reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Wczoraj miałam połówkowe. Płeć została potwierdzona, już szukam ciuszków dla moich panien [emoji3059]. Niestety u drugiej też zostały wykryte dwa torbiele splotu naczyniówkowego. Lekarz mówi, żeby się nie martwić, w zdrowej ciąży się zdarza i powinno się wchlonac. Powinnam powtórzyć echo w 24-25tc, bo maluchy sa ułożone jedna za drugą i za każdym razem jest ciezko zrobić dokładne usg tej z tyłu, a to u niej jest wykryta pępowina dwunaczyniowa. Małe na dzień wczorajszy ważą 303g i 316g. Niestety nie mam zdjęć z profilu, bo tak były niefortunnie ułożone [emoji20]
Mi ciężko jest spać w nocy, bo mąż się wierci i mnie caly czas wybudza (oprócz tego, że co 2h wstaję do łazienki [emoji85]) , dlatego staram się spać min do 11, zawsze to 5 godzin spokojnego snu [emoji3060]. Od wczoraj nad sypialnią zaczął się remont i jest tak super! [emoji23] Chyba przeniosę się na drugi koniec mieszkania spać [emoji6]

Teraz spokojniej reszty ciąży i trzymam kciuki za dziewczynki żeby się wszystko co nie dobre wchłonęło! Fajnie ze udało Ci się z połówkowym bo wielu ciężarnym odmawiają.
 
reklama
Dziękuję [emoji3059]
Pewnie teraz będzie coraz ciężej dostać się na badania kobietom w ciąży z mojego województwa. Do tej pory nie było żadnego potwierdzonego zarażenia wirusem (woj. podlaskie) ale dziś rano czytałam już o 1 osobie zarażonej. W krótkim czasie liczba teraz pewnie pójdzie do góry, więc zaczną zamykać wszystko dookoła.
Teraz spokojniej reszty ciąży i trzymam kciuki za dziewczynki żeby się wszystko co nie dobre wchłonęło! Fajnie ze udało Ci się z połówkowym bo wielu ciężarnym odmawiają.
 
Dzień dobry dziewczyny jak się czujecie dziś? :) u nas pogoda dziś średnia, ale dwa spacerki już za nami (pies padł [emoji23][emoji23]).
 
Dzień dobry dziewczyny jak się czujecie dziś? :) u nas pogoda dziś średnia, ale dwa spacerki już za nami (pies padł [emoji23][emoji23]).

Dobry [emoji170]
Tez już zaliczyłam spacer z psem a teraz leżę bo boli mnie głowa a nie chce brać tabletek.
Pogoda nie rozpieszcza ale przynajmniej nie pada.
 
U nas słońce i pierwszy raz wyszlam bez rajstop haha dziko się czulam😁🤓 spacerek półtora godzinny zaliczony a na obiad śledzie omhggggg, ♥️ od 8 rano na nie czekam 😳🤰
 
reklama
Do góry