reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Witajcie Dziewczyny. To wszystko prawda, na ruchy czasami panie czekają nawet do 24 tygodnia, umiejscowienie łożyska nie pomaga ich wyczuć, też mam na przedniej ścianie i w dole. Nie wprowadzajcie sobie w główkach niepotrzebnego stresu 💪
 
reklama
[emoji179] To moja druga ciąża pierwszą straciłam w 12 tyg. Mam 25 lat i jestem z częstochowy a wy dziewczyny

Jest nas bardzo wiele z całej Polski i z poza granic, myśle ze około 70 sierpniowek. Jesteśmy głównie na wątku prywatnym, ale kilka z nas jeszcze tu pisze.

[emoji177]
 
Dzień Dobry [emoji295] Dziewczyny dziękuję pięknie za słowa wsparcia [emoji813]️ Naprawdę miło [emoji813]️ Zbieram się powoli na wizytę i na pewno się do Was odezwę jak tam mała [emoji813]️ Miłego dnia [emoji253]

Czekamy na wieści [emoji177] połówkowa dziś wizyta?
 
reklama
Do góry