reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzień dobry [emoji170]
Jak się dziś macie? Jak się czujecie? Już za chwile mamy polowe ciąży [emoji177]
U mnie w końcu piękna pogoda, chyba pójdę na dłuższy spacer z psem. Robotnicy przychodzą skoczyć deking i malowanie domu wiec będzie można skorzystać z ogrodu przez weekend 🤩
Ostatnio dziewczyny na pisały na prywatnym o kiełbasce z ogniska i nie moze mi to przestać chodzić po głowie [emoji23]

Miłego dzionka.
Witaj :) Pogoda troche dziś dobiła, bo pochmurno sie zrobilo ;/
Juz to siedzenie w domu wykancza .. Postanowilam upiec ciasteczka z jabłkami i do tego jabłecznik - pyyyyycha! ;D
Obecnie 17+7 , czujemy sie dobrze - w nocy czesciej sie budze ostatanio , dzidzia ''łaskocze'' coraz bardziej az nie moge sie nacieszysz
 
reklama
Witaj :) Pogoda troche dziś dobiła, bo pochmurno sie zrobilo ;/
Juz to siedzenie w domu wykancza .. Postanowilam upiec ciasteczka z jabłkami i do tego jabłecznik - pyyyyycha! ;D
Obecnie 17+7 , czujemy sie dobrze - w nocy czesciej sie budze ostatanio , dzidzia ''łaskocze'' coraz bardziej az nie moge sie nacieszysz

Mnie tez bardzo cieszy jak się maleństwo wierci i lżej na duszy się robi.
Ja dziś tylko chałkę piekę do ryby bo nie mogę nigdzie ziemniaków kupić [emoji85] później wrzucę fotkę
Pochwał się wypiekami [emoji177]
 
Mnie tez bardzo cieszy jak się maleństwo wierci i lżej na duszy się robi.
Ja dziś tylko chałkę piekę do ryby bo nie mogę nigdzie ziemniaków kupić [emoji85] później wrzucę fotkę
Pochwał się wypiekami [emoji177]
To fakt pogoda bardzo kiepska a jutro ma być jeszcze gorzej. Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę że już cokolwiek czujecie
[emoji3590][emoji3590][emoji3590] U mnie 17 +2 i póki co nic, czekam z niecierpliwością.
 
To fakt pogoda bardzo kiepska a jutro ma być jeszcze gorzej. Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę że już cokolwiek czujecie
[emoji3590][emoji3590][emoji3590] U mnie 17 +2 i póki co nic, czekam z niecierpliwością.

Ja pierwsze ruchy zaczęłam czuć w 16+6 ale później kilka dni nic, przedwczoraj i rano i wieczorem- po ogórkowej się rozhulał bobas. A dziś kompletnie nic. Także spokojnie lada dzień będziesz czuła ruchy [emoji177]
 
Pychotka [emoji177]

IMG_7003.JPG
IMG_7004.JPG
 
Ja pierwsze ruchy zaczęłam czuć w 16+6 ale później kilka dni nic, przedwczoraj i rano i wieczorem- po ogórkowej się rozhulał bobas. A dziś kompletnie nic. Także spokojnie lada dzień będziesz czuła ruchy [emoji177]
Tez ok 16 tc zaczęłam czuć a potem kilka dni nic a wczoraj po obiedzie jak sie zaczął wiercic, śmiałam się do mamy ze obiad smakował 😅🙈
 
reklama
Do góry