reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie skończyłam gotować rosół , teraz przerobię go na ogórkową , lekcje właśnie ogarnęłam z córka a młody śpi już 2h. Teraz chwila wytchnienia . A ja mam dziś grila na obiad 😂😂, wiadomo maluchy zupka a mamusia mięcho z grila i kiełbacha 😂💪🏻.
 
U nas słońce i pierwszy raz wyszlam bez rajstop haha dziko się czulam😁🤓 spacerek półtora godzinny zaliczony a na obiad śledzie omhggggg, ♥ od 8 rano na nie czekam 😳🤰
Tak myślę i myślę 😁 bez rajstop do sukienki czy nosilas rajstopy pod spodnie :o hehe.
Fajnie jak słoneczko świeci ale znowu ma być chłodniej. :(
 
Ja właśnie skończyłam gotować rosół , teraz przerobię go na ogórkową , lekcje właśnie ogarnęłam z córka a młody śpi już 2h. Teraz chwila wytchnienia . A ja mam dziś grila na obiad 😂😂, wiadomo maluchy zupka a mamusia mięcho z grila i kiełbacha 😂💪🏻.
Też już długo mam smaka na kiełbaske z ogniska. Szkoda że na weekend pogoda się pogorszy bo w końcu by się odpaliło.
 
Dzień dobry [emoji170]
Jak się dziś macie? Jak się czujecie? Już za chwile mamy polowe ciąży [emoji177]
U mnie w końcu piękna pogoda, chyba pójdę na dłuższy spacer z psem. Robotnicy przychodzą skoczyć deking i malowanie domu wiec będzie można skorzystać z ogrodu przez weekend 🤩
Ostatnio dziewczyny na pisały na prywatnym o kiełbasce z ogniska i nie moze mi to przestać chodzić po głowie [emoji23]

Miłego dzionka.
 
Dziewczyny poradzcie mi coś proszę. Prace mam super od 7 do 15, siedząca, fajni ludzie, warunki spoko ale codziennie przez biuro przewija się kilkadziesiąt osób i jak podpisuje dokumenty to mi chuchaja, kaszla, dotykam często gęsto ich papierów które są brudne, no i płyn do dezynfekcji jest dość mocny i sie duszę a robimy to 3 razy dziennie... I jak mam siedzieć w ciazy i wdychac mocne plyny skoro to mega niezdrowe dla maluszka i dla mnie[emoji15] no ale jak pomysle o siedzeniu w domu to mnie skręca bo jeszcze nie mieszkamy sami i to nie będzie wypoczynek tylko nerwowka od rana do wieczora.... Nie wiem co robic :( wiem że teraz moj skarb rosnący we mnie jest najważniejszy ale i tak źle i tak niedobrze :(

Nawet sie nie zastanawiaj i zostań w domu, mysle że kobiety w ciąży w ogole nie powinny byc narażane w obecnej sytuacji. U mnie w pracy chcieli mnie zamknąć na pietrze w oddzielnym pokoju, albo mam isc na zwionienie... wiec nie mialam wyjscia.
Juz 2 tyg na tyłku i to w domu tesciow. Codziennie mnie cos wkurza, bo wszyscy w domu siedza.. ale znajduje sobie zajecia, porzadki, sprzatanie, zakupy przez internet, czytanie ksiazki, ogladanie filmow lub yt ze szkola rodzenia. Najgorszego świra dostaje popoludniu, (a tak sie cieszyłam na wolne)ale staram sie wtedy wyciszyc i pospać chwile. Mam tez zamiar kupic maszyne do szycia, albo zestaw do szydełkowania;) w sumie to jeszcze 1,5roku w domu trzeba sobie jakoś radzić i nie narażać siebie i dziecka , za które jestes odpowiedzialna [emoji1303][emoji4]
 
Dzień dobry 😉
Za mną też kiełbaska z grilla chodziła więc wczoraj wieczorem ugrilowalismy 😁 mniam, u nas dziś bez słoneczka ale puki nie pada pewnie też posiedzimy na polu tak jak dwa poprzednie dni, było tak pięknie że od rana do późnego popołudnia koło domu 🌞 wczoraj umyłam okna w 2 pokojach i firany, jeszcze został jeden pokój ale to innym razem bo dzisiaj mi się nie chce 😉
Dzisiaj odpoczywam 🙂
U mnie połówka, synek się wierci ale ostatnio bez większych szaleńst 😉 byle do wtorkowej wizyty 😁😁😁
 
Dzień dobry 🖐🏻 U mnie dzisiaj pogoda się zepsuła. Szaro, buro i do tego pada deszcz, więc leniuchujemy... Obowiązki domowe, obiad i w sumie nie wiem co by tu porobić jeszcze. 18 tydzień, a dalej nie czuję tych ruchów 🤷🏻‍♀️ No nic byle do poniedziałkowej wizyty, odliczam godziny i sekundy, bo nie mogę się doczekać 😂😀 Mam nadzieję, że wszystko dobrze 👍🏻 🙂
Miłego dnia Wam życzę 💐
 
reklama
Witajcie Dziewczyny! W centrum Polszy pogoda się popsuła, jest ciepło ale pochmurno. Dzisiaj 21+1, dziecior rozkręcił się z fikaniem i zaraz chyba zacznę zapisywać ruchy, bo robi to już często.

@Anestia spokojnie, ruchy pojawią się zanim się obejrzysz, ja pierwszych nie poznałam i spytałam lekarza co to za dziwne uczucie 🙈
 
Do góry