reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Myśle ze do sierpnia to się uspokoi wszystko.
Ja tez narazie nie szaleje z zakupami. Mam kilka ciuszków zamówionych i na tym koniec. Jeszcze dużo czasu zostało na poważniejsze wydatki. Listę z grubsza mam zrobioną, czekam aż mi koleżanka napisze swoją listę wyprawkową bo najlepiej z doświadczenia innej świeżej mamy skorzystać.

@aaanataliaaaa u mnie dziś pomidorowa ze wczoraj a na gazie stoi strogonoff 🤤
U mnie wyprawka póki co kończy się na rzeczach po starszakach, a to już dużo. Ubranek nie kupuję na razie, bo sporo ich zostało. Dopiero jak będę prała przed porodem sprawdzę, co uzupełnić.
Witajcie, pogoda dopisuje sloneczko świeci- kawka i na ogród ;d
Trochę tak.. bo ani wyjsc nie ma gdzie,ew na ogord ale to nie to samo a nie mieszkam w mieście a na wsi
To i tak super plan[emoji6]Mój ogród póki co się robi, mąż już kilka miesięcy wyrównuje teren, dopiero niedawno zasiał trawę, następnie w planie mini grządka i trzeba postawić domek dla dzieci (dobrze, że już kupiony), a póki co nawet nie ma gdzie usiąść[emoji6]
 
reklama
Ja nic nie mam po synku. Wszystko wydałam. Stwierdziłam że po paru latach będę chciała kupić coś nowszego, na czasie i w ogóle będę cieszyła się zakupami takich słodkości małych. 😁 i mówiłam że wydaje bo druga będzie córeczka. I zgadza się 😁.
 
Cześć, a ja dziś byłam w laboratorium. Wczoraj dzwoniłam pytać czy to przy przychodni mojej gin jest czynne. Nie jest... Trudno, szukam dalej, pójdę prywatnie bo skierowanie typowo do tamtej labo. Obdzwoniłam dosłownie każde inne, gdzie wiecznie zajęte przez porady telefoniczne. Ostatecznie udało mi się dostać do innego. O dziwo pusto jak weszłam, szok totalny a najbardziej bałam się tych tłumów. No i okazało się, że tamta przychodnia, podpisała umowę z tamta "moją" i badania refundowane.
Noo to można zaszaleć i zamówić coś Małemu skoro matka zaoszczędziła 🤭👶💪 Grażyna biznesu haha
 
Kurczę dziewczyny na zamkniętym już szaleją z wyprawkami [emoji85] ja się wstrzymuje jak mogę. Byle do maja/czerwca
 
Kurczę dziewczyny na zamkniętym już szaleją z wyprawkami
emoji85.png
ja się wstrzymuje jak mogę. Byle do maja/czerwca
Ja trochę po dostawałam ciuszków, trochę kupię ale to później 🙂 Laktator mi się też skapnął ręczny no i stelaż do wanienki, przewijak dostanę. Przybory do pielęgnacji to później, wanienka później, rozglądamy się za łóżeczkiem obecnie. Nie ma co szaleć myślę. Chociaż gdzieś z tyłu głowy mam żeby to było później wszystko dostępne co będę potrzebować i żeby korono już w tym czasie przestał szaleć... 😶 A w skoro pokoiku nie będziemy urządzać to nie mam nawet z czym szaleć. Także wstrzymuje się od szaleństw zakupowych 🙊

Przypinki do smoczka oglądałam z imieniem 😍 i może nad łóżeczkiem pluszowe literki z imieniem? Tak z radości na Syncia 💕
 
My co miesiąc chcemy coś kupić żeby później nie zostało wszystko na ostatnią chwilę. Wozek już mamy. Za miesiąc może lozeczko albo jakaś komoda do przewijania. No i coś z mniejszych rzeczy. Kosmetyki to na końcu. 😁
 
Dziewczyny czy wasze maleństwa tez Was tak kopia w pęcherz !!!??? Normalnie ja już nie mogę wytrzymać tak mnie kopie co chwila ( tak jak by się na nim huśtała 😂😂)
 
Meble myśle na samiutki koniec żeby nie wadziło, chyba ze będą jakieś promocje wcześniej. Wózek również na koniec chciałabym zamówić, ale jak będzie w praktyce to nie wiem [emoji854]
 
reklama
Do góry