę zasnąć 🙂 Jestem zmartwiona tym, że mój facet musi stać w korku 14 godzin, żeby wrócić do domu z pracy... 😐

Nasza mała będzie z nami w sypialni, ale z racji tego, że jest mała i ledwo co nasze łóżko się tu mieści później pakujemy manatki i wynosimy się do salonu na rzecz pokoju dla malutkiej 😉A w międzyczasie może uda zamienić się mieszkanie na dom... Takie marzenie mam 🙂
 
Dzień dobry [emoji170] witam sie i ja o wczesnej porze. 5 rano to dla mnie ostatnio godzina o której się budzę na siku i już spać nie mogę, ale dziś wytrzymałam do 5;40 [emoji28]
Synuś daje o sobie znać na dzień dobry i cieszy mnie to bardzo bo dziś pierwszy raz czuje jego ruchy rano.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry [emoji170] witam sieni ja o wczesnej porze. 5 rano to dla mnie ostatnio godzina o której się budzę na siku i już spać nie mogę, ale dziś wytrzymałam do 5;40 [emoji28]
Synuś daje o sobie znać na dzień dobry i cieszy mnie to bardzo bo dziś pierwszy raz czuje jego ruchy rano.
Dzień dobry :) u mnie też 5-6 to maks, a z natury jestem śpiochem [emoji3590] super ze czujesz już ruchy :) ja też czekam z niecierpliwością
 
Dzień dobry 😉 ja też po 5 się obudziłam przed 6 wstałam. Jestem na badaniach, jeszcze przed wypiciem glukozy zrobiło mi się słabo ale zaraz się położyłam i dobrze że mąż pojechał że mną. Właśnie wypiłam nawet nie tak źle, miałam cytrynowa. Już się w miarę czuję, siedzimy teraz w jednym z gabinetów żeby nie mieć styczności z innymi chodź dużego ruchu nie ma bo to prywatna przychodnia. I też żebym mogła tu sobie leżeć.
Pogoda dziś piękna od rana więc potem będę się dzieci koło domu na ławce 😁🌞🙂
 
Na bóle głowy i nie tylko polecam Nimesli do rozpuszczania w wodzie. ;)
Z ciekawości przeczytałam co to za lek i szczerze to chyba miałabym obawy przed zażywaniem go🙈
Screenshot_20200318_113007.jpg


A tak poza tym to witam Was kochane z rana 🙃 Ja dalej zmartwiona, bo mój spędza już 16 godzinę w samochodzie stojąc w korku. Ale na szczęście juz coraz bliżej granicy 🙂 Zauważyłam u siebie jakiś wilczy apetyt, mogłabym jeść i jeść 🤔
 
Witam.
Zdecydowałam się pójść do laboratorium na badania. Placówka prywatna więc procedury wdrożone o ankiecie ławeczce czy pojedynczym wchodzenie. We wtorek wizyta pewnie się odbędzie bo to jednak gabinet prywatny bardzo kameralny.

Ja ruchy raz czuje raz nie ale nie ma co się martwić bo to nic nie zmieni A zauważyłam że jak jestem zdenerwowana to jest ich mniej. Na początku z nimi tak właśnie jest.

A co do pokoju ja narazie nic nie robię. Chce tylko do starszego syna który ma największy pokój dołożyć młodszego. W sumie to od kilku miesięcy mają fazę na siebie poprzenosili materace swoje do 1 pokoju i śpią razem. Pokoje swoje mają do odrabiania lekcji. Ogóle zauważyłam że marzyłam do tego aby zapewnić im własną pokoje A oni i tak ciągną do siebie. Więc zanim zrobimy najmlodszemu to też musimy przenieść się do większej sypialni od tej co mamy teraz A najmniejszy pokoj oddamy najmłodszemu. Ale zdecydowanie temat nie na teraz.
 
reklama
Hej hej dziewczyny , ja wstaje jak najpóźniej się da. W sumie i tak nie śpię długo bo mój maluch (19 m) budzi się średnio o 6:30 nie mówiąc ze w nocy pobudka na butelkę 2x .
Ja jestem w 22tyg a ruchy czułam już od 17tyg. Od ok 20 tyg mąż już czuł przez brzuch. Dodam ze to moja 3 ciąża wiec może dlatego tak mi już skacze po całym brzuchu.
Co do wizyty którą mi odwołali to na szczęście znalazłam sobie inny gabinet i mam połówkowe w poniedziałek (23.03) , za wszelką cenę chce je zrobić bo to jedne z najważniejszych badań. Jak wszystko będzie dobrze to nawet jak pozamykają mi wszystkie gabinety do maja a nawet dłużej to będę spokojniejsza.
Moja córka 7 letnia już tęskni za szkoła. No ale niestety do weekendu majowego na pewno będziemy w domu siedzieć. Generalnie nigdzie nie wychodzę z dziećmi - jedyne co to na spacer . Mąż chodzi do pracy i robi zakupy najrzadziej jak się da. Nawet odmawiam wizyty sióstr bo po prostu się boje. Także wizja siedzenie w domu jeszcze prze kilka tygodni mnie przeraża. Kończąc optymistycznie to chociaż ładna pogoda za oknem i od razu humor lepszy 😀😀
 
Do góry