reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

I jeszcze wklejam Wam takie info ze strony Rodzić po ludzku, zapoznajcie się z treścią bo może Nam się taka informacja w tych ciężkich czasach przydać 😶
D2DB8D21-1396-4CE1-A63D-342889297F32.png
7FDE4363-1078-4C22-895B-716F85B8C925.png
 
reklama
Zobaczcie jakie wychaczyłam bodziaki na zalando ale. Jakieś duże🤦‍♀️🤦‍♀️ będzie na wyrost nie lubię kupować przez internet dlatego się martwie że jak bedą zamknięte sklepy do sierpnia sie nie wyrobię jeszcze że to pierwsze dziecko. na zalando. Kosztowaly 59 zl za 3 szt nawet nieźle tylko nie zauważyłam że na 3m 😂😂
 

Załączniki

  • IMG-20200323-WA0002.jpeg
    IMG-20200323-WA0002.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 60
Zobaczcie jakie wychaczyłam bodziaki na zalando ale. Jakieś duże🤦‍♀️🤦‍♀️ będzie na wyrost nie lubię kupować przez internet dlatego się martwie że jak bedą zamknięte sklepy do sierpnia sie nie wyrobię jeszcze że to pierwsze dziecko. na zalando. Kosztowaly 59 zl za 3 szt nawet nieźle tylko nie zauważyłam że na 3m 😂😂
Będziesz miała na zaś 🙈 też się martwię, że nie będę mogła nic kupić stacjonarnie, a to moje pierwsze dziecko i myślałam, że to bardzo przyjemne, kiedy się chodzi po sklepach i wybiera 😬😭
 
Hej wszystkim [emoji847]
Ja będę miała trochę rzeczy od kolegi z pracy. Wanienka, kojec 1m x 1m - na pewno przyda się na działkę [emoji85], mata z takim pałąkiem z wiszącymi zabawkami, kocyki i ciuszki. Jeszcze od szwagierki łóżeczko i bujak. Także trochę mi odejdzie zmartwień.
Męża już poinformowałam, żeby przy każdych zakupach kupował paczkę pampersów w Biedrze. Tylko nie wiem, jak dużo jakiego rozmiaru jest potrzebne na oko [emoji85]. Czy długo używa się 1 albo 2?
 
Zobaczcie jakie wychaczyłam bodziaki na zalando ale. Jakieś duże[emoji2356][emoji2356] będzie na wyrost nie lubię kupować przez internet dlatego się martwie że jak bedą zamknięte sklepy do sierpnia sie nie wyrobię jeszcze że to pierwsze dziecko. na zalando. Kosztowaly 59 zl za 3 szt nawet nieźle tylko nie zauważyłam że na 3m [emoji23][emoji23]

Nie sugeruj się tym, że na 3 msc. Niektóre dzieci kilka chwil po urodzeniu noszą rozmiar 62, więc może przydać się szybciej niż myślisz. [emoji16] Super cena za trojpak.

Hej wszystkim [emoji847]
Ja będę miała trochę rzeczy od kolegi z pracy. Wanienka, kojec 1m x 1m - na pewno przyda się na działkę [emoji85], mata z takim pałąkiem z wiszącymi zabawkami, kocyki i ciuszki. Jeszcze od szwagierki łóżeczko i bujak. Także trochę mi odejdzie zmartwień.
Męża już poinformowałam, żeby przy każdych zakupach kupował paczkę pampersów w Biedrze. Tylko nie wiem, jak dużo jakiego rozmiaru jest potrzebne na oko [emoji85]. Czy długo używa się 1 albo 2?

Jedynek nie kupowałabym duzo, bo bardzo szybko dzieci z nich wyrastają. Znam dziewczyny, które w ogóle jedynek nie używały. Dwójki chyba trochę dłużej, ale też nie ma co robić zapasów, bo mojego syna bardzo dużo pampersow uczulało i testowaliśmy co chwilę coś nowego.

[emoji179] To moja druga ciąża pierwszą straciłam w 12 tyg. Mam 25 lat i jestem z częstochowy a wy dziewczyny

Hej. Ja mam 26, to moja druga ciąża. Syn ma rok i 7 msc, mieszkam w Niemczech.
Bardzo przykro mi z powodu straty ciąży.
Napisz do Gabi, bo ona nicki o dostęp do prywatnego forum wysyła w 'paczkach' do administracji, więc może być tak, że naprodukujesz tu sporo postow zanim administracja da Wam dostęp do forum [emoji4]
 
@mala.wiedzma Dzięki [emoji4]. Jak zrobiłam listę, co muszę kupić to mnie przeraziła kwota [emoji33]. Także myślałam, że chociaż pampersy trochę odejdą, ale jak tak stawiasz sprawę to może faktycznie nie ma co kupować na zapas. Ja w ogóle jeszcze trochę 0 muszę kupić, bo lekarz trzyma kciuki żebym do lipca wytrzymała w trojpaku [emoji85]. Więc dziewczyny na pewno urodzą się małe.
 
Zgłaszam sie po wizycie 🙋🏻‍♀️ Malutka ma się świetnie, rośnie jak na drożdżach, 350g dziewczynki 💓 Ale nie chciała współpracować fotograficznie i tylko takie zdjęcia mamy. Chowała się i pokazywała pupkę 😂 Chyba żebym wiedziała, że na pewno dziewczynka 😂💓 Na pierwszym zdjęciu trochę twarzyczki, a na drugim piątkę przybija 😉
IMG_20200323_135911.jpg
 
8 lat starań, 3 inseminacje nieudane i 1 in vitro udane. Termin porodu 25 sierpnia 2020. Pierwszy trymestr koszmarny ciągłe wymioty. Teraz już jest lepiej. Badanie prenetarne wykazału ryzyko downa 1:162 mój wiek 38 lat . Zdecydowałam się na amiopuncje. Miałam ją robioną w środę w szpitalu na Borowskiej Wrocław. Nie ukrywam boje się czy nie zaszkodziłam bobasowi i jak one wyjdą. 3 tygodnie oczekiwania 😞. Do tego szalejący wirus szczerze jestem tym wszystkim przerażona. Połówkowe badanie mam 9 kwietnia, nie wiem czy nie zostanie odwołanie. Pozostaje wiara, że ogarnięty zostanie ten wirus zanim przywitamy na świecie Nasze maleństwa. Pozdrawiam i ściskam Was i Wasze maleństwa.
 
reklama
@mala.wiedzma Dzięki [emoji4]. Jak zrobiłam listę, co muszę kupić to mnie przeraziła kwota [emoji33]. Także myślałam, że chociaż pampersy trochę odejdą, ale jak tak stawiasz sprawę to może faktycznie nie ma co kupować na zapas. Ja w ogóle jeszcze trochę 0 muszę kupić, bo lekarz trzyma kciuki żebym do lipca wytrzymała w trojpaku [emoji85]. Więc dziewczyny na pewno urodzą się małe.
Kurcze, ja zapomniałam że Ty z bliźniakami! No tak, to 0 tym bardziej się przydadzą. No i wyprawka podwójnie cała [emoji85] nie dziwię się, że Cie koszta przerażają. [emoji4]
 
Do góry