reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Witam się nocna pora.

Super, że wizyty udane i wszystko jest ok.

Ja ma dzisiaj dzień doła i pół dnia przeryczalam.

Dzisiaj moja gin obdzwaniala pacjentki więc jutro wizyty nie mam. 4 kwietnia połówkowe.
 
reklama
Dziewczyny, tutaj jest link do rozmowy naszej Ani z położną, pytania zadane w tej rozmowie pojawiły się na jednym z wątków:


Zajrzyjcie też tutaj: Link do: Pediatra odpowiada. We wtorek o 15. Zadaj pytanie

Część z Was ma już dzieci, może są kwestie które chcecie poruszyć w rozmowie z pediatrą. Jeśli tak, napiszcie w tym wątku do jutra do 10.
 
Gratulacje a czy doktor mówił ci ile dzidziuś ma cm. Czy tylko gram i wiek podał
Mówiła ze cm już nie mają znaczenia bo dzidziuś jest tak duży ze dokładność badania cm jest niemożliwa dlatego wyznacznikiem staje się waga maleństwa.
Dodam ze zarówno recepcjonistka i lekarka miały maseczki i wpuszczały po jednej osobie do kliniki. Reszta czekała w autach jak któraś przyjechała wcześniej. Tez miałam maseczkę ( jedna pacjentka spojrzała na mnie dziwnie - może myślała ze mam objawy hehe ) .
 
Ja też już po badaniu, fajnie że bez kolejek, każdy na godzinę, chyba pierwszy raz tak szybko wyszłam od lekarza 😅 Nasz Marcelek ma się dobrze, wierci się bardzo, chyba mu zimny żel na brzuchu nie odpowiadał 😉 21 tygodni 411g szczęścia🥰
 

Załączniki

  • IMG_20200324_125554.jpg
    IMG_20200324_125554.jpg
    802,3 KB · Wyświetleń: 84
Jest i on 🤭 pierwsze na monitorze co się pojawiło to sisiorek 😁 czyli w 21t5d mamy 420g synusia 100%. Nasz Piotruś 💕

Co do reszty badania... Tyle czekałam, a trochę mi przykro, bo przejechał głowicą w trybie ekspres (dość mocno, aż czuję ból brzucha), mówił tylko że to ok, tamto ok... Trudno było zdążyć na ekranie. Ułożony pośladkowo, pupą do świata (albo do doktorka) i nie mógł zrobić badania twarzoczaszki i dokładnie złapać serduszka także za 4 tyg powtórka i może uda się uchwycić buźkę i sprawdzić resztę. Powiem Wam dziewczyny, że moja doktor na nfz dokładniej robi mi usg i wszystko pokazuje, on teraz potwierdził jej słowa więc chociaż jestem spokojna, że mały zdrowy. No trudno, czasu nie cofnę ale nie wiem za co tyle znajomych mi go polecało, bo szału nie robi 😐
Wstawiłabym jakieś foto ale z 4 zdjęć które dostałam na pendrive (kazał zabrać, bo bez męża oczywiście wchodziłam i myślałam że bicie serca będzie chociaż czy coś... Zawiedziona jestem) na jednym widać klejnoty, a na trzech nie wiem nawet co 😶
Lepsze ustrzeliła 3tyg temu moja gin, które mam na profilowym.
Czekam na wieści od Was, mam nadzieję, że nie traficie na takiego szałaputa.
 
reklama
Ja tez niby do dobrego lekarza trafiłam na połówkowe, w ogóle najwyższa szycha w USK na patologii i bla bla bla [emoji23]. A badanie zrobił szybko, boleśnie i burczał w odpowiedzi na moje pytania. Ale lekarz niby dobry [emoji2368].
Gratuluję synka [emoji3060][emoji3060][emoji3060] Już duży chłopak z niego [emoji3059]
Jest i on [emoji2960] pierwsze na monitorze co się pojawiło to sisiorek [emoji16] czyli w 21t5d mamy 420g synusia 100%. Nasz Piotruś [emoji177]

Co do reszty badania... Tyle czekałam, a trochę mi przykro, bo przejechał głowicą w trybie ekspres (dość mocno, aż czuję ból brzucha), mówił tylko że to ok, tamto ok... Trudno było zdążyć na ekranie. Ułożony pośladkowo, pupą do świata (albo do doktorka) i nie mógł zrobić badania twarzoczaszki i dokładnie złapać serduszka także za 4 tyg powtórka i może uda się uchwycić buźkę i sprawdzić resztę. Powiem Wam dziewczyny, że moja doktor na nfz dokładniej robi mi usg i wszystko pokazuje, on teraz potwierdził jej słowa więc chociaż jestem spokojna, że mały zdrowy. No trudno, czasu nie cofnę ale nie wiem za co tyle znajomych mi go polecało, bo szału nie robi [emoji52]
Wstawiłabym jakieś foto ale z 4 zdjęć które dostałam na pendrive (kazał zabrać, bo bez męża oczywiście wchodziłam i myślałam że bicie serca będzie chociaż czy coś... Zawiedziona jestem) na jednym widać klejnoty, a na trzech nie wiem nawet co [emoji55]
Lepsze ustrzeliła 3tyg temu moja gin, które mam na profilowym.
Czekam na wieści od Was, mam nadzieję, że nie traficie na takiego szałaputa.
 
Do góry