reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Cudowne łakocie [emoji1786] ale bym zjadła [emoji16].
Za mną od kilku dni chodzi szarlotka [emoji7].
Co do ruchów, to ja czuję już codziennie. Tylko martwi mnie, że tylko po prawej stronie. Jakby druga była mniej ruchliwa. Ale może dlatego że jedna jest na przedniej ściance a druga na tylnej?
 
Cudowne łakocie [emoji1786] ale bym zjadła [emoji16].
Za mną od kilku dni chodzi szarlotka [emoji7].
Co do ruchów, to ja czuję już codziennie. Tylko martwi mnie, że tylko po prawej stronie. Jakby druga była mniej ruchliwa. Ale może dlatego że jedna jest na przedniej ściance a druga na tylnej?
Za dnia czuje też po prawej stronie , za to w nocy po całości juz czuje 🙈🤩
 
Cudowne łakocie [emoji1786] ale bym zjadła [emoji16].
Za mną od kilku dni chodzi szarlotka [emoji7].
Co do ruchów, to ja czuję już codziennie. Tylko martwi mnie, że tylko po prawej stronie. Jakby druga była mniej ruchliwa. Ale może dlatego że jedna jest na przedniej ściance a druga na tylnej?
Kochana, moje dziecię na USG było ułożone tak, że dupkę miało na lewej stronie, więc nogi na prawej i tak mnie zaczęło kopać w z dolnego prawa 🤷‍♀️ Czasami czuję to bardziej na środku 🤔
 
Szaleją te maluchy. W tamten czwartek jedna była ułożona dupką z prawej strony, a 5 dni później już główką [emoji23].
Ja też po środku czasem czuję ale prawie nigdy z lewej strony i wtf [emoji16]
Kochana, moje dziecię na USG było ułożone tak, że dupkę miało na lewej stronie, więc nogi na prawej i tak mnie zaczęło kopać w z dolnego prawa [emoji2368] Czasami czuję to bardziej na środku [emoji848]
 
Kochane przepraszam, ale nie dam rady. Wpisy tak na mnie działają, że zaczynam schizować, siedzę i płaczę, że ja nic nie odczuwam. Odezwę się w poniedziałek po wizycie, jeśli będę wiedziała, że wszystko jest w porządku...
 
Kochane przepraszam, ale nie dam rady. Wpisy tak na mnie działają, że zaczynam schizować, siedzę i płaczę, że ja nic nie odczuwam. Odezwę się w poniedziałek po wizycie, jeśli będę wiedziała, że wszystko jest w porządku...

Spokojnie, 18tydzien to wcześnie, możesz jeszcze nie czuć ruchów.
Ja w pierwszej ciąży poczułam dopiero koło 22 tygodnia pomimo 52kg, bardzo szczupłej budowie, w drugiej koło 19, więc to indywidualna sprawa.
Głowa do góry, nie ma co się martwić 😉
 
Ja czuję wcześniej pewnie przez to, że mam dwa bąble tam. Nie przejmuj się, może po prostu nie wiesz, że to to [emoji8].
Kochane przepraszam, ale nie dam rady. Wpisy tak na mnie działają, że zaczynam schizować, siedzę i płaczę, że ja nic nie odczuwam. Odezwę się w poniedziałek po wizycie, jeśli będę wiedziała, że wszystko jest w porządku...
 
Kochane przepraszam, ale nie dam rady. Wpisy tak na mnie działają, że zaczynam schizować, siedzę i płaczę, że ja nic nie odczuwam. Odezwę się w poniedziałek po wizycie, jeśli będę wiedziała, że wszystko jest w porządku...
Ja dopiero zaczynam czuć ruchy, a jestem w 21t2d. Pierwsze, delikatne smyranie poczułam kilka dni temu jak spokojnie leżałam na plecach 💕 Łożysko mam na przedniej ścianie dlatego tak kiepskawo czuje i późno. Im dzidzia będzie silniejsza i większa tym ruchy będą wyraźniejsze. Spokojnie, nie denerwuj się 😙
 
reklama
@Anestia tak jak piszą dziewczyny, ruchów możesz nie czuć nawet do 24tc!!! Zerknij sobie na lipcowki, tam dziewczyny ostatnio pisały ze jeszcze niw czuja ruchów a rodzą szybciej od nas. Spokojnie zobaczysz jak się maleństwo rozkręci to będzie Ci to nawet przeszkadzać momentami [emoji177]
 
Do góry